Jaki regulowany/boczny montaż do AK.

Dyskusje na temat replik broni używanych w grach Airsoftowych.

Jaki regulowany/boczny montaż do AK.

Postprzez Paweł » 20 lip 2011, o 18:42

Sprawa dotyczy repliki AK 74. Najlepiej celuje mi się z otwartych przyrządów. Ale czasem przydaje się spojrzeć przez lunetę w celu zidentyfikowania celu i ewentualne strzelenie przy użyciu tej lunetki. Mam taką lunetkę przymocowaną do zwykłego montażu bocznego AK, na jaskółczy ogon. Ale po założeniu zasłania ona otwarte przyrządy celownicze. Żeby spojrzeć trzeba to założyć. Żeby postrzelać, trzeba zdjąć.... niezbyt wygodne. Wymyśliłem sobie, że fajnie by było zainstalować taki montaż z szyną ris "przesuwaną" albo montaż stały, ale trochę z boku osi lufy. Znalazłem coś takiego:(foto). To jest montaż boczny do AK na jaskółczy ogon, z szynami ris, regulowany w poziomie i pionie. Czy ktoś się z tym spotkał? Ktoś to ma, żeby można było zobaczyć? Gdzie to kupić? A może istnieje jakieś inne rozwiązanie, a coś czuję, że jest?
Obrazek
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 775
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 19:05
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Czarny Kot
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Jaki regulowany/boczny montaż do AK.

Postprzez Yahalom » 20 lip 2011, o 19:00

Yahalom
 
Posty: 144
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 19:22
Na starym Warriorze od: 0

Re: Jaki regulowany/boczny montaż do AK.

Postprzez Paweł » 20 lip 2011, o 19:23

A, no jest. Dzięki, zapomniałem o tym sklepie. Dobre to? Ktoś to ma?
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 775
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 19:05
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Czarny Kot
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Jaki regulowany/boczny montaż do AK.

Postprzez Yahalom » 20 lip 2011, o 19:41

Albo ewentualnie (jeśli luneta jest na RISie) możesz założyć coś takiego na żeberkach po za lunetą:
http://www.ebairsoft.com/coming-fast-tr ... -4612.html

Obrazek
Yahalom
 
Posty: 144
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 19:22
Na starym Warriorze od: 0

Re: Jaki regulowany/boczny montaż do AK.

Postprzez Paweł » 20 lip 2011, o 20:00

A to ostatnie nawet zabawne. Czułem, że jak sobie coś wymyślę, to na pewno już jest gdzieś do kupienia.
Ok, zostanę jednak przy pierwotnym pomyśle. Prawdopodobnie kupię to co wkleiłeś z tajwangana i mam nadzieję, że ta górna szyna da się przesunąć na tyle żeby odsłoniła szczerbinkę. Albo ewentualnie wykręcę tę szynę i odwrócę. Lunetka będzie trochę z lewego boku lufy. W każdym razie dzięki.
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 775
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 19:05
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Czarny Kot
Na starym Warriorze od: 2009


Powrót do Repliki airsoftowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości