Replika SCAR GBB czy SR4 SD

Dyskusje na temat replik broni używanych w grach Airsoftowych.

Replika SCAR GBB czy SR4 SD

Postprzez Muq » 4 wrz 2011, o 10:00

Witam,
Jestem zupełnie nowy na waszym forum ale nie zupełnie nowy w zabawach ASG;) Aktualnie Używam - już od dłuższego czasu - MP5 CYMY i jakoś się sprawuję. Teraz mam zamiar kupić nową replikę. Tutaj mam mały problem w wyborze;/
Mam kilka pytań:

- Bardzo fajny jest ten system Open Bolt w replice SCAR GBB, ale czy to również jest fajne w praktyce jakie mogą wiązać się z tym problemy??
- Czy aby na pewno system na gaz ma sens czy może lepiej jednak wybierać elektryki??
- Podałem do porównania elektryka SR4 SD, czy ktoś może posiada taką lub podobną broń by mógł mi trochę o niej powiedzieć jak się sprawuję w praktyce???

SCAR GBB
https://www.taiwangun.com/karabiny_sztu ... -2788.html
SR4 SD
https://www.taiwangun.com/karabiny_sztu ... -2150.html
Avatar użytkownika
Muq
 
Posty: 27
Dołączył(a): 28 sie 2011, o 11:49
Na starym Warriorze od: 0

Re: Replika SCAR GBB czy SR4 SD

Postprzez Ryuzok » 4 wrz 2011, o 12:33

GBB - jako że zaraz będzie się robiło chłodniej, to w tej konkretnej chwili GBB może (nie musi) okazać się słabym pomysłem bo przeleży w szafie, więc osobiście bym to przemyślał. do tego trzeba doliczyć ceny magów itp.

Co do SR4, nie wiem jak wyglada sprawa z replikami SRC, ale czy za tą cenę (1050zl) nie lepiej pomyśleć nad czymś markowym?np KWA czy coś takiego?
Ryuzok
 
Posty: 501
Dołączył(a): 22 wrz 2009, o 21:45
Lokalizacja: warszawa
White Cross: FAB
Na starym Warriorze od: 0

Re: Replika SCAR GBB czy SR4 SD

Postprzez Doman » 4 wrz 2011, o 12:34

Jak nie chcesz się użerać i zbankrutować na magazynkach i częściach to bierz elektryka.
Wnętrzności w tych scarach zużywają się turboszybko. A sama konserwacja też jest wymagająca.
Mam takiego scara i jeszcze nie udało mi się go ogarnąć na tyle żeby "na pewniaka" zabrać go na strzelanie.
Są po prostu zawodne.

EDYTA:
Tu masz cały temat o scarach we.
Dumek wrócił.
Avatar użytkownika
Doman
 
Posty: 42
Dołączył(a): 23 lip 2010, o 16:30
Na starym Warriorze od: 0

Re: Replika SCAR GBB czy SR4 SD

Postprzez Muq » 4 wrz 2011, o 17:17

A jeżeli bym spytał: jakie polecacie marki broni?? Chodzi mi o wyższą klasę niż CYMA a i niech będzie za ok 1500zł Bo w zasadzie jest to moja pierwsza wymiana broni:)
KWA jakie mniej więcej zajmuje miejsce??
Avatar użytkownika
Muq
 
Posty: 27
Dołączył(a): 28 sie 2011, o 11:49
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Repliki airsoftowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości