Beretta M9 ale jakiej firmy?

Dyskusje na temat replik broni używanych w grach Airsoftowych.

Beretta M9 ale jakiej firmy?

Postprzez Kapitan Wąs » 14 sty 2012, o 13:53

Witam wszystkich airsoftowców. Otóż planuję zakup beretty M9 (full metal oczywiście :twisted: ) i tu zaczyna się problem. Otóż znalazłem 2 sztunie które by mi odpowiadały i które mają całkiem pochlebne opinie:
jedna KJW http://www.taiwangun.com/pistolety-gazo ... l-kjw.html , i druga dużo droższa niestety KWA\KSC http://www.asg.com.pl/Beretta_M9_z_meta ... p,2870.php . Którą z nich polecacie? I co to jest System7 w klamce KWA\KSC?
Kapitan Wąs
 
Posty: 51
Dołączył(a): 3 sty 2011, o 20:32
Na starym Warriorze od: 0

Re: Beretta M9 ale jakiej firmy?

Postprzez Janek » 14 sty 2012, o 15:53

Mam od 6 lat KJW, działa do dzisiaj, magazynki są super szczelne, trzymają gaz pół roku bez problemu. Używałem jej niedużo, ale mogę szczerze polecić. Jednak nie wiem jak jest z dzisiaj robionymi modelami.

Jeśli chodzi o KSC to koledze się ten system 7 posypał z tego co pamiętam, ale musiałbyś go zapytać, bo pewnien nie jestem, nick na forum ma Pawelski.
Obrazek
Avatar użytkownika
Janek
 
Posty: 371
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 18:03
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: 49th Recon Squad
Na starym Warriorze od: 2007

Re: Beretta M9 ale jakiej firmy?

Postprzez hammerfell » 14 sty 2012, o 16:04

Polecam KJW łatwo o części do niej. Nie spotkałem się jeszcze aby coś się w niej posypało oprócz magów. Wiadomo że trzeba uszczelki wymieniać, jeśli używasz dobry gaz to powinno być oki. Z tego co pamiętam ona lubiła green gaz z olejem (smarowanie), lecz magi nie znoszą napełnienia w na full. Zdarza się czasami że nie są idealnie spasowane (zamek z reszta).Mnie nie zawiodła, jedną awarie miałem, mianowicie magazynek ma taki chwytak (czy jak to nazwać) który trzeba odciągnąć aby kulki nabić. Wyskoczył mi z pod palca i ukruszył się :( ale z czystym sercem mogę polecić.
Avatar użytkownika
hammerfell
 
Posty: 11
Dołączył(a): 14 sty 2012, o 15:04
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Repliki airsoftowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości