RK-47 G&G. Przeróbka na Zastava M72.

Dyskusje na temat replik broni używanych w grach Airsoftowych.

RK-47 G&G. Przeróbka na Zastava M72.

Postprzez Goorock » 17 lip 2012, o 15:52

Mam replikę RK-47 G&G.
Obrazek

Leży, kurzy się od wielu wielu miesięcy. Bo ma 360 fps. Zastanawiam się czy...nie przerobić ją na rkm Zastava M72, bo na rosyjski RPK trudniej - inna kolba.
Obrazek

Co trzeba?
-zmienić sprężynę na m120 lub cymowską stockową (m130 może być za mocna) żeby miała 420-430 fps.
-dwójnog, jaki (od innej repliki, np. RPK74 od ostrego, inny?) i jak zamontować?
-dłuższa lufa i wycior. Czy ktoś produkuje czy trzeba zamawiać ją custom czy może od ostrego?

Czy ktoś się u nas na tym zna czy odrazu iść na wmasga? Czy jeszcze coś jest o czym zapomniałem?
Avatar użytkownika
Goorock
 
Posty: 6146
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 18:44
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Czarny Kot
Na starym Warriorze od: 2008

Re: RK-47 G&G. Przeróbka na Zastava M72.

Postprzez Szczepan » 17 lip 2012, o 16:32

Goorock napisał(a):-dwójnog, jaki (od innej repliki, np. RPK74 od ostrego, inny?) i jak zamontować?


Wg mnie od rpk74 będzie git. Airsoftowy dwójnóg montuje się śrubką w obejmie. Przynajmniej ja miałem z takim do czynienia w czasach świetności systemu TM. Nie wiem jak jest teraz. Z tego co pamiętam Python ma, lub miał RPK Cymy/CA* w systemie VFC więc może się podzieli wiedzą . :)


Goorock napisał(a):-dłuższa lufa i wycior. Czy ktoś produkuje czy trzeba zamawiać ją custom czy może od ostrego?


Lufy od ostrego nie kupisz :) a jak kupisz , to spodziewaj sie wizyty smutnych panów :P

Ja do PK dotaczałem lufę. Drogo. Poszukaj lufy od Pseudo SWD od JG. :) długość się zgadza, jeden gość przerabiał swoje AK na RPK i użył właśnie tej lufy.


Goorock napisał(a): Czy jeszcze coś jest o czym zapomniałem?


Trzeba przerobić komore zamkową, przy łożu masz wzmocnienia. Do tego dolne łoże jest inne.


* nie pamiętam jakiej firmy.
Szczepan
 
Posty: 90
Dołączył(a): 4 lis 2009, o 22:35
Lokalizacja: Garwolin
Na starym Warriorze od: 2008

Re: RK-47 G&G. Przeróbka na Zastava M72.

Postprzez Goorock » 17 lip 2012, o 16:48

Dzięki za odpowiedź, ten RPK to Cymowski o którym piszesz.
Avatar użytkownika
Goorock
 
Posty: 6146
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 18:44
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Czarny Kot
Na starym Warriorze od: 2008

Re: RK-47 G&G. Przeróbka na Zastava M72.

Postprzez Szczepan » 17 lip 2012, o 16:50

Spoko, jak coś to wal na PW to pomogę .
Szczepan
 
Posty: 90
Dołączył(a): 4 lis 2009, o 22:35
Lokalizacja: Garwolin
Na starym Warriorze od: 2008


Powrót do Repliki airsoftowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości