PKM już w Polsce!

Dyskusje na temat replik broni używanych w grach Airsoftowych.

PKM już w Polsce!

Postprzez Dalej » 19 paź 2012, o 08:15

Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: PKM już w Polsce!

Postprzez Goorock » 19 paź 2012, o 10:45

Drogi a jakość nieznana.
Avatar użytkownika
Goorock
 
Posty: 6146
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 18:44
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Czarny Kot
Na starym Warriorze od: 2008

Re: PKM już w Polsce!

Postprzez Ryuzok » 19 paź 2012, o 10:51

Goorock napisał(a):Drogi a jakość nieznana.

pokaż mi replikę która dopiero co wchodzi na rynek której jakość znasz... to samo można było powiedzieć o PTW kiedy pojawiły się pierwsze egzemplarze.... :wet:
Ryuzok
 
Posty: 501
Dołączył(a): 22 wrz 2009, o 21:45
Lokalizacja: warszawa
White Cross: FAB
Na starym Warriorze od: 0

Re: PKM już w Polsce!

Postprzez Goorock » 19 paź 2012, o 10:58

Ryuzok napisał(a):
Goorock napisał(a):Drogi a jakość nieznana.

pokaż mi replikę która dopiero co wchodzi na rynek której jakość znasz... to samo można było powiedzieć o PTW kiedy pojawiły się pierwsze egzemplarze.... :wet:

Repliki kilku bardziej sprawdzonych marek produkujących sprzęt ze średniej i górnej półki. Aleja się i tak cieszę, że "Katanga" ma szansę pozyskać do swoich arsenałów kolejny km. Aczkolwiek z oceną poczekajmy na pierwsze recenzje.
Avatar użytkownika
Goorock
 
Posty: 6146
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 18:44
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Czarny Kot
Na starym Warriorze od: 2008

Re: PKM już w Polsce!

Postprzez Ryuzok » 19 paź 2012, o 11:11

Pamiętajmy o tym że każda firma robi lepsze i gorsze repliki, i raczej nie ma tu wyjątków :)

zresztą, wg mnie będzie to całkiem fajne, głównie ze względu na to że GB dali od minimi a nie bawili się z jakimiś v3 lub czymsw tym stylu, komora hu z tego co widziałem też jest na oko bardzo zbliżona (o ile nie identyczna) więc podejrzewam że to może być po prostu chińskie minimi w konwersji za nieco większą cenę - co i tak cieszy
Ryuzok
 
Posty: 501
Dołączył(a): 22 wrz 2009, o 21:45
Lokalizacja: warszawa
White Cross: FAB
Na starym Warriorze od: 0

Re: PKM już w Polsce!

Postprzez FRAGER » 20 paź 2012, o 11:54

Ja jestem ciekaw czy czasem nie będzie z tą repliką jak właśnie z M249. Kiedy pojawiły się chińskie repliki M249 to dużo osób się na nie rzuciło nie biorąc pod uwagę wagi i gabarytów. Nieco później zaczął się wysyp tych replik w komisie. Biorąc pod uwagę, że M249 trzeba dopieścić żeby było praktycznie niezawodne, to przypuszczam, że i w przypadku PKMu będzie tak samo.

Oczywiście czas pokaże jak będzie. To tylko moja prywatna opinia.

W każdym razie każdy kto chce zakupić takiego PKMa powinien się dobrze zastanowić chociażby biorąc pod uwagę ergonomię.

Żeby tak nie psioczyć, to fajnie że będzie teraz większa różnorodność broni wsparcia na naszych polach walk:D
Avatar użytkownika
FRAGER
 
Posty: 235
Dołączył(a): 25 paź 2009, o 12:05
Lokalizacja: Sulejówek
Na starym Warriorze od: 0

Re: PKM już w Polsce!

Postprzez Vlad » 20 paź 2012, o 13:59

Ergonomia nie ma tu nic do rzeczy. Liczy się tylko lans i odwzorowanie wschodnich jednostek wojskowych. Dobrze natomiast, że jest na GB Minimi bo daje możliwości poprawiania. Warto by koledzy z naszej airsoftowej tv się zainteresowali i zrobili test.
Obrazek
Avatar użytkownika
Vlad
.
 
Posty: 1131
Dołączył(a): 17 sie 2009, o 21:26
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Tower Guards/Red Towers
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Repliki airsoftowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości