Dostępność Glocków

Dyskusje na temat replik broni używanych w grach Airsoftowych.

Dostępność Glocków

Postprzez szamotap » 6 kwi 2013, o 15:53

Cześć,

Poszukuję obecnie Glocka 18C
Przejrzałem już wszystkie fora i wydaję mi się że wszystkie sklepy.
Nie chcę zbierać na TM, zresztą i tak nigdzie go w Polsce nie ma.
Poszukiwałem w sklepach G18C od KWA, ale nie wiem dlaczego obecnie nie ma go w żadnym sklepie od jakiegoś czasu. KJW też nie mogę znaleźć. Generalnie dostępność klamek w sklepach jest dziwna, na stronie mają tysiąc modeli a na składzie prawie nic.
Czy ktoś z was wie gdzie mogę dostać G18c KWA?

Może ktoś ma jakąś inną alternatywę która jest dostępna i sensowna?

Znalazłem jednak alternatywnie osiemnastkę od WE GEN4.
Recenzje z You Tube są niezłe strzela też nieźle. Na Wmasgu natomiast wszyscy mówią że to zło, ale tylko dlatego że jest od WE. Natomiast samej opinii o WE dlaczego jest złe nikt nie napisze. Może ktoś już zetknął się z tym modelem i może coś powiedzieć? Może jakiś użytkownik ma i zechce pomóc?
Na dzień dzisiejszy przez niedostępność KWA i zerową wiedzę o WE nie mam co kupić.

Może ktoś również ma jakieś doświadczenie z oboma modelami i umiałby je jakoś porównać?
szamotap
 
Posty: 35
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 23:57
Lokalizacja: Komorów
Na starym Warriorze od: 0

Re: Dostępność Glocków

Postprzez arend » 6 kwi 2013, o 19:52

Korpusy WeiTecha robi się z utwardzonej plasteliny. Jeżeli strzelasz jeden-dwa magi miesięczne jest szansa że wytrzyma z rok. Jak walisz 2000 kulek miesięcznie zastrzeliwywuje się momentalnie. Ja zastrzelałem cztery Hicapy w 15 miesięcy. Sądzę że rozpylacz typu 18c padnie momentalnie. Tak jak 18c firmowane ASG DK.
Jeżeli koniecznie uparłeś się na Glocka !8c zbieraj na TMa, z nim masz pewność że się trochę tą zabawką pobawisz.
Obrazek
Avatar użytkownika
arend
.
 
Posty: 913
Dołączył(a): 24 sie 2009, o 17:15
Lokalizacja: warszawa/łomianki
White Cross: wolny najmita
Na starym Warriorze od: 0

Re: Dostępność Glocków

Postprzez Schwarz » 7 kwi 2013, o 23:09

Na IWA dowiedziałem się, że nie będzie już więcej Glocków od KWA. Sprzedane będą już tylko te, które wyprodukowano. Tu bym się dopatrywał problemu z ich dostępnością. Wiem, wiem... Ktoś może napisać że wiedział o tym od dawna ale ja się dowiedziałem dopiero teraz. Z drugiej strony jako namolny użytkownik Glocków 17 zarówno KWA jak ASG DK, nie widzę pomiędzy nimi różnicy. Jedno i drugie ma szkielet na rok życia, co pozwala sądzić że w przypadku 18C będzie podobnie. Zastanawia mnie jak się spisują magazynki WE, bo w KWA (i ASG) są niezawodne.
Obrazek
Avatar użytkownika
Schwarz
Administrator
 
Posty: 2976
Dołączył(a): 18 sie 2009, o 20:03
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Obrona Narodowa.pl, F.R.O.G.
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Dostępność Glocków

Postprzez szamotap » 8 kwi 2013, o 07:38

No tak, jak myślałem, że te glocki KWA poprostu zostały wycofane, skusiłbym się na TM, ale niestety TM również jest niedostępne zarówno w Polsce jak i na azjatyckich sklepach. A ze względu na brak chęci bycia królikiem doświadczalnym, aby testować WE, chyba muszę zrezygnować z AUTO. Co ciekawe, WE chyba jest świadome słabego korpusu, gdyż w jednym sklepie można dostać do niego korpusy. Jak ktoś jeszcze chce Glocka 17 KWA, to jest jeszcze w jednym sklepie.

Mam jeszcze pytanko, skoro w sumie od zawsze przy jakimkolwiek pytaniu o klamkę, zawsze jest prosta odpowiedź kup marujca, to dlaczego w polskich sklepach magazyny zapełnione są samą chińszczyzną? Dziwne te polskie sklepy, na stronach mają tysiące modeli, których nie mają w magazynie, nietóre sklepy wręcz wyglądają jakby umarły.
W polskich sklepach znalazłem zaledwie w jednym sklepie 2 modele TM, obie to Hi capy, jedna Auto only, a druga plastikowa. Wiem że warte grzechu, ale trzeba tuningować itd. Czemu nikt nie sprowadza TM? Czy obecnie jest jakaś sensowna klamka na polskim rynku?
szamotap
 
Posty: 35
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 23:57
Lokalizacja: Komorów
Na starym Warriorze od: 0

Re: Dostępność Glocków

Postprzez Schwarz » 8 kwi 2013, o 09:14

KWA ATP. To w zasadzie Glock tylko ma lepszą ergonomię. No i wymienne magazynki.
Obrazek
Avatar użytkownika
Schwarz
Administrator
 
Posty: 2976
Dołączył(a): 18 sie 2009, o 20:03
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Obrona Narodowa.pl, F.R.O.G.
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Dostępność Glocków

Postprzez Ryuzok » 8 kwi 2013, o 12:29

Schwarz napisał(a):No i wymienne magazynki.

Bo Glocki normalnie są pistoletami bębenkowymi, bez magazynków :mad:
Ryuzok
 
Posty: 501
Dołączył(a): 22 wrz 2009, o 21:45
Lokalizacja: warszawa
White Cross: FAB
Na starym Warriorze od: 0

Re: Dostępność Glocków

Postprzez Schwarz » 8 kwi 2013, o 12:34

Wymienne z Glockiem mądralo. :ssij:
Obrazek
Avatar użytkownika
Schwarz
Administrator
 
Posty: 2976
Dołączył(a): 18 sie 2009, o 20:03
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Obrona Narodowa.pl, F.R.O.G.
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Dostępność Glocków

Postprzez szamotap » 8 kwi 2013, o 16:34

Dobra, dzięki za pomoc, Schwarz wyczerpał temat dobrą podpowiedzią.
szamotap
 
Posty: 35
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 23:57
Lokalizacja: Komorów
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Repliki airsoftowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości