Buty do 300zł całoroczne. Starforce?

O fatałaszkach i bibelotach.

Re: Buty do 300zł całoroczne. Starforce?

Postprzez GunMan » 2 maja 2011, o 19:34

Ja mam Protektor GROM WZ. 742 ze specshopu i używam ich od 4 lat (fakt że nie plączę się po milsimach - więc czas używania można podzielić przez 2) - ale korzystam na strzelanki i tam gdzie w lakierkach nie wypada ;)

Dwa minusy:
- cordura puszcza wodę jak cholera jak w nią wleziesz (fakt że ich niczym nie impregnuję bo mi się nie chce) - ale z drugiej strony co za różnica czy przez kilka godzin będziesz kisił stopkę w pocie czy w wodzie - warto mieć w samochodzie (plecaku) skarpety na zmianę....
- na palcach nie ma stalowego usztywnienia - na nocce wgniotłem to pseudo usztywnienie i powodowało to pewien dyskomfort dopóki nie "wyprofilowałem" na nowo noska;)

Reszta to plusy. Buty mają liczne ślady użytkowania w ponadnormalnych warunkach - głównie nocki i brak impregnowania czymkowliek.
Cena niedroga bo 200 pln.

W ziemie też się sprawdzają;) Tak jak napisał Ari - skarpety czynią cuda.

A jak masz zamiar spędzać w nich więcej czasu niż 4-6h w tygodniu to kup sobie dwie pary - jedną na lato a drugą na zimę.

Jednak prawda jest brutalna - nie ma uniwersalnego buta na cały rok.
Czasami spotykasz na swojej drodze osobę której nie należy wkurwiać..... to Ja

Obrazek
Avatar użytkownika
GunMan
 
Posty: 973
Dołączył(a): 16 wrz 2009, o 07:30
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Brązowe Ocieplacze Fajnie Hałasują
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Buty do 300zł całoroczne. Starforce?

Postprzez Struś » 2 maja 2011, o 21:52

Gallain napisał(a):Ok, to biorę taki, jaki mam wszędzie. Dzięki :]

Pamiętaj, że to rozmiarówka na długość i szerokość. Nawet jeśli buty będą dobre na długość, to jeśli będą za wąskie/za szerokie, to będą niewygodne. Jeśli sprzedawca podaje tylko długość, to dopytaj się go o drugi parametr. Rozmiar jest wybity na języku.
Avatar użytkownika
Struś
 
Posty: 83
Dołączył(a): 28 paź 2009, o 16:42
Lokalizacja: Różan/Warszawa
White Cross: FIA
Na starym Warriorze od: 0

Poprzednia strona

Powrót do Wyposażenie i umundurowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości