Kolor Khaki w sklepie Miwo Lubliniec

O fatałaszkach i bibelotach.

Kolor Khaki w sklepie Miwo Lubliniec

Postprzez Emzet » 25 cze 2011, o 22:04

Witam, chcę zakupić sobie pas, ładownicę itp w kolorze jak najbardziej (dla mnie) uniwersalnym czyli Oliv i tutaj spotykam się z pewnym problemem otóż, kolor oliv jest bardzo jasny, a Khaki który powinien być (według mnie) taki :
Obrazek

Jest kolorem ciemniejszym od Oliv ( podchodzi pod ciemną zieleni ) które sprzedają w tym właśnie sklepie. Jak myślicie jest to błąd w obrazkach ? Jestem daltonistą ? Czy tak powinno być ?
Proszę o wstawienie zdjęć ładownic w kolorze Oliv i Khaki ( z miwo-military.pl ) chcę porównać je i nie kupować kota w worku
Z góry dzięki za odpowiedzi
Strzelanka bez lans fotki to strzelanka stracona...
Emzet
 
Posty: 9
Dołączył(a): 17 sty 2011, o 21:25
Lokalizacja: Ciechanów
White Cross: Boa Asg
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Kolor Khaki w sklepie Miwo Lubliniec

Postprzez Endriu » 25 cze 2011, o 22:53

Najłatwiej i najpewniej będzie poprosić o takie foto Panią Dorotę, kontakt znajdziesz na stronie głównej Miwo. :) Bardzo miła i sympatyczna kobieta.
Na pewno postara się pomóc.
Różnią się na pewno, tylko gdy zmieniasz kolor przy wybieraniu rozmiaru/materiału etc., to zdjęcie sie wcale nie zmienia. ;)
Endriu
 
Posty: 140
Dołączył(a): 28 lut 2010, o 17:54
Lokalizacja: Józefów
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Kolor Khaki w sklepie Miwo Lubliniec

Postprzez Ari » 26 cze 2011, o 03:50

Khaki khakiemu nie równy ...
Raz khaki przypomina kolor piaskowy, raz cb zmieszany z lekka nutka zieleni a jeszcze indziej khaki to taka oliwka

Jak zamierzasz brac ladownice olive - to khaki na pewno jasniejszy i sie odcinal. Lepiej bys pod nie bral koszulke olive


Do tego przyjzyj sie zdjeciom na miwo.
Masz fotke porownawcza oilve cordura z khaki polyester. Olive wyglada jak szarosc, zas khaki jak jasniutka zielen, z kolei obok masz druga fotke khaki ale o wiele ciemniejsze i bardziej zielone.
Wszystko kwestia naswietlenia na fotkach, uzycia lampy etc.

Jedyny sposob w jaki mozesz rozstrzygnac swoj problem abys mial jak najwiecej pewnosci - to po prostu skontaktuj sie Miwo i popros o naturalne fotki obu materialow, a najlepiej produktow z nich zrobionych.
Druga opcja jest taka ze mozesz sie wybrac do sklepu Miwo w Tomaszowie - tam powinni miec z pewnoscia conajmniej jeden z materialow przez ktore masz dylemat - obczaisz na zywo i bedziesz mogl podjac decyzje.


Aha i jeszcze jedno
Oliwki w miwo miewaly rozne odcienie. Raz przypominaly Olive Drap, Nato green oraz inne wersje. Wszystko zalezy od partii ktora dostali, bo kilka razy z roznych zrodel byly brane materialy lub po prostu wykonawca za kazda nowa partia - wykonywal troszke inny odcien niz poprzednio jak go robil




http://miwo-military.net/-static/sid,22 a tu jak widac w drugim miwo - na fotkach jeszcze inaczej prezentuja sie obie tkaniny, takze jak sam widzisz - fotki nie daja odzwierciedlenia
Avatar użytkownika
Ari
 
Posty: 1050
Dołączył(a): 26 paź 2009, o 21:39
Lokalizacja: Sochaczew
White Cross: ECS
Na starym Warriorze od: 2006


Powrót do Wyposażenie i umundurowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości