Kabura do HK Mk 23

O fatałaszkach i bibelotach.

Kabura do HK Mk 23

Postprzez kapro » 20 wrz 2011, o 21:24

Witam. Jak w temacie, poszukuję jakiegoś systemu do przenoszenia Socoma z zamontowanym modułem LAM. Jedyne co udało mnie się na tę chwilę znaleźć (może za słabo/źle szukałem), to kabura Blackhawka. Spotkałem się z opiniami, że Maruiowski Socom z puchą jest jednak za duży. Moglibyście coś doradzić, polecić? Na chwilę obecną mam tylko pokrowiec na saperkę BW, który się nawet sprawdza w roli kabury, no ale...
Militaires Sans Frontières wciąż szuka żądnych przygód najemników!
viewtopic.php?f=172&t=6398
kapro
 
Posty: 160
Dołączył(a): 12 gru 2010, o 16:30
Lokalizacja: Pruszków (Kaprochowo)
White Cross: Militaires Sans Frontières
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Kabura do HK Mk 23

Postprzez Lolo » 27 wrz 2011, o 22:18

Na wepchnięcie mk23 z LAM-em do czegokolwiek kydexowego nie masz szans. Safariland robi kydex, ale na ,,golasa".

http://www.safariland.com/DutyGear/prod ... x?pid=6004

Musisz szukać miękkiej. Blackhawk zrobił dobrą Omegę z przestrzenią na moduł celowniczy, robi tesz kilka modeli z kydexową, regulowaną wkładką. Problem w tym, że trzebaby się przymierzyć przed zakupem. Jeżeli zrezygnujesz z mało przydatnego modułu celowniczego, to SOCOM zmieści się w większej ilości kabur uniwersalnych.

http://www.copsplus.com/prodnum3317.php

O ile sama klamka jest dobra, to projekt firmowego lam-u jest nieporozumieniem i jest rzadko używany w warunkach bojowych, co znajduje odzwierciedlenie w ilości holsterów do tej jednostki broni z modułem. Niestety, obie proponowane sztuki sa nie do dostania w Polsce. Trzeba ściągać...
War...War never changes...

Cezar twierdzi, że jestem ładny i że mam mądrość w sobie :)
Avatar użytkownika
Lolo
 
Posty: 236
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 21:24
Lokalizacja: Wawa
White Cross: CORE
Na starym Warriorze od: 0

Re: Kabura do HK Mk 23

Postprzez kapro » 27 wrz 2011, o 22:41

Dzięki za odpowiedź. Udało mnie się jednak znaleźć miękką kaburę w RedWolfie, którą na dniach będę ściągał. Mieści LAM, i ma ładownice na 2 magazynki i tłumik.
Militaires Sans Frontières wciąż szuka żądnych przygód najemników!
viewtopic.php?f=172&t=6398
kapro
 
Posty: 160
Dołączył(a): 12 gru 2010, o 16:30
Lokalizacja: Pruszków (Kaprochowo)
White Cross: Militaires Sans Frontières
Na starym Warriorze od: 2009


Powrót do Wyposażenie i umundurowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości