SPAT WARSZAWA rekrutacja

SPAT WARSZAWA rekrutacja

Postprzez Luk.wb09 » 16 maja 2013, o 08:47

Na początek kilka słów o Naszej grupie:

Grupa rekonstrukcyjna SPAT Warszawa powstała w kwietniu 2006 i jest jedną z najdłużej działających w środowisku rekonstrukcyjnym. Zrzeszamy ludzi, których pasja jest szeroko pojęta "czarna" i miejska taktyka, ze szczególnym naciskiem na działania polskich policyjnych grup antyterrorystycznych.

Celem naszego funkcjonowania jest przede wszystkim dobra zabawa, realizowana poprzez odwzorowanie wyposażenia i uzbrojenia jednostek AT oraz ćwiczenia praktyczne z zakresu działań tychże oddziałów. Podczas treningów staramy się realistycznie odwzorować metody pracy operacyjnej pododdziałów AT.

Zarówno indywidualnie jak i jako grupa bierzemy udział w specjalistycznych szkoleniach z zakresu strzelectwa bojowego, technik alpinistycznych, walki wręcz oraz ratownictwa. Wiedzę czerpiemy ze wszelkich możliwych źródeł, oficjalnych publikacji, spotkań z funkcjonariuszami czy Internetu.

Jeśli spodobało Ci się to, czym się zajmujemy? Chciałbyś do nas dołączyć i spełniasz wymagania wyłuszczone na stronie www zarejestruj się na naszym forum i odwiedź dział Rekrutacja. Tam znajdziesz niezbędne informację. Grupa wciąż poszukuje nowych rekrutów!

Kogo szukamy? Przede wszystkim zapaleńców, którzy:

• Chcą się doskonalić - jest to w zasadzie najważniejsza rzecz. SPAT nie jest grupą "strzelankową" - Bardziej nastawiamy się na scenariusze i milsimy, ale jako dodatkowy elementy naszej zabawy. AirSoft jest dla nas narzędziem, nie celem samym w sobie.
• Interesują się jednostkami AT, SF itp.
• Nie stronią od zbierania i noszenia kilkunastu kilogramów sprzętu w tym pełnej balistyki by poczuć trudy i klimat roboty prawdziwych operatorów AT.

Jeśli z coraz większym niedosytem patrzysz na weekendowe strzelanki/ imprezy ASG. Chciałbyś czegoś więcej od swojego hobby i odnajdujesz się w/w opisie. Zajrzyj na naszą stronę www i zarejestruj się na naszym forum.

http://www.spatwarszawa.pl/
http://www.spatwarszawa.fora.pl/
https://www.facebook.com/SpatWarszawa

Chętnie nawiążemy współpracę z innymi grupami w celu zorganizowania wspólnych treningów, milsimów zwłaszcza w zakresie czarnej taktyki i MOUT'u.
WHISKEY BRAVO 09
SPAT Warszawa
Luk.wb09
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 08:32
Lokalizacja: L-wo/ W-wa
White Cross: SPAT W-wa
Na starym Warriorze od: 2009

Powrót do Rekonstrukcja AT

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron