[S] RRV Blackhawk, gore woodland, LBV i inne

Przeczytaj regulamin działu - tu najłatwiej dostać bana.

Moderator: Konrad ''Owca''

[S] RRV Blackhawk, gore woodland, LBV i inne

Postprzez Jubens » 6 sty 2018, o 20:41

--->> ZDJĘCIA <<---

1. Chestrig, oliwka, Blackhawk, stan bardzo dobry, jeden pęknięty fastex, złapany na trytytki.
350 zł albo zamienię na RRV od flyee w khaki lub JPC od TMC w CB- do dogadania się z dopłatami

2.Brytyjski panel udowy MKIII, pustynny
50zł

3.Kopia SERPY na SIGa P226, w koyocie, do tego uchwyt na pas i płetwa. Brak jednej śrubki w zestawie
100zł

4. Kurtka Gore woodlandowe, kontrakt, rozmiar MR, ułamany wichajster od zamka, zastąpiony sznurkiem. Zapomniałem zrobić fotki, ale dla zainteresowanych doślę.
200zł

5. Spodnie gore tex, kupione w zestawie z powyższym gore, nie pamiętam rozmiaru, a metka wytarta, ale na mnie wchodzi, a ja nosze L/XL regular, zaszyte rozdarcie na wierzchniej warstwie, na tyłku.
50 zł lub 30zł w zestawie z kurtką

6. LBV woodland kontrakt
80 zł

7. Brytysjkie PLCE, z kompletem ładownic i komfortpadem zrobionym przez pierwotnego użytkownika z karimaty. Strasznie ściorana i kolorem może robić za woodland, DPM, OD, co kto woli... Ale funkcjonalnie wszystko ok. Jeden z najwygodniejszych zestawów do lasu jaki miałem okazję nosić na dupie.
100zł

--->> ZDJĘCIA <<---
Jubens

Team: Alpha Detachment
Na starym Warriorze od: 0

Powrót do Sprzedam