Magazynki M4/M16 WE Open Bolt

Przeczytaj regulamin działu - tu najłatwiej dostać bana.

Moderator: Konrad ''Owca''

Magazynki M4/M16 WE Open Bolt

Postprzez Kamilus » 21 lis 2014, o 14:10

Witam, mam na sprzedanie 11 magazynków do WE. Sprzedaje bo po prostu potrzebna mi kasa na wyjazd, dość nagle mi wypadło i upłynniam cześć ekwipunku.
Magazynki V1, na Green gaz, trochę używane, lekko pozdzierana farba, nie ciekną. Miały całkiem niedawno smarowane zawory, uszczelka żeberka tez nasmarowana, zdrowa. Wad brak, ale widać ze były używane. Nie rzucałam nimi, nie upuszczałam, bo jednak swoje kosztują ;)
Wszystkie skonfigurowane pod Open Bolt, na życzenie mogę wymienić szczeki na Closed Bolt.
Jeśli ktoś ma obawy przed zakupem od świeżego użytkownika, można zapłacić przez PayPal, wtedy jest gwarancja zwrotu w razie problemów jakichkolwiek.

Koszty wysyłki powyżej 3 sztuk pokrywam ja, w ramach zabezpieczenia możliwa zaplata przez Paypal, tylko wtedy wysyłam na adres podany w Paypal. Nie wysylam za pobraniem, nie wysyłam przez Pocztę Polską, bo strach i mam uraz do nich. Do wyboru dowolny kurier czy paczkomat.


...oferta jest równoznaczna oferowaną z ceną ...REGULAMIN się kłania....
Kamilus
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 lis 2014, o 12:22
Na starym Warriorze od: 0

Re: Magazynki M4/M16 WE Open Bolt

Postprzez kufel_wro » 29 lis 2014, o 21:31

Ceny?
Saltus VIII,XI; Unit 01,03,04,06; Milsim48h 2012; Blackops I,II,III; Igła I,II; KASKADA; ZAPAD; GreenCoat II; AEGIS 2015,2017,SpecOps; MA2017

Obrazek
Avatar użytkownika
kufel_wro
 
Posty: 25
Dołączył(a): 22 lis 2011, o 22:55
Lokalizacja: Wrocław
White Cross: TF ZEUS
Na starym Warriorze od: 2009


Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości