SRC G36C AEG, Well G55 (MP5K)

Przeczytaj regulamin działu - tu najłatwiej dostać bana.

Moderator: Konrad ''Owca''

SRC G36C AEG, Well G55 (MP5K)

Postprzez Nurglitch » 17 lut 2015, o 16:56

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Producent: SRC
Model: G36C, dawniej przezroczysty, przemalowany
Typ: AEG
Złom: 4 low-capy, Rączka z celownikiem lunetowym i szyną (x3.5), osobno rączka z samą szyną, przedni uchwyt, chiński Red Dot, bateria 9.5V 1600
Fps: 333 mierzone pół roku temu, od tego czasu nie było strzelania, więc sprężyna mogła się skurczyć i będzie trochę więcej
Szczegóły: zostawię rzepy, ale bez samych odznak. Klama była używana cztery razy, za każdym razem bez problemów (poza wyczerpaną baterią :) ) Jak wspomniałem wyżej, AEG nie był używany od pół roku. Zaczął swoje życie jako broń półprzezroczysta, przemalowałem ją na czarno.
Cena: 300zl z odbiorem osobistym w Warszawie, na Woli. Możemy pokombinować z wysyłką, ale wtedy będę chciał pokrycia opłat kurierskich.


-----------------------------------------------------------------------------------


Obrazek
Obrazek


Producent: Well
Model: G55 (taka ichnia nazwa na nielicencjonowany MP5K)
Typ: GBB
Złom: 1 szczelny lo-cap (ca. 30), 1 szczelny mid-cap mag (ca. 50), 2x ładownice Molle na magazynki MP5 (są na zdjęciach)
Fps: 280 z Zielonym Gazem Guardera (niebieska butla) w temperaturze pokojowej
Szczegóły: Użyłem go jeden raz, bez problemu. Blow-back i odgłos jest taki, że człowiek rechocze jak głupi. Chciałem używać jako broni dodatkowej, ale jest na to po prostu za duży. Lepiej pokombinuję z pistoletem.
Cena: 180zł, warunki jak wyżej.
"Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput tuum saxum immane mittam."
Avatar użytkownika
Nurglitch
 
Posty: 26
Dołączył(a): 2 sty 2015, o 10:08
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: 1SBS / 1Dpanc
Na starym Warriorze od: 0

Re: SRC G36C AEG, Well G55 (MP5K)

Postprzez Nurglitch » 9 cze 2015, o 05:33

Zmiana ceny. Chcę się raczej pozbyć tacticoolowego sprzętu i mieć tylko WW2.
"Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput tuum saxum immane mittam."
Avatar użytkownika
Nurglitch
 
Posty: 26
Dołączył(a): 2 sty 2015, o 10:08
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: 1SBS / 1Dpanc
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości