[S] 10 Replik - Kolekcja rzadkich GBB

Przeczytaj regulamin działu - tu najłatwiej dostać bana.

Moderator: Konrad ''Owca''

[S] 10 Replik - Kolekcja rzadkich GBB

Postprzez vip3r » 2 mar 2015, o 00:04

Cześć, witam po dłuższej nieobecności.

coś dzieci powoli mi rosną a niewielki pożytek z trzymania kolekcji którą jeszcze przez parę lat bawić się nie będę wiec zapraszam:

proponuję moją wyjątkową kolekcję GBB:

KSC TMP
Tanio Koba H&K P7M13
socom gear DoubleStar Combat Pistol
socom gear Gold 1911 (Ser.No.00303/500)
WA Coguar
Marushin S&W M60 wood limited
Marushin TAURUS RAGING Bull 6,5"
Tanaka Browning Hi-Power MK.III
Tanaka Browning Hi-Power Military
Tanaka M870 14"

za całość chcę 5000pln

repliki są wyjątkowe, są dodatkowe magazynki (do TMP 4 czy nawet 5) (czy shellsy do strzelby i rewolwerów), solidne walizki kompozytowe (orginalne pudełka do kilku też), kilka dedykowanych kabur, do rewolwerów "szybkoładowarki" od ostrych - naturalnie pasujące idealnie, strzelba ma zamontowane stalowe cześci - ogólnie zapewniam żę cena całości jest bardzo atraktycjna (to tak gdyby ktoś miał wątpliwości ;) ). kilka replik jest praktycznie nowych, naturalnie perełki tanaki czy chluba kolekcji tanio koba już były sprowadzane używane. Od kliku lat repliki leżą w pudełkach - więc jak to z GBB nie wykluczam że przydałby się kilku przegląd/przesmarowanie- natomiast przed zapakowaniem wszystkie na pewno były strzelające i szczelne. Na miejscu można wszystko obejrzeć i mogę jeszcze poszperać i poodrzucać jeszcze fantów - tak żeby kupujący był w 100% zadowolony z transakcji :)

wszystko do obejrzenia/odebrania w okolicach Janek (bardzo niechętny jestem wysyłaniu i korespondencyjnemu oglądaniu/targowaniu - wiec zapraszam do mnie) mój tel 880 924 924 można do mnie przyjechać po omówieniu się praktycznie dowolnie późno.

też zachęcam do np. umówienia się w parę osób i podzielenia się kolekcją po zakupie - ale chcę sprzedać jednego dnia całość kolekcji.

raczej nie interesuje mnie sprzedaż pojedynczo ale rozumiem że strzelba i P7M13 nieco windują cenę - ale jako że zdobycie ich kosztowało mnie najwięcej zachodu nawet je chętnie zostawię - wiec jeżeli ktoś z którejś z nich rezygnuje to jestem otwarty na propozycje.

zapraszam.
vip3r
 
Posty: 48
Dołączył(a): 1 gru 2009, o 15:58
Lokalizacja: w-wa
White Cross: Karma
Na starym Warriorze od: 0

Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości