Wielka Wyprzedaż by Mad Max

Przeczytaj regulamin działu - tu najłatwiej dostać bana.

Moderator: Konrad ''Owca''

Wielka Wyprzedaż by Mad Max

Postprzez Mad Max » 24 kwi 2015, o 16:31

Witam,
Ogarnąłem w końcu szafę i pozbywam się niepotrzebnych gratów. Poniżej lista:

(WSZYSTKIE ZDJĘCIA DOSTĘPNE POD TYM LINKIEM: https://imageshack.com/a/YIx4/1)

1. mp5sd2 (B&T) - Classic Army. Przeleżała kilka sezonów w szafie. Przestrzelałem replikę i działa, jednak sprzedaję jako [NIESPRAWNY] ze względu na to, że nie mam czasu jej zrobić przeglądu.
W zestawie:
a) Replika
b) Dwa magazynki Hi-Cap (CA i P&J) - oba nie podają kulek więc trzeba im zrobić przegląd.
c) Bateria Sanyo NiMh 2000mAh - powinna działać
d) "Pas taktyczny"
CENA: 350zł

2. Kolba składana (standard) do M4 Tokyo Marui z gumową stopką. Stan db.
CENA: 20zł

3. Chwyt transportowy do m4a1 G&P - Praktycznie nówka sztuka! Wymontowany zaraz po zakupie repliki i nigdy nie używany.
CENA: 50zł

4. Kolba stała do m4/m16 G&P - Praktycznie nówka sztuka! Wymontowana zaraz po zakupie repliki i nigdy nie używana.
CENA: 50zł

5. RAS II Long G&P - stan bdb. Wykonany na maszynach CNC. Nieużywany od dłuższego czasu. Nie widać śladów użytkowania.
CENA: 280zł - taniej w tym stanie się nie znajdzie. Nówki swego czasu chodziły po ponad 500zł, a teraz nie są dostępne w Polsce.

6. Standardowy chwyt przedni do m4a1 G&P - Praktycznie nówka sztuka! Wymontowany zaraz po zakupie repliki i nigdy nie używany.
CENA: 20zł

7. Kabura udowa, typ SLS 6004 do Glocka z latarką. - zakupiona na TaiwanGun, ale nie została użyta ani razu. Stan idealny.
CENA: 50zł

8. Replika hełmu PASGT (fritz) - stan dobry. Sprzedaję z "cat eyes", pokrowcami (woodland i desert 6C), mają napisy z ksywą. Niestety ułamał się zatrzask od fasunku więc nie można go zapiąć pod brodą (zdjęcie). Wystarczy wymienić sam zatrzask i powinno śmigać.
CENA: 20zł

9. Patrolówka Multicam Propper - Założona może ze 2x. Rozmiar Medium (czyli chyba 7 i 1/4).
CENA: 20zł

10. [SPRZEDANE]

11. Lufa standardowa (6.08mm) do m4a1 (363mm) G&P - Praktycznie nówka sztuka! Wymontowana zaraz po zakupie repliki i nigdy nie używana.
CENA: 20zł

12. Torba zrzutowa na 6 magazynków Guarder (kolor Olive) - stan BDB.
CENA: 50zł

13. Nakolanniki Hatch (olive) - trochę przeszły (co widać na zdjęciach), ale są w pełni sprawne i wygodne. Stan oceniam na db.
CENA: 40zł

Część cen można negocjować ale bez przegięć bo i tak są niskie :)
Kontakt i pytania na PW.
Mogę wystawić aukcję na Allegro.
Możliwy odbiór osobisty.
Płatności + transport przy wysyłce TYLKO przelewem, gotówką tylko przy odbiorze osobistym na terenie Warszawy.

P.S. Niedługo dojdzie trochę rzeczy mundurowych w cenie 20-40zł.

Pozdrawiam,
Mad Max
I'm like a dog chasing cars! I wouldn't know what to do with one if i caught it!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
 
Posty: 149
Dołączył(a): 29 paź 2009, o 11:02
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Warszawa (BMP)
Na starym Warriorze od: 2006

Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości