[S] M14 G&G Veteran po tuningu

Przeczytaj regulamin działu - tu najłatwiej dostać bana.

Moderator: Konrad ''Owca''

[S] M14 G&G Veteran po tuningu

Postprzez yautja » 23 maja 2015, o 22:32

Na sprzedaż idzie M14 G&G w wersji veteran.

Nie jestem pierwszym właścicielem. Replika po świeżym przeglądzie posiada następujące części wewnętrzne:
- lufę precyzyjną prometheus,
- gumkę zieloną G&G,
- zębatki SHS 32:1,
- łożyska ślizgowe ultimate,
- tłok shs (spiłowany jeden ząb dla AOE),
- głowica tłoka shs,
- sprężyna guarder sp150,
- cylinder ultimate,
- dysza deep fire,
- silnik P&J z niebieską dupką.

Replika posiada wymienione okablowanie na 2mm niskooporowe wraz z mosfetem z AB (niestety nie wiem jakiej firmy) i wtyczkami t-connect + konektory do silnika.
Replika jest świeżo po przeglądzie, przesmarowaniu i doszczelnieniu. Części są w stanie jak najbardziej ok. Na powyższym zestawieniu replika osiąga stabilne 493fpsy co jest rezultatem mocno już zbitej sprężyny guardera. Podejrzewam, że po wymianie na nową, najlepiej oczko wyższą, spokojnie będzie powyżej 550fps. Łoże repliki zostało przez poprzedniego właściciela zabejcowane. Wydaje mi się, że dzięki temu replika nabrała trochę więcej charakteru.

W zestawie, razem z repliką znajdują się:
- 2 magazynki G&G (hi-capy),
- szyna montażowa G&G,
- skórzane zawieszenie,
- baterię turnigy 11,1v 2200mah.

Replika działa bez zarzutów, ma stabilne osiągi, jednak posiada kilka małych wad:
- lekko ukruszone jedno oczko od Bolt Catcha (nie mniej sam Bolt Catch jest w pełni sprawny i siedzi stabilnie),
- lekki luz na selektorze,
- lekkie rysy na body/zamku od normalnego użytkowania,
- nieoryginalna śruba od szyny RIS (aczkolwiek szyna trzyma się mocno i stabilnie).


Biorąc pod uwagę wszystko powyższe, chciałbym za replikę uzyskać 1300zł. Cena podlega negocjacji. Rozpatrzę wszystkie oferty. Zdjęcia można obejrzeć w ogłoszeniu na wmasg: http://wmasg.pl/pl/consignment/show/640640

Pozdrawiam
yautja
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 maja 2015, o 10:45
Na starym Warriorze od: 0

Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości