Osłony na kolimatory / podstawki pod repliki itd ...

Przeczytaj regulamin działu - tu najłatwiej dostać bana.

Moderator: Konrad ''Owca''

Osłony na kolimatory / podstawki pod repliki itd ...

Postprzez GomesŁDZ » 3 gru 2015, o 22:08

Witam z racji posiadania szeregu ciekawych maszyn jak frezarki CNC czy też lasera postanowiłem trochę się pobawić , aktualnie zrobiłem lepszą kopie osłony do kolimatorów Holo jak e551/552/553 ,osłonę do aimpoint m2 i otwartych ,czemu lepszą ? Dlatego ,że jest to poliwęglan-poliwęglan a nie pseudo poliwęglan ,który jest jednak pleksą i pęka przy 350 fpsach ... Aktualnie mam gdzieś film jak katuje poliwęglan 2mm. kluczem i jedyne co się na nim robi to wgniecenia i o pęknięciach nią ma mowy !! Na dniach wstawię też osłony do otwartych kolimatorów tylko muszę zdobyć od kogoś takowy co by zdjęcie z zamontowanym pokazać , w ofercie mam też podstawki pod replikę bądź też magi w podstawkach robię grawer indywidualny dla każdego z swoim pomysłem i kształtem całej podstawki jak i coś oklepanego jak punisher bla bla, Grawer może też być wykonany na body czy innym materiale , Cena jaka mnie interesuje przy detalu to 15 zł za taką osłonę + przesyłka jakąkolwiek wybierzecie , inposty , ruchy , poczty itd . Co do podstawek to sprawa wygląda inaczej - podstawka wraz z grawerem to koszt 50 zł i, tu trzeba się złapać na PW bo trochę ustalania jest , podstawki na magi to 20 zł + 5 za każdy slot na mag , po wszelakie info pisać wiadomości odpisuje raczej na bieżąco. Ewentualnie ktoś może mnie przekonać jakimiś fantami ale nie wygłupiajmy się z rzeczami ,które naprawdę nie mają wartości SALUT !

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
"Co jedna GŁUPIA "kur#a" namiesza to stu mądrych nie odkręci"
Avatar użytkownika
GomesŁDZ
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23 maja 2015, o 18:09
Na starym Warriorze od: 0

Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości