[S] M4 PTW Systema - mega zestaw.

Przeczytaj regulamin działu - tu najłatwiej dostać bana.

Moderator: Konrad ''Owca''

[S] M4 PTW Systema - mega zestaw.

Postprzez Luke » 2 maja 2016, o 23:04

M4 CQBR - PTW firmy SYSTEMA - zestaw "Airsoft pro starter pack" ;)

Sprzedam swój własny karabinek, który służył mi kilka ładnych lat.

W zasadzie to razem z nim sprzedaje wszystko, co znalazłem w domu do tego karabinka - cały mandżur zebrany przez lata strzelania. Jest to oryginalne PTW by SYSTEMA, zestaw "challenge kit" - czyli pudełko wyjątkowo drogich klocków kupione w ASGShopie z usługą złożenia.

Karabinek jest w 100% sprawny i nie wymaga żadnego wkładu poza ingerencją w wygląd kolejnego właściciela. (wedle uznania)

Latam z nim od (chyba) 6 lat i gdyby nie to że rezygnuję całkowicie z tego hobby to zapewne ganiałbym z tym wiernym druhem dalej.

Dobra, a teraz co jest w zestawie:

- Karabinek rzecz jasna
- Zestaw działających magazynków x 8 - w plastikowych obudowach Vanaras OD
- Jeszcze jeden magazynek oryginalny z ułamanym jednym ząbkiem przytrzymującym kulkę (kosztuje to 10zł - http://www.asgshop.pl/produkt.php?ph=sy ... =3&id=4453)
- Oryginalne obudowy metalowe SYSTEMA do magów (komplet)
- Front grip RIS CASV amelynium, komplet szyn
- Oryginalny fron grip SYSTEMA dla wielbicieli klasyki
- Jeszcze jeden fron grip RIS + okładziny - ale to chyba jakaś replika repliki, dostałem więc dorzucam
- Niebieski cylinder 375 FPS
- Czerwony cylinder 520 FPS
- Sprężyna od czarnego cylindra (wymiana przed budynkiem 3 min i masz 320 FPS) - raz użyta
- Sprężyna od złotego cylindra (M130 - chyba coś ponad 450FPS? - wymiana analogicznie szybko)
- 5 różnych baterii - 7.4V do słabszych cylindrów i 11.1V do mocniejszych - wszystkie LI-PO, 2 prawie nowe, wtyk T-con + torba LiPo Guard (niepalna)
- Ładowarka IMAX B6 mikroprocesorowa
- Zapasowy silnik (!) po regeneracji przez specjalistyczny zakład SilCom z Warszawy (przewinięty i przelutowany na nowo). Silnik to koszt ok 500zł, regeneracja 150ziko - popularny zabieg bo silniki niestety padają. Temu już to nie grozi.
- Tłumik Gemtech HALO (jest rachuneczek jeszcze w pudełku - 188ziko)
- Luneta kopia Acog'a - kupiona na ebairsoft, robi robotę, zwłaszcza na czerwonym cylindrze + montaż na węższą szynę
- Osłona kill flash na w/w optykę (plaster miodu zakładany z przodu - nie odbija się światło w szkle)
- Kolimator Aimpoint Micro T-1, niestety rozkręciłem pokrętło regulacji kropki (chciałem uszczelkę poprawić) i nie umiem złożyć :D Ale działał przed tym - jak kto uczony w piśmie to sobie poradzi - jest kilka kombinacji złożenia tego, cierpliwości nie starczyło ;)
- Rączka transportowa oryginalna Systema
- Zawieszenie bungee sling Magpula
- Zawieszenie 3 punktowe chyba Classic Army
- Dwa inne oczka montowane na stock pipe do zawieszenia karabinka
- Rączka taktyczna ze schowanym śrubokrętem do regulacji hop-up
- Montaż do latarki na RIS
- Przedłużenie bolt catch'a pod palec spustowy by Magpul (w PTW jest on funkcjonalny)
- Maska w miarę nie obciachowa (do CQB)
- Pierdolety: paczka kulek 0,28 do czerwonego cylindra i co mi tam zostało z 0,25 do niebieskiego, bb loader, pokrowiec na kolbę, do którego pchałem większe batki, jakiś zapasowy element do hop-up, jeszcze jedna ładownica na maga (atacs) czepiana na kolbę celem upchnięcia większej batki
- Pudełko, w którym go kupiłem

Z minusów:
- Stopka kolby wykruszona - ale jest już taka w zasadzie od samego początku, więc historia pokazuje że można z tym ganiać. Ja już dawno wymieniłem kolbę na FAB'owską (pasuje plug&play) - ale nie sprzedaje jej bo to od ostrej i się przyda :)
- Rdza na pokrywie komory wyrzutnika łusek, na śrubie zabezpieczającej stock pipe, na śrubkach rączki od spodu i na blokadzie regulacji kolby ;) Generalnie pierdolety ale piszę żeby nie było
- Rysy, zadrapania, wytarta oksyda tu i ówdzie


Szczotki w silniku zmieniane jakieś 5k kulek temu.
Lufa oryginalna Systema - strzela prościutko, elegancko.
W ogóle karabinek robi robotę jak trzeba, strzela z fasonem :) kto się strzelał z 6th ten wie że dbaliśmy ;)

W Warszawie możliwość sprawdzenia i odbioru osobistego (co polecam ze względu na sporą ilość i wagę gratów).


Sprzedaję całość - nie chce mi się z tym bawić po sztukach, czasu też szkoda.


Myk, kilka fotek:

https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing

Cena dla Was: 4200 ziko

FRAGEN? 606 siedemset dziewiętnaście 343
Avatar użytkownika
Luke
 
Posty: 10
Dołączył(a): 19 sie 2011, o 12:19
White Cross: www.6-th.com
Na starym Warriorze od: 2006

Re: [S] M4 PTW Systema - mega zestaw.

Postprzez Luke » 14 maja 2016, o 15:56

I myk, nowa cena - 3800 dla WW.

Dalej Panowie, karabinek się sam nie kupi :)
Ale leży i się kurzy!
Avatar użytkownika
Luke
 
Posty: 10
Dołączył(a): 19 sie 2011, o 12:19
White Cross: www.6-th.com
Na starym Warriorze od: 2006

Re: [S] M4 PTW Systema - mega zestaw.

Postprzez Luke » 28 sie 2016, o 15:04

Je*ać biedę, cena spada do 2800 ;) Parę drobiazgów wyleciało z zestawu, jakieś kulki, maska chyba, ale jak za PTW to wciąż okazja.

Jak Prezesa kocham - wystawię to na śmietnik w końcu, jeszcze raz się o to ktoś potknie w domu. Taniej już nie będzie. :mad:
Avatar użytkownika
Luke
 
Posty: 10
Dołączył(a): 19 sie 2011, o 12:19
White Cross: www.6-th.com
Na starym Warriorze od: 2006

Re: [S] M4 PTW Systema - mega zestaw.

Postprzez Luke » 2 wrz 2016, o 22:07

1,2,3 sprzedana w cenie ponizej wszelkiej przyzwoitosci :)
Nowemu nabywcy zycze wielu fragow i dobrej zabawy a tym, co sie whali i przegapili zestaw ptw w takiej cenie - powodzenia w szukaniu lepszej oferty hehe ;)

Do skasowania.
Avatar użytkownika
Luke
 
Posty: 10
Dołączył(a): 19 sie 2011, o 12:19
White Cross: www.6-th.com
Na starym Warriorze od: 2006


Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości