Mk12 VFC oraz mp7a1 TM All PolarStar HP

Przeczytaj regulamin działu - tu najłatwiej dostać bana.

Moderator: Konrad ''Owca''

Mk12 VFC oraz mp7a1 TM All PolarStar HP

Postprzez piker » 20 gru 2016, o 11:19

Witam tak jak w temacie mam do sprzedania dwie repliki HP z silnikami od PolarStar .

Zestaw Nr 1

do sprzedania mam mało używane mp7a1 firmy Tokyo Marui przerobione na replikę HP przez konwersję PolarStar Jack która została osadzona w specjalnym szkielecie firmy BingoAirsoft . Replika jest w 100% sprawna . Killer wśród replik CQB . Replika na 120psi uzyskuje stabilne 350fps oraz istnieje możliwość regulacji ROFa od 1bb/s do max 45bb/s (Powyżej magi nie wyrabiają już podawać poprawnie ) Cena jaką podałem w ogłoszeniu jest ostateczna i nie podlega ona negocjacji . Cena zawiera : -Mp7a1 Tokyo Marui -7 Magazynków (6 długich 1 krótki ) -Baterię LiPo -Tłumik Tracer który jest gratisem firmy Xcortech (Gratis dlatego że zapiekłą mi się w nim przejściówka od mp7 i nie jestem w stanie go wykręcić :) Tak więc poleci jako dodatkowy fant dla nowego nabywcy )

3500zł

Zestaw Nr 2
do sprzedania mam swojego DMRa który został zbudowany na bazie Mk12 mod 1 firmy VFC . Co do samej konwersji to co zostało z niej wymienione to kolba na Magpula CTR / ACS oraz lufa zewnętrzna na Noveska Madbula oraz lufa wewnętrzna na Promyka 6.03 oraz komorą hop-up na ProWina . Oryginalny GB został zastąpiony silnikiem HP firmy PolarStar model V2 Gen 3 FE . Replika w tej konfiguracji osiąga przy 120psi 639fps . Cena podana w ogłoszeniu jest ostateczna i nie podlega negocjacji . Zestaw zawiera : -Mk12 VFC -Tłumik 5KU -Bipod -Chwyt przedni Magpula -Kolbę magpula CTR / ACS (ACS nie ma na podanych fotkach ) -Lufę Zewnętrzną Noweska Madbul (Nie ma jej na fotkach ) -AnPeq15 (Wersja z LAserem który się spalił więc jest to fajna atrapa i tyle ) -1 magazynek -Ucho do zawieszenia (Magpula ) -Silnik PolarStar V2 Gen 3 -Lufę precyzyjną promyka 6.03mm 509mm -Komorę ProWin wraz z Rhopem -Trzy rodzaje dysz do PolarStara :Czarna / Złota / Purpurowa Za dodatkową opłatą 1000zł mogę dodać kevwlarową butlę 88/4500psi wraz z reduktorem Ninja LPR oraz przewodem ze złączką EU . Replika zbudowana i serwisowana (Wykonana 1 konserwacja ) w sklepie HPAirsoft.eu Jestem jej 1 włąscicielem tak jak ma to się też do innych moich replik wystawionych na tym portalu . Wszelkie pytania o fotki czy dane techniczne prosze kierować na PW .

3500zł
piker
 
Posty: 48
Dołączył(a): 16 wrz 2011, o 20:54
Na starym Warriorze od: 0

Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości