[S] RACK, PACA, RRV, LBV, MICH 200 i inne

Przeczytaj regulamin działu - tu najłatwiej dostać bana.

Moderator: Konrad ''Owca''

[S] RACK, PACA, RRV, LBV, MICH 200 i inne

Postprzez Jubens » 6 sty 2018, o 20:41

Porządki w szafie :)

>>> WSZYSTKIE ZDJĘCIA <<<


1. Chestrig, oliwka, Blackhawk, stan bardzo dobry, jeden pęknięty fastex, złapany na trytytki.
330 zł

2.Plastikowa manierka, kopia US
10zł lub gratis do innego zakupu

3.Pokrowiec na manierkę woodland
20zł

4.Kopia SERPY na SIGa P226, w koyocie, do tego uchwyt na pas i płetwa. Brak jednej śrubki w zestawie + gratis Brytyjski panel udowy MKIII, pustynny
100zł

5. Smycz do pistoletu, chińczyk, khaki
20zł

6. Kurtka Gore woodlandowe, kontrakt, rozmiar MR, ułamany wichajster od zamka, zastąpiony sznurkiem. Zapomniałem zrobić fotki, ale dla zainteresowanych doślę.
200zł
7. Spodnie gore , kupione w zestawie z powyższą kurtką, nie pamiętam rozmiaru, a metka wytarta, ale na mnie wchodzi, a ja nosze L/XL regular, zaszyte rozdarcie na wierzchniej wersji, an tyłku.
50 zł lub 30zł w zestawie z kurtką

8. LBV woodland kontrakt
50 zł

9. Brytysjkie PLCE, z kompletem ładownic i komfortpadem zrobionym przez pierwotnego użytkownika z karimaty. Strasznie ściorana i kolorem może robić za woodland, DPM, OD, co kto woli... Ale funkcjonalnie wszystko ok. Jeden z najwygodniejszych zestawów do lasu jaki miałem okazję nosić na dupie.
50zł

10. PACA, bez wkładów
200zł

11. kopia MICH 2000, nie wiem co to za firma
100zł

12. RACK woodland + 4 ładnownice 2xM4 i dwie ładownice na radio, stan idealny, jeszcze śmierdzi magazynem
400zł

Oczywiście jestem otwarty na wszelkie rozmowy. Rozważę też zamianę za dobrej jakości szpej w khaki/coyocie/mjk z opcją mojej/Twojej dopłaty.
Avatar użytkownika
Jubens
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 sie 2012, o 17:15
White Cross: Alpha Detachment
Na starym Warriorze od: 0

Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości