G36c JG, Chestrig Duty (M.O.D.)-OD Guarder i ładownice

Przeczytaj regulamin działu - tu najłatwiej dostać bana.

Moderator: Konrad ''Owca''

G36c JG, Chestrig Duty (M.O.D.)-OD Guarder i ładownice

Postprzez Alastor » 29 paź 2009, o 18:06

Jak w temacie, sprzedam kilka rzeczy.
Przede wszystkim replika G36c od JG. Używana sporadycznie, przemieliła mniej więcej 5k kulek. Na pewno nie więcej. Batka ładowana zawsze mikroprocesorówką, nigdy nie miała żadnych problemów technicznych. Ma jeszcze stickery krakmana na GB. W środku pełen stock, 350fps. jedyne mankamenty to:
na magazynku z jednej strony obłamane zaczepy do łączenia magazynków, z drugiej strony całe. Ale ten patent jest strasznie kruchy w airsoftowych wersjach giety.
Drugi mankament to urwany gwint blokujący pin przy magazynku. Pin się trzyma, nie ma żadnych obaw że może wypaść. Nie widać tego nawet, spiłowałem go z uszkodzonej strony na płasko, więc nie razi w żaden sposób. Repliki użyłem raptem kilka razy, potem tylko strzelanie do tarczy. Więc nawet zadrapań za specjalnie nie ma.
Zamierzałem ją używać do CQB, ale brak kasy ciśnie.
Stąd też cena, 250zł. Jeśli kupujący życzy sobie jakiś tuning, mogę mu dostarczone części wstawić w zamian za obietnicę czułej opieki nad Genią. Fotki na życzenie.

Druga rzecz to chestrig, oraz ładownice do niego. Dokładnie TAKI.
Chest był noszony kilka razy, potem miałem dłuugą przerwę w airsofcie, a teraz potrzeba mi po prostu kasy. Nie jest nigdzie rozdarty, naddarty, przetarty, nawet plam nie ma. Wolę po prostu mieć wszystko na pasie zamiast na klacie, więc był mało używany. Od środka chest ma siatkowe kieszenie na całej powierzchni, sporo można tam wrzucić, kieszenie zamykane rzepem. Poprawiają i tak dobrą wentylację.
Za samego chesta chcę 120zł, bez ładownic. Można się potargować to może coś dorzucę.

A teraz ładownice molle, wszystko OD Guarder chyba że opisane inaczej:
1. Na 2 magazynki M4/M16, mam takich trzy, zapinane na rzep i klamrę. Można ich używać jako otwarte do CQB ze względu na regulowaną gumkę ściskającą magi. Cena 18zł za sztukę.
2. Pokrowiec na manierkę, 20zł.
3. Kieszeń na radio (mieści dwa magazynki do AK), 20zł.
4. Kieszeń na radio typu “AN/PRC-126 ” (mieści dużą butle z gazem), 20zł.
A teraz ładownice G&P, też oliwka:
1. Admin panel, mnóstwo rzepa z przodu i sporo miejsca na mapy itp w środku, 15zł.
2. Cargo poziome, w środku szerokie gumy do mocowania różnych drobnych rzeczy, 20zł.
3. Granatnica vel 40mm grenade pouch, ma klamrę psikniętą na oliwkowy kolor, ta modyfikacja nie szpeci a poprawia wygląd i maskowanie. Używana do noszenia PMR, 20zł.
Wszystko jest oczywiście z Cordury, ma metki identyfikujące producenta, nie ma objawów zużycia. Zdjęcia na życzenie. Zauważcie że ceny to mniej niż połowa sklepowych.
W RAZIE CHĘCI ZAKUPU CHESTA I WSZYSTKICH ŁADOWNIC CENA WYNOSI 220ZŁ.

EDIT: Można się też kontaktować pod gg:9468915
Alastor
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 paź 2009, o 17:59
Lokalizacja: Ciechanów
Na starym Warriorze od: 0

Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości