Dużo gratów od Pjotrka - LBV,UTG,ACOG,Ruger,części M4,etc

Przeczytaj regulamin działu - tu najłatwiej dostać bana.

Moderator: Konrad ''Owca''

Dużo gratów od Pjotrka - LBV,UTG,ACOG,Ruger,części M4,etc

Postprzez Pjotrek » 20 wrz 2011, o 21:26

Do sprzedania mam:

Militaria/ASG:

1.) Silniki stockowe Classic Army.
Silniki od M4.
Wyjmowane z replik praktycznie po wyjęciu ich z pudełek - od razu repliki kręcone, więc przebieg jeśli w ogóle jakikolwiek był, to znikomy. Posiadam ich około 5 sztuk - kwestia odnalezienia.
Mogę zrobić zdjęcia.

Cena: 30zł/szt


2.) Tłumik płomienia
Na gwint standardowy.
Zrobiony wg. mojego projektu na wzór już nie pamiętam czego :D Miał być do AK47, ale zostało sprzedane, a do mojej koncepcji M4A1 nie pasi. Stoi tak już ze 3-4 lata, więc jest pokryty zewnętrzną warstwą rdzy (stal niczym nie zabezpieczona). Jednak żadnych większych wżerów nie ma, gwint cały.Wystarczy przetrzeć papierem i pomalować. Wymiary w przybliżeniu: szerokość 16mm, w tym grubszym miejscu 20mm, długość 85mm.
Mogę zrobić zdjęcia na M4A1.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Cena: 10zł


3.) Bateria Ni-MH 9.6V/2000mAh
Strike Systems Pro Pack 9.6V/2000mAh NiMH. Typ budowy: Twins. Typ wtyczki: Mini. Od nowości u mnie. Od nowości jako bateria rezerwowa. Od nowości ładowana tylko mikroprocesorówką. Większość swego żywota przeleżała w ładownicy, od tego ma pozdzierane napisy i naklejkę. Obudowa (plastik zabezpieczający ogniwa) poza ryskami nie ruszona. Jeden kabel kiedyś się urwał, ale został przylutowany. Ładowana w całości może 2 razy, a tak to tylko raz na miesiąc podłączona do mikroprocesorówki do doładowania. Daję gwarancję rozruchową na to, że nie ma z nią żadnych problemów. Sprzedaję, gdyż w całości "przesiadam" się na LiPo.
Obrazek
Cena: 50zł
SPRZEDANA


4.) "Smycze" Wojska Polskiego - Wojsk Lotniczych
"Smycze" promocyjne Polskich Wojsk Lotniczych. Do kluczy, etc. Napis "ZOSTAŃ ŻOŁNIERZEM WOJSK LOTNICZYCH" oraz "www.sp.mil.pl". Oprócz tego kontur Miga-29 pomiędzy napisami. Długość po obwodzie około 90cm. Mam około 20 sztuk.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Cena: 5zł/szt


5.) Taśma "US Air Force"
Oliwkowa taśma z czarnym napisem "US Air Force" naszywana na mundurze "na klatę".
Cena: 5zł


6.) Kamizelka UTG Czarna
Czarna kamizelka UTG. Bardzo wygodna z regulacją chyba wszystkiego co możliwe, bardzo dobrze się z niej korzysta. Sprzedaję ze względu na to, że idę w kontrakty. Na prawdę w stosunku do noszonych przeze mnie kamizelek jest chyba najwygodniejszą opcją - można ją wyregulować tak, że będzie bardzo opięta i nie będzie w ogóle "latać" po ciele. Ma 6 ładownic na 2 magi M'kowe, ew. po jednym Kałachowym, jedną kieszeń u góry (dobrze radio wchodzi), oraz 3 kieszenie na nóż, czy magi pistoletowe. Opcjonalnie dorzucę kaburę na pistolet.
Tu można dokładniejszy wygląd zobaczyć http://www.specshop.pl/product_info.php ... ts_id=1051

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Cena: 110zł, lub 120zł z kaburą na pistolet


7.) Replika Ruger
Gazowy Ruger Mk1, pomalowany na oliwkowo, w zestawie dwa magazynki i gaz Guarder'a (dopiero rozpoczęta butelka). Jak znajdę to dorzucę dodatkowe uszczelki do magazynków. Służył dzielnie przez jakieś 4 lata, ale teraz idę w coś bardziej kontraktowego. Przeszedł w tym roku w Capri "tuning" z fabrycznych 400fps na około 290fps (żeby się to na boczniaka rzeczywiście nadawało). Jeden z lepszych boczniaków w tej cenie. Z racji, że nie ma blow-back'a nadaje się do niższych temperatur niż inne repliki gazowe.
Cena: 150zł


8.) Kolimator ACOG
Nie pamiętam firmy, ale wiem, że jakiś chinol, nowy mnie około 300-350zł kosztował. Pomalowany na piaskowy, z naprawioną typową usterką, czyli włącznikiem (jest "pstryczek").
Cena: 150zł


9.) Okładziny + kolba + rączka transportowa do M4A1
Pomalowane na piaskowo klasyczne elementy od M4A1. Chyba wszystkie CA. Idealne dla kogoś kto chce się pobawić w robienie kamuflażu na replice nie niszcząc oryginalnych części.
Cena: 80zł


10.) LBV
Kamizelka taktyczna LBV Woodland, kontrakt.
Cena: 60zł



Sprzęt komputerowy:

1.) Pamięć RAM do laptopa, DDR2, 512MB Hynix - używane około 3 lat, seryjne z laptopa Fujitsu-Siemens Li1720, więcej danych nie jestem w stanie podać -> jedynie foto kości i naklejek na nich mogę zrobić. Posiadam dwie sztuki.
Cena: 10zł, lub 15zł za dwie sztuki

2.) Pamięć RAM do laptopa, DDR2, 2GB Kingston (KVR667D2S5/2G) - nówka sztuka, około 3-4 lata temu dostałem dwie sztuki, jedna weszła do laptopa, drugiej nie chciał obsłużyć - płyta obsługuje do 2GB. Więc kość wyjęta tylko z pudełka, włożona raz do laptopa i odłożona z powrotem do pudełka. Na pewno sprawna - jako jedyna kość działała. Z kością oczywiście oryginalny blister i instrukcja. DANE - KLIK!
Cena: 40zł

3.) Pamięć RAM do laptopa, DDR3, 1GB - używana około pół roku w netbooku Toshiba NB520 (fabrycznie się tam znajdowała), lecz doposażyłem się w większą ilość pamięci i kość idzie na sprzedaż.
Cena: 15zł
SPRZEDANA




Sprzęt muzyczny:

1.) Gitara Flame KTM II - 2 single coile i jeden humbucker, ma lekkie slady uzytkowania - zwykle ryski od strony "uzytkownika" - od frontu praktycznie zero sladow, wszystkie przystawki dzialajace, bardzo ladnie brzmi, założone struny D'addario
Cena: 500zł

2.) Piec Eltron 30J
Cena: 250zł

3.) Efekt Boss Distortion DS-1 - stan jak nówka
Cena: 170zł

4.) Pokrowiec na gitarke firmy Ritter - nie noszacy sladow uzytkowania
Cena: 70zł



Motoryzacja:

1.) Felgi 13" stalowe oryginalne Opla (4x100, ET49, otwór centrujący około 56.6mm) z założonymi 4 oponami (z tego co pamiętam Fulda) zimowymi 175/70R13 jeszcze trochę bieżnika powyżej znacznika jest. Rok produkcji '97, jakieś 80tys km na tych felgach zrobione. Są proste, wyważone, nie biją. Pasują m.in. do Opli, VW, Hond.
Cena: 120zł
SPRZEDANA


2.) Felgi 13" stalowe oryginalne Opla (4x100, ET49, otwór centrujący około 56.6mm) z założonymi 4 oponami (z tego co pamiętam Continental) letnimi 175/70R13 jeszcze trochę bieżnika powyżej znacznika jest. Rok produkcji '95, jakieś 150tys km na tych felgach zrobione. Są proste, wyważone, nie biją. Pasują m.in. do Opli, VW, Hond.
Cena: 120zł

3.) Felgi 14" stalowe oryginalne Opla (4x100, ET49, otwór centrujący około 56.6mm) z założonymi 4 oponami (Fulda) letnimi 175/65R14 jeszcze trochę bieżnika powyżej znacznika jest. Rok produkcji '99, jakieś 100tys km na tych felgach zrobione. Są proste, wyważone, nie biją. Pasują m.in. do Opli, VW, Hond.
Cena: 140zł
SPRZEDANA


4.) Felgi 13" aluminiowe, nie pamiętam jakiej firmy (chyba Ronal, ale mogę sprawdzić, 4x100, ET~40, nie pamiętam, otwór centrujący około 65mm, pierścienie centrujące na 56.6mm) z założonymi 2 oponami (Fulda) letnimi 175/70R13 i 2 bardzo starymi oponami zimowymi bodajże 155/75R13. W Fuldach jeszcze trochę bieżnika powyżej znacznika jest. Rok produkcji bodajże '91, nie wiem ile na nich zrobione, ja na nich zjechałem jakieś 10k km bez żadnych zastrzeżeń. Są proste, wyważone, nie biją. Pasują m.in. do Opli, VW, Hond.
Cena: 200zł
SPRZEDANA




Kontakt forum albo gg:6510400. Oczywiście zapraszam ze wszelkimi pytaniami, wątpliwościami etc. Zdjęcia też mogę zrobić wszystkiego.

Odbiór możliwy w Rembertowie, w roku akademickim na Bemowie, a tak to na sobotnich strzelankach ostatnio bywam co tydzień.


Niebawem jeszcze trochę gratów dojdzie - będę uaktualniał temat.
Ostatnio edytowano 4 lis 2013, o 12:03 przez Pjotrek, łącznie edytowano 5 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
Pjotrek
 
Posty: 78
Dołączył(a): 9 lip 2010, o 21:13
Lokalizacja: Warszawa-Rembertów
White Cross: Własny :)
Na starym Warriorze od: 2007

Re: Graty od Pjotrka - Silniki CA, tłumik płomienia, "Smycze

Postprzez Pjotrek » 7 paź 2011, o 11:00

Podbijam. Możliwość wymiany na szpej US (woodland, tricolor), albo jakieś akcesoria do M4 lub Glocka 18C.

Generalnie pytać, pytać i jeszcze raz targować ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Pjotrek
 
Posty: 78
Dołączył(a): 9 lip 2010, o 21:13
Lokalizacja: Warszawa-Rembertów
White Cross: Własny :)
Na starym Warriorze od: 2007

Re: Graty od Pjotrka - Silniki CA, tłumik płomienia, "Smycze

Postprzez Pjotrek » 13 lis 2011, o 19:04

UP! :mad:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pjotrek
 
Posty: 78
Dołączył(a): 9 lip 2010, o 21:13
Lokalizacja: Warszawa-Rembertów
White Cross: Własny :)
Na starym Warriorze od: 2007

Re: Graty od Pjotrka - Silniki CA, tłumik płomienia, "Smycze

Postprzez Pjotrek » 6 sty 2012, o 22:54

łUP :tato:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pjotrek
 
Posty: 78
Dołączył(a): 9 lip 2010, o 21:13
Lokalizacja: Warszawa-Rembertów
White Cross: Własny :)
Na starym Warriorze od: 2007

Re: Graty od Pjotrka - Silniki CA, tłumik płomienia, "Smycze

Postprzez Pjotrek » 22 lut 2012, o 21:26

Hop! :mp5:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pjotrek
 
Posty: 78
Dołączył(a): 9 lip 2010, o 21:13
Lokalizacja: Warszawa-Rembertów
White Cross: Własny :)
Na starym Warriorze od: 2007

Re: Graty od Pjotrka - Silniki CA, tłumik płomienia, "Smycze

Postprzez Pjotrek » 11 mar 2012, o 11:36

Do góry! :mp5:

Doszlo troche szpeju (nie tylko militarno-asgejowego) ;)


Sent from MB525.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pjotrek
 
Posty: 78
Dołączył(a): 9 lip 2010, o 21:13
Lokalizacja: Warszawa-Rembertów
White Cross: Własny :)
Na starym Warriorze od: 2007

Re: Graty od Pjotrka - Silniki CA, tłumik płomienia, "Smycze

Postprzez Pjotrek » 10 kwi 2012, o 13:20

UP!
Doszedł kolimator, okładziny do M4A1 i inne nowe rzeczy.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pjotrek
 
Posty: 78
Dołączył(a): 9 lip 2010, o 21:13
Lokalizacja: Warszawa-Rembertów
White Cross: Własny :)
Na starym Warriorze od: 2007

Re: Dużo gratów od Pjotrka - LBV,UTG,ACOG,Ruger,części M4,et

Postprzez Pjotrek » 5 maja 2012, o 11:34

W górę! :tato:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pjotrek
 
Posty: 78
Dołączył(a): 9 lip 2010, o 21:13
Lokalizacja: Warszawa-Rembertów
White Cross: Własny :)
Na starym Warriorze od: 2007

Re: Dużo gratów od Pjotrka - LBV,UTG,ACOG,Ruger,części M4,et

Postprzez Pjotrek » 8 cze 2012, o 11:35

Up!
Promocje!
Ostatnia przedjesienna aktualizacja - prawdopodobnie jutro będę na strzelance, a od poniedziałku być może do września nie ma mnie w PL. Więc jutro ostatni możliwy odbiór na strzelance, a ewentualnie w poniedziałek mogę wysłać ostatnie graty.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pjotrek
 
Posty: 78
Dołączył(a): 9 lip 2010, o 21:13
Lokalizacja: Warszawa-Rembertów
White Cross: Własny :)
Na starym Warriorze od: 2007

Re: Dużo gratów od Pjotrka - LBV,UTG,ACOG,Ruger,części M4,et

Postprzez Pjotrek » 18 paź 2012, o 00:00

łup :mp5:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pjotrek
 
Posty: 78
Dołączył(a): 9 lip 2010, o 21:13
Lokalizacja: Warszawa-Rembertów
White Cross: Własny :)
Na starym Warriorze od: 2007

Re: Dużo gratów od Pjotrka - LBV,UTG,ACOG,Ruger,części M4,et

Postprzez Scorpio » 18 paź 2012, o 22:19

Kupie jedna albo 2 smycze : ) ile przesylka ?
Scorpio
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 paź 2012, o 22:12
Na starym Warriorze od: 0

Re: Dużo gratów od Pjotrka - LBV,UTG,ACOG,Ruger,części M4,et

Postprzez Pjotrek » 28 mar 2013, o 15:54

łup :tato:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pjotrek
 
Posty: 78
Dołączył(a): 9 lip 2010, o 21:13
Lokalizacja: Warszawa-Rembertów
White Cross: Własny :)
Na starym Warriorze od: 2007

Re: Dużo gratów od Pjotrka - LBV,UTG,ACOG,Ruger,części M4,et

Postprzez Pjotrek » 23 sie 2013, o 17:31

Do góry :wet:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pjotrek
 
Posty: 78
Dołączył(a): 9 lip 2010, o 21:13
Lokalizacja: Warszawa-Rembertów
White Cross: Własny :)
Na starym Warriorze od: 2007

Re: Dużo gratów od Pjotrka - LBV,UTG,ACOG,Ruger,części M4,et

Postprzez Pjotrek » 4 lis 2013, o 12:00

w górę kolejny raz :wet:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pjotrek
 
Posty: 78
Dołączył(a): 9 lip 2010, o 21:13
Lokalizacja: Warszawa-Rembertów
White Cross: Własny :)
Na starym Warriorze od: 2007

Re: Dużo gratów od Pjotrka - LBV,UTG,ACOG,Ruger,części M4,et

Postprzez Pjotrek » 21 sie 2014, o 19:25

I znów UP, niebawem jeszcze kilka gratów dojdzie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pjotrek
 
Posty: 78
Dołączył(a): 9 lip 2010, o 21:13
Lokalizacja: Warszawa-Rembertów
White Cross: Własny :)
Na starym Warriorze od: 2007


Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości