[s] celowniki,zawieszenie,ładownice,panel admin,stuptuty

Przeczytaj regulamin działu - tu najłatwiej dostać bana.

Moderator: Konrad ''Owca''

[s] celowniki,zawieszenie,ładownice,panel admin,stuptuty

Postprzez chemik » 28 sie 2013, o 22:16

Witam.
Na sprzedaż idą nadwyżki sprzętowe chemika - wyposażenie zbierane na "Godzinę W", "Koniec Świata" lub przeważnie "tak po prostu". Wszystko bedzie aktualizowane w pierwszym poście. Na sprzedaż idą rzeczy zarówno nowe (najczęściej kupowane dla siebie, ale ostatecznie w ogóle niemontowane/nieużywane), jak i używane - kontraktowe, oraz kopie. Zdjęcia w zbiorowym linku na końcu ogłoszenia (wyszukiwanie po nazwie kodowej z początku produktu) - jeżeli jakiegoś zdjęcia produktu będzie brakowało, a będziesz tym zainteresowan-y/a i koniecznie będziesz chciał/-a je zobaczyć, to proszę o informację.


ASG:

[pusto]

Optyka:

o1. Celownik Guarder NB-47: 3-9x40R/G, z regulowanym bezstopniowo podświetleniem (red + green). Krzyż Mil-dot. Cała obudowa gumowana. Zaślepki odchylają się. Montaż średni w komplecie na tubus 30mm do szyny 22mm - idealnie dopasowany do minimalnej wysokości lunety nad szynę RIS. Kupiony kiedyś tu:
http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=647
Nowa bateria CR1620 (w linku błędnie opisana). Mało używany, stan BDB. Pudełko, wraz z instrukcjami jak odczytywać odległości z mil-dota. Cena: 150zł

o2. Celownik 3-9x40 produkcji Tasco. Dość dobra pozycja budżetowa. Krzyż zwykły (zwężany w środku), tubus 1". W komplecie montaż średni na szynę 11mm idealnie dopasowany do minimalnej wysokości lunety nad szynę. Używany, stan BDB - jest małe wgniecenie obudowy przy okularze wejściowym, nie wpływające w żaden sposób na jej optykę, ani nic nie naruszające wewnątrz. W komplecie osłony szkieł na gumce i pudełko. Uwaga dodatek: zamontowany jest krążek pleksi 5mm idealnie przycięty na wielkość tubusu na wyjściu lunety, przymocowany taśmą izolacyjną (trzyma się znakomicie od długiego czasu), mający na celu zabezpieczenie szkieł lunety przed uszkodzeniem od kulki. Cena: 40zł

o3. Kolimator 1x40RD produkcji Tasco. Czerwona plamka, 8 stopni regulacji natężenia. Bateria CR2032 - do wymiany (obecna bardzo słaba). Montaż integralny z obudową na szynę 11mm. Używany, stan idealny. W komplecie osłony szkieł i pudełko. Uwaga dodatek: zamontowany jest krążek pleksi 5mm idealnie przycięty na wielkość tubusu na wyjściu kolimatora, przymocowany taśmą izolacyjną (trzyma się znakomicie od długiego czasu), mający na celu zabezpieczenie szkła kolimatora przed uszkodzeniem od kulki. Cena: 35zł

Uwaga! Istnieje możliwość kupna zestawu o2+o3, połączonych ze sobą dodatkową szyną z profilu aluminiowego i z zamontowanym dodatkowym wysokim montażem na RIS do tubusu lunety, czyli 1"/22mm. Daje to możliwość przymocowania całości na górną szynę RIS w karabinie, gdzie w pionowej osi od lufy jest luneta, a na lewo/prawo od niej można przymocować kolimator - sam tak zamontowałem to sobie wg mojego pomysłu w karabinie. Można zobaczyć na zdjęciach podpisanych "o2_plus_o3" jak to wygląda w opcji dla praworęcznego. Cena za zestaw luneta+kolimator+dodatkowy montaż+dodatkowa szyna to: 80zł


Wyposażenie, mundury i pozostałe:

w02. Stuptuty, gaitersy, czy jak to kto tam zwie. Nakładane na całe buty, od podeszwy. Angielski kontrakt i kamuflaż leśny, założone 1 raz na chwilę, stan idealny, praktycznie magazynowy. Rozmiar XL czyli wg opisu na buty amerykańskich rozmiarów chyba 12-13 (brytyjskie mają ciut inną numerację i są opisane jako 13-14). Gruba cordura z goretexem lub trilaminatem. Koszt 15zł.

w03. Stuptuty, gaitersy, czy jak to kto tam zwie. Nakładane na całe buty, od podeszwy. Angielski kontrakt i kamuflaż leśny, nieużywane, stan magazynowy. Rozmiar L czyli wg opisu na buty amerykańskich rozmiarów chyba 10-11 (brytyjskie mają ciut inną numerację i są opisane jako 10, 11, 12). Gruba cordura z goretexem lub trilaminatem. Wygląd taki sam jak na zdjęciach w pozycji "m13", tylko inne napisy na metce. Koszt 15zł.

w04. Ładownica Blackhawk Strike Single Pistol Mag Pouch TalonFlex, Coyote Brown. NOWA. Kupowałem kiedyś okazyjnie dla siebie, ale nigdy nie użyłem. Cena 20zł.

w05. Ładownica Flyye na iPoda czy jakiegoś innego komórkowca :) , kolor coyote brown, zapinana na rzep, miękka w środku. Używana, dla pedantów do ewentualnego lekkiego wyczyszczenia od góry. Cena 20zł.

w06. Ładownica Spec-Ops Brand Ready-Fire MODE M16 Black (czarna). NOWA, z opakowaniem. Nie jakaś chińszczyzna tylko made in USA :) Na kolbę stałą. Kupowałem dla siebie, ale źle opisali rozmiary, że jest identyczna z AR-10, a nie jest i magazynka do SR25 nie pomieściła. Przy opcji dla praworęcznych uzyskujemy możliwość przyczepienia pasa nośnego do oczka znajdującego się na pasie na górze kolby. Cena 40zł.

w07. Kabura pistoletowa kydexowa, Bladetech USA, używana - stan BDB, oryginalna, czarna, z mocowaniem na pas. Posiada regulację kąta pochylenia. Ja w niej trzymałem H&K USP Compact i było ok. Być może pasuje też do innych - można przymierzać i próbować :) Cena 20zł.

w08. Panel administracyjny z ładownicą pistoletową Flyye, coyote brown. Używany, stan BDB, z wielkim rzepem z przodu. Wykorzystywany do prezentowania z dumą na cycu morale patcha Immediate Action ;) Cena 30zł (ale patcha nie dodaję w zestawie)

w09. Filtropochłaniacz Maskpol FP211/1-P3/W-TS. Nieotwierany, oryginalnie hermetycznie zamknięty, nowy, wraz z instrukcją użytkowania i certyfikatami. Ochrona i jej stopnie: A2B2E2K2P3D (czyli ten najbardziej uniwersalny z dołożonym filtrem pyłów). Plastikowy korpus. Data ważności (5 lat od daty produkcji) to 10/2012. Połączenie gwintowe Rd 40x1/7" (czyli standardowy gwint NATO). Kupiłem na Stalkera, ale nie miałem okazji użyć. Cena 5zł :)

w11. Zawieszenie 3 punktowe Flyye Coyote Brown - używane kilka razy, praktycznie jak nowe. KOMPLETNE. Na moim zdjęciu brakuje jednej końcówki, którą już znalazłem. Teraz wygląda jak w sklepie Capri ASG, gdzie było kupowane: http://www.asg.com.pl/Zawieszenie_3-pkt_Coyote_Brown_Flyye,p,3950.php. Koszt 40zł.

w12. Składana torba zrzutowa Flyye. Kolor - Olive Drab. Użyta 2 razy. Stan: jak nowa. Kupiona tu: http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=3575
Koszt 40zł.

w15. Kombinezon lotniczy polski, kolor stalowy, oryginalny, używany. Stan DB. Rozmiar na osobę ok. 180 - 190cm wzrostu i ok. 90-100cm w klacie. Dokładam gratis oryginalną podpinkę ocieplającą (rozmiar chyba ten sam). Stan podpinki: nowa, nieużywana, magazynowana. Cena za komplet 40zł.

w16. Nakolanniki MFH, kolor OLIVE DRAB Green, nowe, nieużywane, jedynie wyjęte z folii. Neopren + wkładka chyba żelowa. Cena 10zł.

w17. Nałokietniki MFH, kolor OLIVE DRAB Green, nowe, nieużywane, jedynie wyjęte z folii. Neopren + wkładka chyba żelowa. Cena 10zł.



---------------------------------------------------------------------------

Link do fotografii sprzedawanych przedmiotów:

http://www.nproblem.pl/sprzedaz_asg/

---------------------------------------------------------------------------
Możesz próbować się targować (byle w rozsądnym zakresie :) ). Nie sprzedaję na raty, nie sprzedaję z odroczoną płatnością, nie wysyłam za pobraniem i po ostatnich doświadczeniach nie rezerwuję. Chcesz kupić? Napisz priv, albo lepiej zadzwoń i dopytaj się, umów wszystkie szczegóły lub się spotkaj. Wysyłam pocztą po przedpłacie na konto (oczywiście doliczając koszt przesyłki), lub możliwy jest odbiór osobisty (wtedy też i płatność gotówką) wieczorami: w Sulejówku - przy trasie na Siedlce (4 razy w tygodniu), lub na Bielanach przy AWF (1 raz w tygodniu). W godzinach ok. 10-16 odbiór możliwy w Wilanowie, niedaleko budowanej Świątynii... W weekendy bywa różnie.
Piotr vel chemik
tel. 602 555 228
Ostatnio edytowano 5 sty 2015, o 10:26 przez chemik, łącznie edytowano 9 razy
Avatar użytkownika
chemik
 
Posty: 1326
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 19:23
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Czarny Kot
Na starym Warriorze od: 2005

Re: [s] CA25, IBA cb, zestaw propan, kombinezony...ceny w dó

Postprzez chemik » 6 lis 2013, o 11:43

Większość cen w dół. Jak znajdę trochę czasu, to wrzucę to na allegro...
Avatar użytkownika
chemik
 
Posty: 1326
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 19:23
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Czarny Kot
Na starym Warriorze od: 2005

Re: [s] IBA cb, zestaw propan, kombinezony,fanty...ceny w dó

Postprzez chemik » 13 mar 2014, o 11:02

Ceny znowu w dół.
Avatar użytkownika
chemik
 
Posty: 1326
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 19:23
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Czarny Kot
Na starym Warriorze od: 2005

Re: [s] IBA cb, zestaw propan, kombinezony,fanty...ceny w dó

Postprzez Sevi » 13 mar 2014, o 14:41

PeWu :mp5:
Avatar użytkownika
Sevi
 
Posty: 412
Dołączył(a): 28 gru 2010, o 15:59
Lokalizacja: WWa
White Cross: Core-Team
Na starym Warriorze od: 0

Re: [s] G55 (mp5k),celowniki,zawieszenie,ładownice,panel adm

Postprzez chemik » 20 sie 2014, o 15:12

Doszło G55, kilka zniknęło.
Sporo cen w dół.
Avatar użytkownika
chemik
 
Posty: 1326
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 19:23
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Czarny Kot
Na starym Warriorze od: 2005

Re: [s] G55 (mp5k),celowniki,zawieszenie,ładownice,panel adm

Postprzez chemik » 26 lis 2014, o 11:01

Niektóre pozycje zniknęły.
Masz propozycję - wal :)
Avatar użytkownika
chemik
 
Posty: 1326
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 19:23
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Czarny Kot
Na starym Warriorze od: 2005


Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości