AK-74 (RK-03SW) na rózności

AK-74 (RK-03SW) na rózności

Postprzez GRIMM » 30 sty 2010, o 09:42

Witam mam na wymianę coś takiegohttp://gunfire.pl/product-pol-1152192914-RK-03SW.html . Karabin należał do mojego brata, który nabył go jakiś czas temu, pojechał na dwie strzelanki po czym stwierdził, że ASG łączy się nieodzownie z bieganiem, a jemu się nie chce. Karabin przeleżał w szafie spory czas i teraz postanowiłem go jakoś spożytkować. O zaletach w linku. O wadach: urwany dzyndzel przeładowania na suwadle (coś się przyblokowało, a ktoś próbował na chama ciągnąć), brak baterii (została komuś pożyczona na wieczne oddanie), zmieniony tłumik płomienia (na taki krótki od nowych wersji AK-47S), rysa na przednim chwycie. Jeśli chodzi o bebechy to nic nie było ruszane oprócz bezinwazyjnego wymienienia okablowania do baterii (oryginalne było strasznie twarde). Karabin jak wystrzelał z 1500BB to max. Jego prawdziwe osiągi oscylują w okolicy 350Fps. Wykonanie body, zespołu lufy i drewnianych okładzin jest po prostu super.
Na co się wymienię :
- coś z rodziny MP5 (TLF, SD, RAS), ale koniecznie z suwaną kolbą
- G36 (najlepiej wersja C)
- M14 EBR (ale tylko light weight)
- UMP (było miło z jakimiś Mid-low Capami)
- M4 SPR (ale tylko wersja z risami)
- SAPI (komplet, moga być duże, mogą być małe-boczne)
- możliwe że ktoś chciałby się pozbyć kontraktowego MICH'a 2000 (choć wiem, że jest więcej wart)
- low-mid Capy do M4

Jeśli chodzi o dopłaty to z mojej strony jest bardzo kiepsko z kasą, ale proszę proponować, może umówimy się na późniejszy termin. Przyjmę również inne (droższe) uszkodzone i bardzo uszkodzone repliki w tym w szczególności SR-25 lub SAW. Jeśli masz coś czego nie wymieniłem, napisz, może się dogadamy.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
GRIMM
 
Posty: 81
Dołączył(a): 13 gru 2009, o 18:11
Lokalizacja: Brwinów/WaWa
White Cross: One Man Army
Na starym Warriorze od: 2008

Powrót do Zamienię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości