Starszego laptopa szukam

Starszego laptopa szukam

Postprzez Grey » 5 sty 2011, o 11:29

Szukam lekko przestarzałego laptopa zdolnego do wykonywania zadań biurowych. W chwili obecnej jestem pod kreską, więc nie mogę pozwolić sobie na kupno czegoś choćby przez allegro, a nagle przybyło mi domowników i potrzebuję tymczasowo dodatkowej stacji roboczej.
Jeśli ktoś może pomóc i użyczyć jakiegoś staruszka, byłbym wdzięczny. Ew. mogę spłacać w ratach przez jakiś czas.

Siostra używa obecnie Celerona 1.6Ghz i 500 Mb pamięci i jest to wystarczająca maszynka.
Avatar użytkownika
Grey
.
 
Posty: 923
Dołączył(a): 20 sie 2009, o 12:29
Lokalizacja: Gliwice / Warszawa
White Cross: Śnieżna Pantera
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Starszego laptopa szukam

Postprzez RedHiney » 5 sty 2011, o 13:41

No powiedzmy, że mógłbym mieć coś na zbyciu. Pentium 1.8GHz, 0,5GB RAM, 15" matryca, dysk jakiś typu 40G. Najchętniej pozbyłbym się go na stałe - do niczego nie jest mi potrzebny*. Zasilacz jest, bateria jest i nawet (czego dowiedziałem się niedawno) działa, aczkolwiek maksymalnie z 15 minut pociągnie.

* no w zasadzie to jest, ale jakoś sobie ewentualnie poradzę.
And the fact that I've got Desert Eagle point five'oh written on the side of mine, should precipitate your balls into shrinking, along with your presence. Now fuck off!
RedHiney
 
Posty: 243
Dołączył(a): 24 wrz 2009, o 13:09
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: ESS
Na starym Warriorze od: 2006


Powrót do Zamienię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości