G&G M14 Veteran (na częściach Prometheus) na G&P M4 RIS

G&G M14 Veteran (na częściach Prometheus) na G&P M4 RIS

Postprzez StarskiPL » 6 lut 2011, o 18:26

Zamienię M14 Veteran (prawdziwe orzechowe drewno) głównie na częściach Prometheus'a (zębatki triple torque, tłok, sprężyna, lufa precyzyjna itp), z niskooporowym okablowaniem i mosfetem (zero problemu z zacinającym się spustem, czy reakcją na naciśnięcie spustu) na G&P M4 z szynami RIS.
M14 użytkuję od dwóch lat. Serwisowany był wyłącznie w Capri, zero inwencji własnej.
Karabin posiada jedną drobną wadę - płytkie pęknięcie łoża. Tak go kupiłem. Nie ma to żadnego wpływu na użytkowanie, nie powiększa się, nic się nie rusza, nie skrzypi etc. Po prostu widać je i tyle. Nie będę pisał, że ma 5000k przebiegu bo ma pewnie z 8 razy tyle, ale mogę napisać, że jest bezawaryjny - 12 miesięcy normalnego regularnego użytkowania bez awarii. Mimo mocnych części postanowiłem nie nadwyrężać repliki i kupiłem sprężynę dającą 400fps. Przy preclufie o długości 550mm (tak tak, 550mm) replika strzela celnie na spore odległości. Dodatkowo karabin posiada replikę lunety Leupold 4.5-14 x 50 (dobre światło), śrubę pod bipod, skórzany pas firmy Mustang - replika pasa do M1 Garand, używanego również w przypadku M14.
Do karabinu dorzucam baterię G&P 9.6V 3000mAh, 3 low capy G&G, hi cap CA.

Interesuje mnie M4 (nie M15, nie M16, nie HK416 i nie w wersji CQB) z rodziny G&P, na porządnych częściach, z długą lufą precyzyjną (KM Head/Prometheus). Koniecznie z RIS'em - najlepiej z puszką AN/Peq, kolba regulowana.

UWAGA: nie zamieniam się na odległość! Ty pomacasz moje, ja pomacam Twoje :P

Powodem mojej decyzji są naciski team'u (M14 nie pasuje do MSOB)...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Vivere militare est...
Obrazek
Avatar użytkownika
StarskiPL
 
Posty: 259
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 01:02
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: CORE
Na starym Warriorze od: 2008

Re: G&G M14 Veteran (na częściach Prometheus) na G&P M4 RIS

Postprzez Pilu » 19 lut 2011, o 18:36

Czy zamiast g&p może być kwa? również z risami do tego na gwarancji do września 2011, full stock, praktycznie nie używana.
Pilu
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 lut 2011, o 21:52
Na starym Warriorze od: 0

Re: G&G M14 Veteran (na częściach Prometheus) na G&P M4 RIS

Postprzez Tress Neskey » 13 mar 2011, o 19:31

Poszedł mail po PW nie chciało przełknąć :P
Tress Neskey
 
Posty: 10
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 21:46
Lokalizacja: Łomianki
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Zamienię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości