Ogrzewacze na wkłady węglowe w Cytadeli ASG

Znalazłeś coś unikatowego, lub w bardzo okazyjnej cenie, ale sam nie planujesz kupić? Wrzuć tutaj.

Ogrzewacze na wkłady węglowe w Cytadeli ASG

Postprzez FlyingCat » 16 gru 2010, o 18:37

Jak chyba wszyscy zauważyli mamy zimę :). A co za tym idzie temperatury spadły znacząco poniżej zera i utrzymanie jakiej takiej temperatury ciała w terenie oraz tzw komfortu termicznego stało się delikatnie mówiąc palącym problemem. Jest na to wiele rozwiązań mniej lub bardziej skutecznych i wygodnych.

Jednym z nich jest ogrzewacz na wkłady węglowe. Mały, lekki, nie zajmujący więcej miejsca niż paczka papierosów, ale za to pozwalający przetrwać w polu kilkanaście godzin w jakim takim komforcie termicznym. Psy Wojny używają takich etatowo. Jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem - partia kilku sztuk wraz z zapasowymi wkładami węglowymi pojawiła się właśnie w Cytadeli ASG. Radzę się pośpieszyć zanim znikną!
Dlaczego FlyingCat? Jak mnie poznasz to zrozumiesz.
Nieco poważniej? Lubię latać, a naturę mam kocią. I tyle powinno wystarczyć na początek...
Avatar użytkownika
FlyingCat
 
Posty: 133
Dołączył(a): 29 maja 2010, o 10:48
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: P.M.C. CoD
Na starym Warriorze od: 0

Re: Ogrzewacze na wkłady węglowe w Cytadeli ASG

Postprzez Dalej » 16 gru 2010, o 18:41

Tak, to jest fajne urządzenie na dłuższy pobyt na mrozie, używałem go dawno temu gdy malowałem plenery zimą, świetny wynalazek :)
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005


Powrót do Okazje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości