Cosik do G-55 Well'a i MP5K Maruzena

Znalazłeś coś unikatowego, lub w bardzo okazyjnej cenie, ale sam nie planujesz kupić? Wrzuć tutaj.

Cosik do G-55 Well'a i MP5K Maruzena

Postprzez chemik » 17 lis 2009, o 23:46

Witam. Nie miałem pojęcia czy toto bardziej się nadaje do okazji, czy wspólnych zamówień, czy jeszcze gdzieś indziej ale chyba wszędzie po trochu :) W związku z dwoma sprawami poszukuję osób: (może wiecie, że ktoś ma? - pliz napiszcie mi jego nick - odezwę się do niego na priv)

1. Posiadaczy MP5K Maruzena, w sprawie tego, co oferuje człowiek z forum gasguns.info a dokładniej z tego wątku:
http://www.gasguns.info/forum/viewtopic.php?f=15&t=2072
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany zakupem to możnaby się razem zorganizować i podzielić dość drogim kosztem przesyłki. Sam obecnie mam mały problem z boltem, a może kogoś zainteresuje też kompletnie inna i nowa komora hop-up, umożliwiająca wstawienie dowolnej standardowej lufy (np od TM). Wiem, ze niestety cholernie drogie toto, ale raczej nie ma alternatywy. Jest to główny powód dla którego umieszczam ten post w tym dziale, gdyż to na prawdę jest jedyna i chyba ostatnia okazja, żeby to kupić.

2. Poszukuję też posiadaczy G-55 Well'a (ichniejszy MP5K) w sprawie sprawdzenia dopasowania magazynków od Well'a do mojego maruzena. Nie chcę ich kupować w ciemno, a powinny pasować. Także ich może ewentualnie dotyczyć kwestia z pkt.1, jednak nie wiem czy ktoś będzie chciał inwestować w Well'a dwa razy więcej niż w replikę...
Avatar użytkownika
chemik
 
Posty: 1326
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 19:23
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Czarny Kot
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Cosik do G-55 Well'a i MP5K Maruzena

Postprzez Moskit » 18 lis 2009, o 23:12

Hej,

Zestaw bolt/hopup jest faktycznie drogi, choć porównując z innymi częściami robionymi na zamówienie (małe serie, specjalny projekt) niestety takie są właśnie koszty. Za metalową część podobnej wielkości wychodzi koło 50-75 EUR w zależności od stopnia skomplikowania i liczby sztuk. Zastanawiałem się nad tym zestawem do MP5K, ale po ogłoszeniu ceny spasowałem :-/

Magazynki Wella pasują do Maruzena. Problemem jest szczelność, gaz daje dyla nieszczelkami ;)
Moskit
 
Posty: 61
Dołączył(a): 29 paź 2009, o 20:14
Lokalizacja: Default City
Na starym Warriorze od: 2005


Powrót do Okazje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości