www.aliexpress.com

Miejsce organizowania grupowych zamówień, np. w WGC, Uncompany, lub polskich sklepach.

www.aliexpress.com

Postprzez Coen » 24 wrz 2015, o 21:12

robił ktoś kiedyś jakieś zakupy na tej stronie? http://www.aliexpress.com
Avatar użytkownika
Coen
 
Posty: 464
Dołączył(a): 29 paź 2009, o 13:37
Lokalizacja: Mroków
White Cross: R.R.T.S.
Na starym Warriorze od: 2006

Re: www.aliexpress.com

Postprzez Leander » 25 wrz 2015, o 10:10

Ja na przestrzeni ostatnich 4 miesięcy zrobiłem kilanaście zamówień, przede wszystkim elektronika i akcesoria do niej (Kamera Xiaomi Yi; telefon Xiaomi Mi4i; akcesoria do nich). Ostatnio zamawiałem replikę bowmana, baofenga, baterię, antenę, ładowarkę do LiPo i inne graty.

Np ładowarka Imax B3 wyszła mnie 25 zł.

Przesyłka trwa od tygodnia do miesiąca. +/- 2 miesiące temu wdrożyli przelewy24, więc dużo korzystniej wychodzi przewalutowanie. Ja jeszcze na niczym nie wtopiłem znajomy teoretycznie wtopił dwa razy, ale w obu przypadkach wyszedł na tym do przodu. Chińczyki zazwyczaj wysyłają drugi raz za free jeśli zgłosisz że coś jest nie tak.

acha, i nie ma sensu robienia tam wspólnych zamówień - większość rzeczy ma bezpłatną przesyłkę. Moje rekordy to odtwarzacz mp3 za 1,5 dolara, oraz etui na telefon również za 1,5 dolara. Nie wiem jak oni to robią, bo sama pocztówka do chin by mnie wyszła chyba drożej ;)
Leander
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13 mar 2010, o 21:27
Lokalizacja: Warszawa
Na starym Warriorze od: 2007

Re: www.aliexpress.com

Postprzez arend » 25 wrz 2015, o 14:30

Robiłem i nie mam zastrzeżeń. Fakt że czasami trzeba ciut długo czekać na dostawę, ale przesyłki "free shipping" realizowane są pocztą morską i czasami kontener trochę krąży. Miałem dwie obsówy typu " towar niedostępny" ale zawsze wystawca kontaktował się z pytaniem czy zwrócić pieniądze czy też poczekam ( i z zasady dostawałem w ramach poczekania jskiś drobiazg w ramach przeprosin).

Warto też podczas zamawiania kliknąć opcję "price" i ustawić strzałką do góry, wtedy pokazuje ceny od najniższej uwzględniając czasowe upusty.
A i przy większych zamówieniach możesz liczyć na rozbicie na paczki nie przekraczające ceną obostrzeń celnych.
Obrazek
Avatar użytkownika
arend
.
 
Posty: 913
Dołączył(a): 24 sie 2009, o 17:15
Lokalizacja: warszawa/łomianki
White Cross: wolny najmita
Na starym Warriorze od: 0

Re: www.aliexpress.com

Postprzez Coen » 26 wrz 2015, o 14:06

Właśnie chciałem się podłączyć żeby kupić spodnie pokroju helikonowskich utp w kryptyku: http://www.aliexpress.com/store/product ... 89057.html bo aktualnie ceny spodni utp są popierniczone do potęgi. Z tym że potrzebuję takich spodnie jak w linku tylko w wersji long albo xlong najlepiej :/
Avatar użytkownika
Coen
 
Posty: 464
Dołączył(a): 29 paź 2009, o 13:37
Lokalizacja: Mroków
White Cross: R.R.T.S.
Na starym Warriorze od: 2006

Re: www.aliexpress.com

Postprzez arend » 26 wrz 2015, o 20:14

Nie ma sensu kombinować. I tak ani nie zapłacisz frachtu, ani cła. Jedyne co potrzeba to karta kredytowa lub z możliwością płatności netowych.
Obrazek
Avatar użytkownika
arend
.
 
Posty: 913
Dołączył(a): 24 sie 2009, o 17:15
Lokalizacja: warszawa/łomianki
White Cross: wolny najmita
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Wspólne zamówienia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości