WGC - zamówienie prawie jak nocne

Miejsce organizowania grupowych zamówień, np. w WGC, Uncompany, lub polskich sklepach.

Re: WGC - zamówienie prawie jak nocne

Postprzez Izzy » 16 lis 2010, o 08:42

Dla Pana Bassmana który strasznie burzy się na gg w sprawie 17zł, odpowiem tutaj, bo potem rozmowy z gg są wykorzystywane w dosyć fragmentaryczny sposób.
Kasę przelewałeś 2 zamówienia wcześniej, zamawiając więcej niż 1 rzecz. Uznałem, że puszka anpeq VFC która była OOS stanowi 1/3 wartość zamówienia i tyle pieniędzy Ci odesłałem.
Wdg. Twoich wyliczeń, opartych jak rozumiem na ogromnym doświadczeniu w zamawianiu z WGC i innych sklepów, wyliczyłeś sobie 38% zamiast 33%.
Jak pewnie zdajesz sobie sprawę, ocena proporcji wagowych w zamówieniu jest nieprecyzyjna, z powodu dosyć losowej metody liczenia wysyłki przez WGC. Ty możesz wyliczyć to inaczej niż ja, i oba wyliczenia będą nieprecyzyjne.
Odesłałem Ci należność wyliczoną przez mnie i na tym pozostanę, bo nie poczuwam się do dopłacania dodatkowej kasy, bo ktoś jest niezadowolony z braku towaru w sklepie oraz inaczej sobie policzył koszta wysyłki.
Jak bardzo chcesz, mogę jeszcze policzyć zwrot po aktualnych kursach i opłatach bankowych, a nie tych sprzed 2 miesięcy, to wyjdzie jeszcze mniej.


Dla tych którzy nie rozumieją, organizowałem zamówienia na WGC, a nie prowadziłem biznes. Zamówienia były organizowane by szeroko rozumianej "społeczności" asg (w tym mi) umożliwić tańsze sprowadzenie towarów niedostępnych w PL, a nie gwarantować zakup i dojście towaru w 3 dni i po dokładnej cenie zakupu.
Jak ktoś chce mieć wszystko idealnie wyliczone, niech zamawia w polskich sklepach, czeka rok na niedostępny towar i dopłaca 30%.



Gallain--> Widzisz, minął dzień od Twojego posta i już się znalazł specjalista który zęby zjadł na zamówieniach WGC i wylicza, że 17zł jeszcze mu wiszę, bo dostał lufę, a puszki nie, to na pewno wysyłka była tańsza.
God gave you a soul,
Your parents, a body,
Your country a rifle,
Keep all of them clean

http://www.facebook.com/Warsaw.Spartans
Avatar użytkownika
Izzy
 
Posty: 990
Dołączył(a): 22 paź 2009, o 16:59
Lokalizacja: Izzybelin
White Cross: Ranger Unit
Na starym Warriorze od: 0

Re: WGC - zamówienie prawie jak nocne

Postprzez Wokash » 16 lis 2010, o 09:08

Ja Cię Izzy i tak podziwiam.
Czas temu jakiś organizowałem różne wspólne zakupy i jednego czego się nauczyłem. Wspólne zakupy robi się tylko ze sprawdzonymi znajomymi... inaczej zawsze jest jakiś kwas... zawsze ktoś wymyśli, że go na 3,50 oszukano...
Obrazek
Avatar użytkownika
Wokash
.
 
Posty: 2610
Dołączył(a): 3 sie 2009, o 10:33
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Tower Guards
Na starym Warriorze od: 2005

Re: WGC - zamówienie prawie jak nocne

Postprzez Albinos » 16 lis 2010, o 09:52

Ja pier... Nie dość, że ktoś robi przysługę to potem jeszcze w pysk dostaje... Co się dzieje na tym Świecie...? Izzy dobrą robotę odwalasz i nie przejmuj się jakimiś trollami.
Avatar użytkownika
Albinos
 
Posty: 74
Dołączył(a): 15 lut 2010, o 10:04
Lokalizacja: Józefosław
White Cross: FIA
Na starym Warriorze od: 2008

Re: WGC - zamówienie prawie jak nocne

Postprzez Gallain » 16 lis 2010, o 12:51

Izzy napisał(a):Gallain--> Widzisz, minął dzień od Twojego posta i już się znalazł specjalista który zęby zjadł na zamówieniach WGC i wylicza, że 17zł jeszcze mu wiszę, bo dostał lufę, a puszki nie, to na pewno wysyłka była tańsza.

Ech, ręce opadają.
"Don't bother running, You will only die tired..."
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gallain
 
Posty: 295
Dołączył(a): 7 lis 2009, o 04:31
Lokalizacja: Wiedeń / Radom
White Cross: Cannon Fodder
Na starym Warriorze od: 2006

Re: WGC - zamówienie prawie jak nocne

Postprzez Izzy » 5 gru 2010, o 12:55

WGC jest fikuśne. :D
Wysłąłem im niemiłego majl'a wtedy, że przykro mi strasznie że wieloletni klient etc.. stracił z powodu ich lenistwa (nie poprawili danych bankowych), tyle kasy.
W ogóle nie odpisali, ale tydzień temu okazało się, że "magicznie" wygrałem konkurs recenzji na WGC, i 300$ bon przyszedł.

Nie ma to jak żółtki, zachowali twarz, nie przyznali się do błędu, ale wyrównali rachunek. :)
God gave you a soul,
Your parents, a body,
Your country a rifle,
Keep all of them clean

http://www.facebook.com/Warsaw.Spartans
Avatar użytkownika
Izzy
 
Posty: 990
Dołączył(a): 22 paź 2009, o 16:59
Lokalizacja: Izzybelin
White Cross: Ranger Unit
Na starym Warriorze od: 0

Re: WGC - zamówienie prawie jak nocne

Postprzez Gallain » 5 gru 2010, o 13:18

No to w efekcie jesteś 2 stówki pln do przodu :]
"Don't bother running, You will only die tired..."
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gallain
 
Posty: 295
Dołączył(a): 7 lis 2009, o 04:31
Lokalizacja: Wiedeń / Radom
White Cross: Cannon Fodder
Na starym Warriorze od: 2006

Re: WGC - zamówienie prawie jak nocne

Postprzez Izzy » 5 gru 2010, o 13:56

Żeby wykorzystać bon będę musiał zapłacić vat i cło, więc ledwo do przodu niestety, ale zawsze coś. :)
God gave you a soul,
Your parents, a body,
Your country a rifle,
Keep all of them clean

http://www.facebook.com/Warsaw.Spartans
Avatar użytkownika
Izzy
 
Posty: 990
Dołączył(a): 22 paź 2009, o 16:59
Lokalizacja: Izzybelin
White Cross: Ranger Unit
Na starym Warriorze od: 0

Poprzednia strona

Powrót do Wspólne zamówienia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości