Serwis u Mistrza Poldeckiego

Miejsce organizowania grupowych zamówień, np. w WGC, Uncompany, lub polskich sklepach.

Serwis u Mistrza Poldeckiego

Postprzez curian » 12 paź 2010, o 20:37

Przede wszystkim witam wszystkich Warriorowiczów!

Przejdźmy do sedna. Zamierzam w najbliższym czasie (3-7 dni) wysłać moją emkę na serwis do Poldka z Gildii Serwisantów. Jeśli jest ktoś jeszcze chętny, to pisać na PW.

13 zł na łeb jeśli zamawia dwóch chłopa (paczka priorytetowa 5-10kg)
10.60zł na łeb jeśli zamawia 3 chłopa (paczka priorytet 10kg-15kg) - no chyba, zmieścimy się w 10kg, ale to wychodzi 3.33kg na replikę, opakowanie i inne pierdoły, więc nie wiem czy to by się udało (trzeba by byo pozdejmować kolby, risy itp.) - wtedy wyjdzie 8.66

Oczywiście to są ceny w jedną stronę. Zostało już tylko miejsce na jedną replikę! Gdy wysyłają 4 osoby, to przesyłka wychodzi droższa niż w 3 osoby

Jak zbierze się 3 chłopa, to myślę, że będzie można trochę ponegocjować z Poldkiem, co do ceny robocizny.
curian
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 paź 2010, o 13:11
White Cross: RAC
Na starym Warriorze od: 0

Re: Serwis u Mistrza Poldeckiego

Postprzez curian » 20 paź 2010, o 07:44

Panie i Panowie! Z racji braku zainteresowania (na razie chętny jest tylko Shadow), przedłużam termin wysyłki do ok. 2 listopada. Prawdopodobnie będziemy mieli zniżkę od Poldka (ok. 20% przy 4 replikach), więc teraz wychodzi naprawdę tanio - ok. 20 zł mniej za przesyłkę i 10zł mniej za serwis. Kontakt najlepiej przez GG - 11669883 lub PW.
curian
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 paź 2010, o 13:11
White Cross: RAC
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Wspólne zamówienia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości