www.RSOV.com - zamówienie wrzesień

Miejsce organizowania grupowych zamówień, np. w WGC, Uncompany, lub polskich sklepach.

www.RSOV.com - zamówienie wrzesień

Postprzez Xasistis » 9 wrz 2011, o 12:51

Zamówienie ze sklepu RSOV: http://www.rsov.com

Zgłoszenia na e-mail: xasistis@o2.pl, w temacie proszę wpisać RSOV.


Procedura zamawiania jest następująca:
1. Wysyłasz do mnie na e-mail w którego treści znajdują się informacje:
- odnośnik do artykułu (ewentualnie jego kod lub dokładna nazwa)
- dodatkowe informacje takie jak kolor i ilość
2. Wstępnie szacuję ile kosztować będzie jego sprowadzenie.
3. Moment wyboru: komu odpowiada szacowanie - potwierdza; komu jest za dużo - również proszę o odpowiedź, żeby nie wstrzymywać pozostałych uczestników.
4. Listę artykułów osób, które potwierdziły wysyłam do sklepu, otrzymuję dokładną wycenę i wysyłam ją wam.
5. Czekam na wpłaty.
6. Realizujemy zamówienie.
7. Odbiór zabawek (Warszawa) lub wysyłka po kraju.

Maile z odnośnikami proszę wysyłać do piątku - 16 września.
Do niedzieli (18 września) wieczór chciałbym natomiast otrzymać od was potwierdzenia tak by w poniedziałek móc wysłać maila do sklepu.


Inne informacje:
- Nie zarabiam na tym. Korzystam z okazji do tańszej przesyłki przy większym zamówieniu tak samo jak wy.
- Minimalna zniżka na produkty to 5%. Może być wyższa - zależy od tego ile sprzętu w sumie zamówimy.
- Dlaczego wybrana przeze mnie rzecz kosztuje więcej niż jej cena w dolarach pomnożona prze kurs złotego do dolara?:
Ano dlatego, że do wartości produktów należy dodać koszty transportu, które wynoszą od 20dolarów/kg do około 10dolarów/kg (przy dużych zamówieniach).
Ponadto należy uiścić CŁO (z reguły około 3.5%) i VAT (23%).
Rangers! Lead the way!
Avatar użytkownika
Xasistis
 
Posty: 937
Dołączył(a): 22 paź 2009, o 21:17
Lokalizacja: Rangerbertów
White Cross: Ranger Unit
Na starym Warriorze od: 2005

Powrót do Wspólne zamówienia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości