Witam Wszystkich

Chcesz się przywitać lub o coś spytać? Tu nikt nie nakrzyczy.

Witam Wszystkich

Postprzez oOdz1m3k » 29 kwi 2020, o 12:34

Witam,mam na imię Piotr 28 lat i jestem z Radomia. Chciałbym spróbować swoich sił w airsofcie a głównie to szukam nietuzinkowego i interesującego hobby, myślę że airsoft jest wspaniałą forma spędzenia wolnego czasu,poznanie nowych ludzi plus wysiłek fizyczny jest właśnie tym czego szukam. Odrazu po przywitaniu przejdę do pytań. Jestem z Radomia i z tego co szukałem to nie ma u mnie żadnej aktywnej grupy,gdzie można się wkręcić na jakąś strzelanke w miarę bliskiej okolicy powiedzmy do 100 km? Kolejne pytanie czy na pierwszą strzelanke będę potrzebował munduru itp,czy raczej w jakimś czarnym dresie zostanę wpuszczony? Na start nie chciałbym inwestowac sporej ilości gotówki bo wiadomo jak to w życiu różnie może być i mimo mocnego zapału nic z tego nie wyjdzie. Są jakieś grupy blisko Radomia i czy strzelanki odbywają się często czy raczej raz na miesiąc jeśli uda się ludzi zebrać? Bardziej interesuja mnie sprawy organizacyjne kiedy jak gdzie i z kim niż sprawy wyboru repliki. Bez sensu kupić sprzęt który będzie leżał i się kurzyl. Pozdrawiam wszystkich i liczę na jakąś pomocną odpowiedź w sprawach dla Was pewnie prostych i bez problemowych.
oOdz1m3k
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 kwi 2020, o 12:23
Na starym Warriorze od: 0

Re: Witam Wszystkich

Postprzez Dragonowy » 30 kwi 2020, o 07:43

Cześć,

Na pierwszą strzelankę będziesz potrzebował na 100 % okularów ochronnych. Ubranie nie ma takiego znaczenia, każdy kiedyś zaczynał.
Co do grup w Twoim rejonie to zobacz sobie WMASG, na pewno się znajdą.

Co do replik, jeśli żadna Ci się nie podoba wpadnij na na jakąś strzelankę i poproś czy możesz podotykać sobie sprzęty kolegów czy koleżanek, na pewno ktoś pomoże. Ty sobie pomacasz i zobaczysz co Ci leży w dłoni.

Ilość osób na strzelance... chmmmm.... jak komus się dupy nie będzie chciało ruszyć to nic nie zmienisz, musisz się z tym pogodzić. Często jest tak, że człowiek dobrze bawi się i na tych kameralnych jak i tych większych.
A gdy będę szedł ciemną doliną zła, to nie będę sam, wezmę ze sobą ludzi z ..... no właśnie skąd ?

http://www.asgplus.fora.pl/

http://eborowka.pl/
Avatar użytkownika
Dragonowy
 
Posty: 301
Dołączył(a): 2 lip 2010, o 21:38
Lokalizacja: Stara Róża
White Cross: DEV, ASG+
Na starym Warriorze od: 0

Re: Witam Wszystkich

Postprzez oOdz1m3k » 1 maja 2020, o 10:09

Odnośnie okularów czy maski to wiem że jest to pierwsza rzecz w którą trzeba się wyposażyć, ogólnie sporo rzeczy mam już upatrzone do kupienia ale najpierw chciałbym złapać jakis kontakt z kimś z mojego regionu bo bez sensu jest się wyposażyć po zęby a później patrzeć jak cały sprzęt się kurzy bo nie ma z kimś grać.
oOdz1m3k
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 kwi 2020, o 12:23
Na starym Warriorze od: 0

Re: Witam Wszystkich

Postprzez Dalej » 2 maja 2020, o 17:20

Czołem. :wet:
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005


Powrót do Dla nowych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości