Witam wszystkich!

Chcesz się przywitać lub o coś spytać? Tu nikt nie nakrzyczy.

Witam wszystkich!

Postprzez OMEN-998 » 4 maja 2015, o 17:34

Witam wszystkich Warriorów!
Nigdy nie byłem na „strzelankach” organizowanych na tym forum dlatego na wstępie mam parę pytań a mianowicie:
1. Czy gry otwarte wiążą się z jakimiś opłatami jak np. chronowanie (prześledziłem forum ale dla pewności jeszcze się was zapytam)?
2. Aktualnie uczęszczane miejscówki przez was podchodzą pod taktykę zieloną czy czarną? Ewentualnie na których miejscówkach obowiązują tylko i wyłącznie repliki do CQB?
Avatar użytkownika
OMEN-998
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20 cze 2014, o 20:13
Na starym Warriorze od: 0

Re: Witam wszystkich!

Postprzez Hanys » 4 maja 2015, o 18:03

Napisz cos o sobie na wstepie a nie tak z bomby pytania :wet:
Honor ponad wszystko
Avatar użytkownika
Hanys
 
Posty: 27
Dołączył(a): 21 mar 2015, o 16:24
Na starym Warriorze od: 0

Re: Witam wszystkich!

Postprzez Mad » 4 maja 2015, o 19:04

OMEN-998 napisał(a):Witam wszystkich Warriorów!
Nigdy nie byłem na „strzelankach” organizowanych na tym forum dlatego na wstępie mam parę pytań a mianowicie:
1. Czy gry otwarte wiążą się z jakimiś opłatami jak np. chronowanie (prześledziłem forum ale dla pewności jeszcze się was zapytam)?
2. Aktualnie uczęszczane miejscówki przez was podchodzą pod taktykę zieloną czy czarną? Ewentualnie na których miejscówkach obowiązują tylko i wyłącznie repliki do CQB?


Cześć :twisted:

1. Nie.
2. Zieloną. Acz czasem w zielonej jest jakaś stodoła - masz boczniaka wchodzisz, nie masz - grasz w zielonej. Z mojego krótkiego doświadczenia znikome przypadki.
Dziedzic
Avatar użytkownika
Mad
 
Posty: 110
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 18:20
Na starym Warriorze od: 0

Re: Witam wszystkich!

Postprzez OMEN-998 » 4 maja 2015, o 19:12

A więc... rok urodzenia 1986. Pracuję w służbach mundurowych - strażak. Po za służbą udzielam się również w OSP. Co do Airsoft`u nie mam dużego doświadczenia. Średnio 10 razy w roku na jakiejś mini wojence. Zazwyczaj w kameralnym gronie lecz kumple nie mają już chęci lub czasu. Umundurowanie to flecktarn a repliki to 2xAK pierwszy 300 fps a drugi 400 fps.

Dzięki Mad za odpowiedź.
Ostatnio edytowano 4 maja 2015, o 19:16 przez OMEN-998, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
OMEN-998
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20 cze 2014, o 20:13
Na starym Warriorze od: 0

Re: Witam wszystkich!

Postprzez Pi White » 4 maja 2015, o 20:12

Witam miłej zabawy, odpowiedzi już padły .
Oczko wypadło temu misiu
Avatar użytkownika
Pi White
Administrator
 
Posty: 1951
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 12:27
Lokalizacja: Warszaw
White Cross: White Cross
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Witam wszystkich!

Postprzez Hanys » 5 maja 2015, o 19:52

OMEN-998 napisał(a):A więc... rok urodzenia 1986. Pracuję w służbach mundurowych - strażak. Po za służbą udzielam się również w OSP. Co do Airsoft`u nie mam dużego doświadczenia. Średnio 10 razy w roku na jakiejś mini wojence. Zazwyczaj w kameralnym gronie lecz kumple nie mają już chęci lub czasu. Umundurowanie to flecktarn a repliki to 2xAK pierwszy 300 fps a drugi 400 fps.

Dzięki Mad za odpowiedź.


Zatem witamy w naszym gronie :D
Honor ponad wszystko
Avatar użytkownika
Hanys
 
Posty: 27
Dołączył(a): 21 mar 2015, o 16:24
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Dla nowych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości