Początek zabawy z ASG

Chcesz się przywitać lub o coś spytać? Tu nikt nie nakrzyczy.

Początek zabawy z ASG

Postprzez jsiara » 12 sty 2016, o 17:24

Serwus,
po pierwsze chcę się przywitać. Mam na imię Janek i ma 28 lat. W "czasach gówniarstwa" bawiłem(i to z dużym zaangażowaniem) i w paintball, ale kilka lat temu po przeprowadzce do stolicy cała zabawa się skończyła.
Teraz chciałbym spróbować swoich sił w ASG. Stąd moje pytanie
jaki jest taki "starter pack"?
od jakiego sprzętu zacząć, żeby połączyć koszty/jakość?
czy istnieje możliwość podłączenia się pod jakąś grę w weekend, pożyczyć od kogoś jakiś podstawowy sprzęt, żeby spróbować swoich sił?
Hakuna Matata!
Avatar użytkownika
jsiara
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 sty 2016, o 15:28
Na starym Warriorze od: 0

Re: Początek zabawy z ASG

Postprzez Gofer » 13 sty 2016, o 11:39

Siema :D podjedz na początek do jakiegoś sklepu np. tu do chłopaków z Azteko http://azteko.pl/wypozyczalnia-c-413.html wypożycz sprzęt na weekend .... przyjedz w sobotę na MK2 bo pewnie wygra w ankiecie :D tu masz mapkę dojazdu https://www.google.pl/maps/place/51%C2% ... :0x0?hl=pl pogadaj i zagraj z nami .... no i szykuj grubą kasę bo jak Cię wciągnie ASG ..... to już nie masz opanowania się przy wydatkach :lol: :lol: :lol: a no i nie przejmuj się że na początku nie jest łatwo ustrzelić przeciwnika hmmm.... z czasem będziesz ich wywalał dziesiątkami :lol: :lol: :lol:
To hell and back always together .... !!!! " R.I.T. TEAM "
Avatar użytkownika
Gofer
 
Posty: 158
Dołączył(a): 7 paź 2013, o 11:44
Lokalizacja: NADARZYN
White Cross: R.I.T. TEAM
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Początek zabawy z ASG

Postprzez Frenetico » 13 sty 2016, o 13:54

Ja zacząłem od kupna używanej repliki, ale nie żałuję.
Starter to replika (z baterią i ładowarką), paczka kulek i porządne okulary (ja mam przeciwodłamkowe kupione w sklepie bhp - z atestem). Przydaje się również coś na głowę i maska na twarz (ostatnio dostałem w nos, co zaowocowało natychmiastowym zakupem maski).
Nie wiem jakie standardy spełnia maska paintballowa, ale może się nada. Mundur nie jest potrzebny, ewentualnie możesz wziąć to w czym biegałeś dotychczas, o ile nie jest za gruby.
Nikt nie wygrał wojny umierając za ojczyznę.Wojny wygrywa się zmuszając wroga, aby umarł za swoją
-gen Patton
Avatar użytkownika
Frenetico
 
Posty: 151
Dołączył(a): 24 paź 2015, o 20:56
White Cross: Siewcy Kompozytu
Na starym Warriorze od: 0

Re: Początek zabawy z ASG

Postprzez Pi White » 17 sty 2016, o 16:16

Witam, zapraszam do zabawy w naszym gronie, proszę przeczytaj regulamin, poza rzeczami wymienionymi wyżej musisz posiadać pomarańczową kamizelkę - oznaczenie trupa.
Oczko wypadło temu misiu
Avatar użytkownika
Pi White
Administrator
 
Posty: 1951
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 12:27
Lokalizacja: Warszaw
White Cross: White Cross
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Początek zabawy z ASG

Postprzez qlopek999 » 10 sie 2016, o 15:29

Przyłączam się do pytania. Też bym chciał rozpocząć zabawę z ASG a nie wiem od czego zacząć. Ale fajnie że jesteście :lubie:
qlopek999
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 sie 2016, o 15:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Początek zabawy z ASG

Postprzez skiba777 » 10 sie 2016, o 20:41

qlopek999 napisał(a):Przyłączam się do pytania. Też bym chciał rozpocząć zabawę z ASG a nie wiem od czego zacząć. Ale fajnie że jesteście :lubie:


Od repliki, ochrony oczu i opcjonalnie twarzy. Pakiet "startowy" wypożyczysz w sklepie ASG. Tam też możesz się popytać co i jak, tak samo na strzelance.
Avatar użytkownika
skiba777
 
Posty: 35
Dołączył(a): 1 mar 2016, o 12:35
Lokalizacja: Warszawa Ochota
White Cross: Białe Kruki
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Dla nowych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości