Powitanie na forum

Chcesz się przywitać lub o coś spytać? Tu nikt nie nakrzyczy.

Powitanie na forum

Postprzez numark » 20 sty 2016, o 21:57

Witam wszystkich graczy!
Jestem jeszcze świeżakiem w temacie ASG, ale mam zajawkę szybko się zorientować co i jak, no i nie być tak łatwym celem :lol:

Dotychczas miałem okazję paintballować kilka razy w terenie. Coś tam jednak nie grało do końca.
Airsoftem i w ogóle strzelectwem zainteresowałem się kilka miesięcy temu, ale dopiero ostatnio udało się nabyć replikę i podstawowy sprzęt. Również mam za sobą jakieś pierwsze kroki ze strzelaniem ostrym, bo też w tą stronę chciałbym się rozwijać.

Po ostatnich przejściach z baterią mam zagwozdkę. W Cytadeli pokazali mi batkę nanotech chyba, ale ładowarka u nich kosztowała prawie 200. Wyczytałem, że LiPo a LiPo to czasem spora różnica.
Czy może ktoś polecić dobry stacjonarny sklep, gdzie doradzą dobre baterie i ładowarkę w rozsądnych cenach? Stacjonarny potrzebuję, bo nie mam dużo miejsca pod pokrywą repliki i muszę przymierzyć. Oddam pewnie od razu do serwisu na wymianę kabli i może MOSFET za jednym zamachem. Podzielcie się dobrymi doświadczeniami z konkretnym producentem.

Dzięki z góry za pomoc, bo chciałbym to kupić na strzelankę 29.01 :)
Avatar użytkownika
numark
 
Posty: 8
Dołączył(a): 14 gru 2015, o 14:00
Lokalizacja: Warszawa, Bemowo
Na starym Warriorze od: 0

Re: Powitanie na forum

Postprzez Dalej » 21 sty 2016, o 07:54

Czołem!

Cycadela o tyle jest dobra, że jest w Warszawie i pracują tam nasi koledzy, raczej cię tam nie ochachmencą...
Ja Li-po nie używam, więc nie doradzę.. :)
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Powitanie na forum

Postprzez glock_45 » 21 sty 2016, o 19:10

Witaj ;) w temacie zakupu baterii polecam jak przedmówca cytadelę ale też nie mniej azteko - przy zakupie ładowarki mikroprocesorowej dają gwarancję na pakiet, czasem można w promocyjnej cenie zlapać u nich komplet ;)
Avatar użytkownika
glock_45
 
Posty: 194
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 17:16
Na starym Warriorze od: 0

Re: Powitanie na forum

Postprzez numark » 22 sty 2016, o 14:33

Logistycznie do azteko jest mi bardziej po drodze. Tam w rejonie jest jeszcze zdaje się Taniemilitaria - warto ich również odwiedzić?
Avatar użytkownika
numark
 
Posty: 8
Dołączył(a): 14 gru 2015, o 14:00
Lokalizacja: Warszawa, Bemowo
Na starym Warriorze od: 0

Re: Powitanie na forum

Postprzez glock_45 » 22 sty 2016, o 20:16

Odnośnie TM różne opinie słyszałem, osobiście nie byłem tam więc się nie będę produkował, ale zajrzeć i wybadać co i za ile mają - pewnie nie zaszkodzi ;)
Avatar użytkownika
glock_45
 
Posty: 194
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 17:16
Na starym Warriorze od: 0

Re: Powitanie na forum

Postprzez numark » 23 sty 2016, o 23:34

Azteko dało radę, mały sklep, ale mają dobrą ofertę i rozsądne podejście. Na zestawie 2 bat+ładowarka w porównaniu do TM zaoszczędziłem jakąś 100. Lipo robi robotę; replika dostała takiego kopa, że się nie spodziewałem! Zobaczymy wkrótce na mrozie:)
Avatar użytkownika
numark
 
Posty: 8
Dołączył(a): 14 gru 2015, o 14:00
Lokalizacja: Warszawa, Bemowo
Na starym Warriorze od: 0

Re: Powitanie na forum

Postprzez Pi White » 29 sty 2016, o 20:08

Powitać
Jako weekend-warriors współpracujemy z dwoma sklepami, Deltashop i Cytadela i na hasło WW2 możesz liczyć na rozsądne upusty :)
Oczko wypadło temu misiu
Avatar użytkownika
Pi White
Administrator
 
Posty: 1951
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 12:27
Lokalizacja: Warszaw
White Cross: White Cross
Na starym Warriorze od: 2006


Powrót do Dla nowych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości