Elo Elo trzy pięć zero

Chcesz się przywitać lub o coś spytać? Tu nikt nie nakrzyczy.

Elo Elo trzy pięć zero

Postprzez klintwestwoood » 6 cze 2016, o 11:42

Cześć

Mam na imię Michał i mam 26lat. Bawiłem się w asg w latach 2005-2010 i chciałbym wrócić. Przeprowadziłem się do Warszawy sześć lat temu i nie znam nikogo z ASG tutaj. Jak wygląda środowisko ASG w Warszawie? Wszystkie drużyny zjeżdżają się na jedną wielką jebankę czy każda organizuje swoje? Chciałby mnie ktokolwiek w ogóle przygarnąć?

Pozdrawiam
klintwestwoood
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 cze 2016, o 10:02
Na starym Warriorze od: 0

Re: Elo Elo trzy pięć zero

Postprzez Dalej » 6 cze 2016, o 13:02

WW to nie grupa, raczej taki hub do zgrywania się razem. WItaj. :)
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Elo Elo trzy pięć zero

Postprzez Kadafi » 6 cze 2016, o 13:09

Cześć,

Obserwuj temat: Gry otwarte - Sobota

wrzuć regulaminowy Avatar, głosuj i przyjeżdżaj :)
Avatar użytkownika
Kadafi
 
Posty: 452
Dołączył(a): 11 mar 2016, o 11:24
Na starym Warriorze od: 0

Re: Elo Elo trzy pięć zero

Postprzez klintwestwoood » 6 cze 2016, o 17:56

i tak po prostu przyjeżdżam na umówione miejsce? Skąd będę wiedzieć że jest odpowiednia ilość osób? Ile zazwyczaj przychodzi? W strzelaniach organizowane przez forum weekend warriors bierze udział większość ekip z warszawy?

PS mam jeszcze takie pytanie odnośnie sprzętu. Jeżeli będę miał baterię LiPo to jedyne co potrzebuję w mojej replice to odpowiednia wtyczka czy niezbędne są jakieś mosfety lub inne elektroniczne ceregiele?
klintwestwoood
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 cze 2016, o 10:02
Na starym Warriorze od: 0

Re: Elo Elo trzy pięć zero

Postprzez Kadafi » 6 cze 2016, o 19:28

klintwestwoood napisał(a):i tak po prostu przyjeżdżam na umówione miejsce? Skąd będę wiedzieć że jest odpowiednia ilość osób? Ile zazwyczaj przychodzi? W strzelaniach organizowane przez forum weekend warriors bierze udział większość ekip z warszawy?

PS mam jeszcze takie pytanie odnośnie sprzętu. Jeżeli będę miał baterię LiPo to jedyne co potrzebuję w mojej replice to odpowiednia wtyczka czy niezbędne są jakieś mosfety lub inne elektroniczne ceregiele?


tak, tak po prostu... + dostosowanie się do zasad: viewtopic.php?f=11&t=131 oraz viewtopic.php?f=15&t=10606

widać w ankiecie ile osób zagłosowało - stąd będziesz wiedział...

nie ma odpowiedniej ilości osób... w weekend majowy było 8 i podobno się dobrze bawili, a w ostatnią sobotę było 30 osób

co do pytania odnośnie sprzętu znawcą nie jestem, ale z tego co się orientuje jeśli zamiast Ni-MH 8.4V wrzucisz Li-Po 7.4V to krzywdy repilce nie robisz .... ale to już sie niech bardziej doświadczeni koledzy wypowiadają...
Avatar użytkownika
Kadafi
 
Posty: 452
Dołączył(a): 11 mar 2016, o 11:24
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Dla nowych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości