Cześć! Ubrania myśliwskie na początek zamiast munduru?

Chcesz się przywitać lub o coś spytać? Tu nikt nie nakrzyczy.

Cześć! Ubrania myśliwskie na początek zamiast munduru?

Postprzez GrzegorzKotowski » 30 paź 2017, o 15:41

Cześć i czołem! Już chciałem pisać post w innym dziale, ale przyuważyłem post o tym, że początkujących uprasza się o pisanie w temacie "dla nowych" ;) . Mam nadzieję, że moje pytanie się więc tu nada. Jestem totalnie świeży w temacie Airsoftu - chciałem spróbować i zobaczyć, czy mi się to spodoba (jak na razie podoba mi się z opowieści). Na jednym z for internetowych zasugerowano mi, że na początek mogą się nadać spodnie, które mam w szafie i chodzi o taki model: https://www.faut.com.pl/spodnie-mysliws ... s-11955050 W sumie kupiłem go kiedyś na jazdy z quadami, a że nie wypaliło, to spodnie sobie tak leżą od jakiegoś czasu i nie miałem jeszcze możliwości przetestowania ich. Nie chciałbym skończyć z wielką dziurą już na starcie, chciałem więc podpytać na tematycznym forum czy warto je wykorzystać i czy na tamtym forum ludzie mieli rację, że ciuchy myśliwskie mogą się nadawać. Ktoś próbował?
GrzegorzKotowski
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 paź 2017, o 15:29
Na starym Warriorze od: 0

Re: Cześć! Ubrania myśliwskie na początek zamiast munduru?

Postprzez Kadafi » 30 paź 2017, o 18:08

nadadzą się... w terenie w praktyce przekonasz się osobiście czy i ewentualnie jak bardzo będziesz niewidoczny w nich dla przeciwnika ;)
Avatar użytkownika
Kadafi
 
Posty: 452
Dołączył(a): 11 mar 2016, o 11:24
Na starym Warriorze od: 0

Re: Cześć! Ubrania myśliwskie na początek zamiast munduru?

Postprzez Dalej » 31 paź 2017, o 18:31

Pierwsze "ubranie" na strzelankę jakie włożyłem to był wz93 teścia... I to jest super mundur, niestety, akurat było gorące lato.

A tak na serio - jeśli masz to w szafie to spokojnie starczy.
W lesie przede wszystkim najpierw Cię usłyszą, a potem zobaczą. Nawet w khaki możesz być niewidzialny
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005


Powrót do Dla nowych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości