Witam i mam małe pytanko :D

Chcesz się przywitać lub o coś spytać? Tu nikt nie nakrzyczy.

Witam i mam małe pytanko :D

Postprzez KillerPL » 19 sty 2018, o 22:10

Cześć,nazywam się Bartek.Mam 12 lat i od około 3 lat baaardzo interesuje się asg.Latając po różnych forach znalazłem własnie idealne.Czemu??? Po 1 mam blisko do kilku miejsc gdzie odbywają się strzelanki.Mam do Was 3 pytanka :D
1.)Czy mając 12 lat moge przyjeżdżać na "wasze" strzelanki i się z wami postrzelać ewentualnie popatrzec????
2.)Chce zamówić sobie replikę do asg
A mianowicie karabienk szturmowy AEG DS4 carabine.Ma zasięg około 15m a prętkość wylotowa to 92fps.Czy to dobra replika na start???W zestawie są min.Tłumnik,kolimator itp.Kosztuje 260zl.

Cały "strój" mam już gotowy (obrócz stalkera)
No i właśnie strój :/
3.)Czy na strzelanki dobre byłyby okulary Uvexa???? Ewentualnie jakieś inne?Mam wadę wzroku a bez okularów raczej nie zobacze przeciwnika :/ Moglibyście mi jakieś polecić?? Byłbym wdzięczny :)
Pozdrawiam KillerPL
KillerPL
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19 sty 2018, o 16:55
Na starym Warriorze od: 0

Re: Witam i mam małe pytanko :D

Postprzez Moses » 20 sty 2018, o 08:58

Na strzelankach obowiązuje bezwzględna granica wieku 18 lat i 16 za zgodą rodziców. Lepszym miejscem do szukania póki co towarzystwa będzie form http://www.asgplus.fora.pl/. Jest to forum gdzie spotykają się i młodsi gracze. :)

Co do okularów, na tym nie można oszczędzać. Oczy ma się tylko jedne. Uvexy powinny być ok, ale jeszcze dokładnie to sprawdź.

Co do repliki. To o czym piszesz to jest żart a nie replika. aby móc się strzelać trzeba dołożyć trochę kasy
Fighting since 2004
"O wiele lepiej pakować się w kłopoty z siedmioma prawdziwymi facetami niż z setką popierdoleńców" - Charles A. Beckwith; twórca 1st SFOD-D
www.alphadetachment.wordpress.com
Avatar użytkownika
Moses
 
Posty: 582
Dołączył(a): 26 paź 2009, o 08:52
Lokalizacja: Camp Falenica
White Cross: Alpha Detachment
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Witam i mam małe pytanko :D

Postprzez Kadafi » 20 sty 2018, o 11:20

Moses napisał(a):. Co do repliki. To o czym piszesz to jest żart a nie replika. y


Żart? Przecież ma "tłumnik i kolimator" :mad:
Avatar użytkownika
Kadafi
 
Posty: 452
Dołączył(a): 11 mar 2016, o 11:24
Na starym Warriorze od: 0

Re: Witam i mam małe pytanko :D

Postprzez KillerPL » 20 sty 2018, o 11:37

A czy na tej stonie do dał mi Pan linka w kaźdej strzelance będę mógł brac udział?
A i jeszcze jedno :)
A moglibyście mi polecić jakąś replikę na początek???
Dzięki
KillerPL
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19 sty 2018, o 16:55
Na starym Warriorze od: 0

Re: Witam i mam małe pytanko :D

Postprzez arend » 20 sty 2018, o 17:20

KillerPL napisał(a):A czy na tej stonie do dał mi Pan linka w kaźdej strzelance będę mógł brac udział?


A to trzeba tam zapytać.

KillerPL napisał(a):A moglibyście mi polecić jakąś replikę na początek???


Cymy rodziny cm 028xx*.
Boyje rodziny RKxx*.
repliki g36 JG w różnych wersjach.
*"xx" literki i cyferki oznaczające różne modele rodziny

To są solidne repliki na początek, acz niestety prawie dwukrotnie droższe niż to co pokazałeś. Warto dozbierać kasiorki bo wiesz że replika nie rozsypie się od niewiadomo czego a i będzie z nią powalczyć w miarę wyrównanych warunkach.
A i na marginesie to naprawdę watro pomyśleć o ładowarce która będzie ładowała akusa a nie niszczyła go jak prostownik z pudełka z repliką.
Obrazek
Avatar użytkownika
arend
.
 
Posty: 913
Dołączył(a): 24 sie 2009, o 17:15
Lokalizacja: warszawa/łomianki
White Cross: wolny najmita
Na starym Warriorze od: 0

Re: Witam i mam małe pytanko :D

Postprzez KillerPL » 21 sty 2018, o 12:26

Okej,po dłuższej chwili szukania znalazłem dosyć fajny karabinek :)
A między innymi:ASG DLV B&T5 A5 AEG SET
W zestawie są:Hi-cap,Low- cap,podświetlany krzyż celowniczy,pas,tłumik(:P),Hop-up (regulowany) itp.
Prędkość początkowa 140fps czy to w miarę dobra prędkość do CQB i (w miarę do lasu ??)
Proszę o opinię.
Pozdrawiam
KillerPL
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19 sty 2018, o 16:55
Na starym Warriorze od: 0

Re: Witam i mam małe pytanko :D

Postprzez arend » 21 sty 2018, o 15:14

I plastikowe tryby w gerze które zjadą się po 1000 kulek.
A tyle efpeesów to ma elektryczny glock cymy ( a nawet więcej).
W poprzednim poście napisałem ci jakie są dobre ( i przy okazji najtańsze) repliki na start. I naprawdę nie napisałem tego bez celu czy tylko po to żeby cię zdenerwować. Ta eMPepiątka ma plastikowe bebechy które rozpadną się po miesiącu (góra) zabawy, a naprawić się jej nie da bo do nich nie ma części zamiennych.
Rozumiem też że nie masz kasy, i jest to kolejny powód do szukania czegoś porządniejszego, z czym będziesz mógł spokojnie się bawić.

PS Limit cqb to 350 fps ( i naprawdę ciężko kupić porządną replikę z tą wartością). I w karabinkach czy pistoletach maszynowych rzadko kto ma mniej. W zielonej standardy to między 410 a 500 fps (przy najczęstszym wynikiem nowej repliki to 430-450fps).


Zajrzyj tu https://www.youtube.com/channel/UCIdCWD ... i3Di4CcnVg a znajdziesz parę propozycji dla siebie.
Obrazek
Avatar użytkownika
arend
.
 
Posty: 913
Dołączył(a): 24 sie 2009, o 17:15
Lokalizacja: warszawa/łomianki
White Cross: wolny najmita
Na starym Warriorze od: 0

Re: Witam i mam małe pytanko :D

Postprzez Pi White » 23 sty 2018, o 20:52

Kolego kup sobie CYME 028 . Na ASG+ nie ma limitu wiekowego. U nas możesz się strzelać tylko w towarzystwie (aktywnym) opiekuna prawnego.
Oczko wypadło temu misiu
Avatar użytkownika
Pi White
Administrator
 
Posty: 1951
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 12:27
Lokalizacja: Warszaw
White Cross: White Cross
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Witam i mam małe pytanko :D

Postprzez Dragonowy » 24 sty 2018, o 12:45

Pi White napisał(a):Kolego kup sobie CYME 028 . Na ASG+ nie ma limitu wiekowego. U nas możesz się strzelać tylko w towarzystwie (aktywnym) opiekuna prawnego.


U plusiaków jest limit...12 lat z opiekunem, ale to już inna bajka.
A gdy będę szedł ciemną doliną zła, to nie będę sam, wezmę ze sobą ludzi z ..... no właśnie skąd ?

http://www.asgplus.fora.pl/

http://eborowka.pl/
Avatar użytkownika
Dragonowy
 
Posty: 301
Dołączył(a): 2 lip 2010, o 21:38
Lokalizacja: Stara Róża
White Cross: DEV, ASG+
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Dla nowych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości