p90 potrzebna pomoc

Chcesz się przywitać lub o coś spytać? Tu nikt nie nakrzyczy.

p90 potrzebna pomoc

Postprzez grzesiek » 28 kwi 2010, o 21:56

Witam aktualnie zamierzam kupić replikę p90 tokyo marui. Chciałbym odrazu dać ją do tuningu. Chciałbym się dowiedzieć co można wymienić i jaki koszt jeste tego (chciałbym osiągnąć moc około 400 fps). Prosił bym o podpowiedz w sprawie części i namiaru na kogoś kto to może wyonać.
grzesiek
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 kwi 2010, o 19:39
Na starym Warriorze od: 0

Re: p90 potrzebna pomoc

Postprzez WichuR » 29 kwi 2010, o 00:58

Hmm... Jeśli tunning TM, to CASG (z moich doświadczeń :)), lub CAPRI (z racji doświadczeń innych ;))

Dlaczego chcesz wykładać 1,5-2 tyś PLN, jak za kilkaset złotych możesz kupić nówkę chinola, który już ma 400fps, metalowy (jak w oryginale) upper receiver (TM ma plastikowy). Chłopaki na forum pieją peany na ich temat i raczej nie bezpodstawnie.
Wszystkiego po trochu...
Avatar użytkownika
WichuR
 
Posty: 480
Dołączył(a): 7 wrz 2009, o 22:19
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: ASGeG Warszawa (Suspended)
Na starym Warriorze od: 2006

Re: p90 potrzebna pomoc

Postprzez Dalej » 29 kwi 2010, o 09:44

Najpierw pograj bez tuningu. Cokolwiek nagadali ci koledzy z podwórka, to nieprawda. Większa moc wcale nie przekłada się w prostej linii na celność, tym bardziej że celować trzeba się nauczyć, nawet z repliki.

P90 TM to celna replika, najpierw postrzelaj się min. parę miesięcy ze stockiem.
Poza tym pamiętaj, że z podkręconą repliką nie wolno wchodzić do budynków ani strzelać z bliska, a możesz być pewien że to zrobisz, bo to jest kwestia nawyku i odruchów - to są sekundy, emocje, dużo się dzieje - możesz wtedy oberwać od wkurzonego kolegi i nikt nie stanie w twojej obronie.

Wiele razy nowi koledzy od razu chcieli podkręcać guna, odciągnęliśmy ich od tego i potem dziękowali. 350fps to nie jest mało.

P.S.
Przeniosłem do odpowiedniego działu. Czy już nikt nie czyta ogłoszenia na górze?
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: p90 potrzebna pomoc

Postprzez Mider » 29 kwi 2010, o 09:59

Zwłaszcza, że akurat z tej repliki kulki lecą, lecą, lecą, lecą i jeszcze lecą.
Ja mam chinola P90 przerabianego w drugą stronę. Z 400+ została osłabiona do 311 i teraz to dopiero jest frajda.
Dla wyjaśnienia dodam, że nie jestem fanem słabych replik. SPR, jak działał, miał naprawdę dużo fpsów a będzie miał jeszcze więcej jak się tylko szkielet do niej pojawi.
Kto mieczem wojuje zginie od miecza.
Kto miecza nie dobywa, lub z rąk go wypuszcza, zginie na krzyżu.
Bany na WW => ||||| (w tym urodzinowy)
Zanim powstał Internet, każdy wioskowy głupek siedział w swojej wiosce. [z sieci]
Avatar użytkownika
Mider
 
Posty: 1436
Dołączył(a): 25 paź 2009, o 00:35
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: MGPP/CSAR CG-1
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Dla nowych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości