Powitanie (falstart)

Chcesz się przywitać lub o coś spytać? Tu nikt nie nakrzyczy.

Powitanie (falstart)

Postprzez FiliP » 11 lip 2010, o 21:08

W sumie drodzy Panie i Panowie przygodę z tym forum powinienem zacząć od tego wątku, ale umknął drań mojej uwadze =]

Imię: Grzegorz
Ksywa: FiliP, znany również jako operator SKOTa (do kogo pieję ten wie :P)
Wiek: średni rzeczywisty, starczy odczuwalny
Drużyna: ASG-SCE, Sekcja DPM

Powoli działam w kierunku integracji naszej młodej grupy z Mazowieckim ASG bo jakoś tak czytając to forum nabieram wrażenia, że nas to właściwie nie ma ;]

Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
FiliP
 
Posty: 40
Dołączył(a): 28 mar 2010, o 16:13
Lokalizacja: Siedlce
White Cross: SCE
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Powitanie (falstart)

Postprzez heavenly » 11 lip 2010, o 21:12

Witamy i obiecujemy fajną zabawę;-) A może teraz sami coś zorganizujecie w Woli Wodyńskiej? Miejsce miodne i spokojnie w połowie września można jakąś dwudniówkę ulepić. Teren po Afgaraqu poznany - fajnie będzie coś innego tam rozegrać.
Potrzebujesz jakiejś przeróbki elektrycznej w replice czy radiu? Zajrzyj tutaj: viewtopic.php?f=155&t=6267
Avatar użytkownika
heavenly
 
Posty: 611
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 14:34
Lokalizacja: Warszawa Praga
White Cross: ASG Fatah
Na starym Warriorze od: 0

Re: Powitanie (falstart)

Postprzez FiliP » 11 lip 2010, o 21:30

heavenly napisał(a):Witamy i obiecujemy fajną zabawę;-)
Trzymam za słowo ;-)
heavenly napisał(a):A może teraz sami coś zorganizujecie w Woli Wodyńskiej? Miejsce miodne i spokojnie w połowie września można jakąś dwudniówkę ulepić. Teren po Afgaraqu poznany - fajnie będzie coś innego tam rozegrać.
... ostatni weekend sierpnia mamy tzw. Pola Śmierci. Zapraszam :) Był nawet przez chwilę (ok 30s) post stosowny na tym forum, ale szybko go wykasowałem bo nie zdążyłem się zapoznać z zasadami umieszczania takich informacji (jeśli są) =)

Na wrzesień nic nie jest przez nas obecnie planowane tylko jedna grupa (lubelska) sobie coś u nas organizuje w tym okresie, ale chyba wewnętrznie :)

Mamy też dosyć często tzw. spotkania otwarte... tylko nie wiem czy wypada pisać o nich na tym forum :)
Avatar użytkownika
FiliP
 
Posty: 40
Dołączył(a): 28 mar 2010, o 16:13
Lokalizacja: Siedlce
White Cross: SCE
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Powitanie (falstart)

Postprzez heavenly » 11 lip 2010, o 22:04

Na koniec sierpnia u nas planowana jest 9 kompania - więc skontaktuj się z Goorockiem i dograjcie temat (jakby loco nie jest do końca potwierdzone i zaklepane). O otwartych możesz pisać, ale jest zakaz rozbijania imprez otwartych w soboty, czyli raczej pisz o niedzielnych. Problemem może być to że chyba raczej nikt na niedzielną nie pojedzie taki kawałek drogi.
Potrzebujesz jakiejś przeróbki elektrycznej w replice czy radiu? Zajrzyj tutaj: viewtopic.php?f=155&t=6267
Avatar użytkownika
heavenly
 
Posty: 611
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 14:34
Lokalizacja: Warszawa Praga
White Cross: ASG Fatah
Na starym Warriorze od: 0

Re: Powitanie (falstart)

Postprzez FiliP » 11 lip 2010, o 22:33

heavenly napisał(a):Na koniec sierpnia u nas planowana jest 9 kompania - więc skontaktuj się z Goorockiem i dograjcie temat (jakby loco nie jest do końca potwierdzone i zaklepane). O otwartych możesz pisać, ale jest zakaz rozbijania imprez otwartych w soboty, czyli raczej pisz o niedzielnych.
Dziękuję za zwrócenie uwagi :)

heavenly napisał(a):Problemem może być to że chyba raczej nikt na niedzielną nie pojedzie taki kawałek drogi.
Też mi się tak wydaje... Po co gnać taki kawał jak pod nosem jest gdzie się pobawić... :)

... a w ogóle to cierpimy na notoryczny brak przeciwnika =]
Avatar użytkownika
FiliP
 
Posty: 40
Dołączył(a): 28 mar 2010, o 16:13
Lokalizacja: Siedlce
White Cross: SCE
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Powitanie (falstart)

Postprzez heavenly » 12 lip 2010, o 05:20

FiliP napisał(a):
heavenly napisał(a):Problemem może być to że chyba raczej nikt na niedzielną nie pojedzie taki kawałek drogi.
Też mi się tak wydaje... Po co gnać taki kawał jak pod nosem jest gdzie się pobawić... :)

... a w ogóle to cierpimy na notoryczny brak przeciwnika =]


Dlatego trzeba zrobić dużą dwudniówkę, z częściowo graną nocą - taka imprezka przyciągnie ludzi. Dobra reklama i przeciwnik będzie do wyboru i koloru.
Potrzebujesz jakiejś przeróbki elektrycznej w replice czy radiu? Zajrzyj tutaj: viewtopic.php?f=155&t=6267
Avatar użytkownika
heavenly
 
Posty: 611
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 14:34
Lokalizacja: Warszawa Praga
White Cross: ASG Fatah
Na starym Warriorze od: 0

Re: Powitanie (falstart)

Postprzez Dalej » 12 lip 2010, o 06:26

Widziałem was na zdjęciach z A6.

Witamy :)
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Powitanie (falstart)

Postprzez Tato » 12 lip 2010, o 09:43

Cześć raz jeszcze,

o imprezach u was wrzucaj info w "Gry Zorganizowane". Tak bedzie najlepiej. Jakbyś miał inne pytania pytaj sie mnie na PW.
Miłego pobytu!
BLACKWATER OPERATOR TATO
Obrazek
Avatar użytkownika
Tato
.
 
Posty: 2001
Dołączył(a): 21 sie 2009, o 21:35
Lokalizacja: Wawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Dla nowych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości