Witam was.

Chcesz się przywitać lub o coś spytać? Tu nikt nie nakrzyczy.

Witam was.

Postprzez bunzjurek » 23 paź 2011, o 18:53

Witam wszystkich Weekendowych Warriorowców i maniaków airsoftu. Już od dłuższego czasu przeglądam forum i zdjęcia z weekendowych strzelanek aż w końcu zdecydowałem się przedstawić i mam nadzieję, że niedługo też pojawić na weekendowym spotkaniu. Trochę o mnie: Parę wiosen już mi minęło bo 32 a airsoftem zainteresowałem się zupełnie przypadkowo po tym jak chcąc zakupić wiatrówkę natknąłem się w ofercie jednego ze sklepów na repliki airsoftowe i wtedy zacząłem zgłębiać temat. Było to ponad rok temu i wkręciłem się na tyle mocno, że niedługo później zakupiłem pierwszą replikę sprężynową, później jeszcze dwie używane sprężynowe a pełnię uroków tego tematu odkryłem w momencie zakupu pierwszego AEGa. Od tamtej pory temat, o którym wcześniej nie miałem pojęcia zdominował mi czas wolny i pochłonął już "trochę" pieniędzy. Przyznaję jednak, że do tej pory nie miałem okazji uczestniczyć w strzelance a strzelanie do nieruchomych celów na przydomowej strzelnicy przestało być zabawne. Z racji tego, że w międzyczasie skompletowałem już prawie wszystko co może być potrzebne a nawet zakupiłem kolejną replikę aż szkoda aby sprzęt się kurzył i zamierzam w końcu się gdzieś wybrać aby postrzelać. Czasu wolnego nie mam za dużo a poza tym występują pewne "ograniczenia" (miałem pisać ale odpuściłem bo i tak już jest dużo) i dlatego dopiero teraz pojawiają się możliwości pojawienia się na strzelance.
Żeby już nie przedłużać to jeszcze raz witam i mam nadzieję, że do zobaczenia.
bun
Avatar użytkownika
bunzjurek
 
Posty: 12
Dołączył(a): 22 lip 2011, o 21:11
Lokalizacja: Grójec (prawie)
Na starym Warriorze od: 0

Re: Witam was.

Postprzez Dandysz » 27 paź 2011, o 13:30

Ile FPS`ów ma Twoja maczeta? ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Dandysz
 
Posty: 36
Dołączył(a): 1 paź 2011, o 20:04
Lokalizacja: Zielonka
White Cross: Cienie
Na starym Warriorze od: 0

Re: Witam was.

Postprzez Dalej » 27 paź 2011, o 13:51

Zwykła maczeta ma około 45-60fps-ów.
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Witam was.

Postprzez bunzjurek » 27 paź 2011, o 20:31

Rzeczywiście fps-ów nie ma za wiele. Maczeta kompozytu nie przegoni ale jak już dosięgnie celu to sieje niezłe spustoszenie. :lol: Głównie jednak chodzi o efekt psychologiczny i jak widać to działa bo przez kilka dni od mojego powitania nikt nie odważył się odpowiedzieć.
bun
Avatar użytkownika
bunzjurek
 
Posty: 12
Dołączył(a): 22 lip 2011, o 21:11
Lokalizacja: Grójec (prawie)
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Dla nowych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości