Witam wszystkich

Chcesz się przywitać lub o coś spytać? Tu nikt nie nakrzyczy.

Witam wszystkich

Postprzez Lechu_eku » 3 gru 2012, o 23:47

Witam mam na imie leszek wiek 27 lat od jakiegos czasu mieszkam i pracuje w grojcu mam dosc sporo wolnego czasu z ktorym nie mam co zrobic i chcial bym to jakos wykorzystac. Od jakiegos czasu wertuje fora i youyobe zeby czegos wiecej dowiedziec sie o ASG trafilem na to forum . Czy mozesz wiecej powiedziec cos na ten temat jak to wyglada gdzie sie spotykacie itd kiedy macie jakies najblisze spotaknie zeby mozn bylo zobaczyc w real jak to wyglada. Co do ubrania z tym problemu nie bedzie na codzien pracuje w wojsku wiec mam sie w co ubrac problem jest z replika ale mysle ze jakos pomozecie i wprowadzicie w swiat ASG. Zostawie swoje gg 6405436 w razie latwiejszego kontaktu
Ostatnio edytowano 4 gru 2012, o 13:47 przez Lechu_eku, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Lechu_eku
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 21:33
White Cross: ASG
Na starym Warriorze od: 0

Re: Witam wszytkich

Postprzez w1glles » 4 gru 2012, o 12:56

Siemasz !

W tym temacie : viewforum.php?f=15
są opisane nasze cotygodniowe Sobotnie spotkanka. Miejsce każdego jest omawiane właśnie tu więc wystarczy przeglądnąć . ;) :)

Przychodzimy ustalamy co gramy i napier...strzelamy :mp5:

Co do repliki to myślę że ilu Airsoftowców tyle pomysłów i porad ja na przykład jako pierwszy karabinek sprawiłem sobie : M4 SIR (~~390fps)
i bardzo dobrze mi się nim gra mimo szeptów że nie nadaje się do CQB ( eee tam bzdura )

Oczywiście to co powie Ci każdy to to że replika MUSI być wytrzymała ( najlepiej FULL METAL ) żeby pierwsze lepsze trafienie czy upadek jej nie uszkodziło.
Musisz też wiedzieć że Twoja replika (jeśli się wciągniesz ) będzie przez Ciebie modernizowana ( zmiana lufy , gumki , gearbox'a, tłumik , 2nóg itp.. itd.. ) więc jej początkowy wygląd ( jeżeli Ci na nim zależy ) może się wiele różnić od końcowego.
Jeśli nie spieszysz się z zakupem możesz zawsze wpaść na jakieś Sobotnie spotkanko i podpatrzeć , popytać jak dana broń się sprawuje. Na pewno otrzymasz radę i będziesz mógł sprawdzić jak się strzela ;)
w1glles
 
Posty: 20
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 15:54
Na starym Warriorze od: 0

Re: Witam wszytkich

Postprzez Devil » 4 gru 2012, o 13:13

w1glles napisał(a):Co do repliki to myślę że ilu Airsoftowców tyle pomysłów i porad ja na przykład jako pierwszy karabinek sprawiłem sobie : M4 SIR (~~390fps)
i bardzo dobrze mi się nim gra mimo szeptów że nie nadaje się do CQB ( eee tam bzdura )


Jeśli nie obniżałeś mocy w tej zabawce, pod kątem CQB, to życzę zarówno Tobie, jak i sobie, żebyśmy się nie spotkali na budynku.
Strzelałem do hipsterów, zanim stali sie modni.
Avatar użytkownika
Devil
 
Posty: 876
Dołączył(a): 18 sie 2009, o 19:13
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: BOFH i wystarczy.
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Witam wszytkich

Postprzez w1glles » 4 gru 2012, o 13:29

Na początku kilka razy byłem z nim na CQB ale jakoś zbytnio ofiary się nie skarżyły :lol: Powiem więcej teraz to go zmodernizowałem i kupiłem też boczniaka bo przyszło mi na myśl że ponad 450 fps to troszkę za dużo jak na CQB :)
w1glles
 
Posty: 20
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 15:54
Na starym Warriorze od: 0

Re: Witam wszytkich

Postprzez Devil » 4 gru 2012, o 13:36

Tia, ludzie sie skarżą na moje 230 fpsów, że mogłem sobie darować strzelanie z bliska... Ale ja jestem widocznie, przewrażliwiony stary dziad.
Strzelałem do hipsterów, zanim stali sie modni.
Avatar użytkownika
Devil
 
Posty: 876
Dołączył(a): 18 sie 2009, o 19:13
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: BOFH i wystarczy.
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Witam wszystkich

Postprzez Lechu_eku » 4 gru 2012, o 14:28

Pytanie czy sie wciagne ? zapewne tak pare lat wstecz jezdzilem na peintbola zabawa byla naprawde przednia :) Teraz wracajac do repliki sume jaka chce przeznaczyc na replike +/- to 1000zl upatrzylem hk 416 teraz pytanie ile bron powinna miec fps ? zeby wykorzystac ja z wami i pozniej na jakis wiekszych spotkaniach i przy tym krzywdy nikomu nie zrobic i dobrze sie dawic. Myslaem nad replika gazowa ale z tego co juz sie zorientowalem utrzymanie takiej repliki bedzie cos drogawe wiec zostane chyba przy elekrycznej . licze na jakies podpowiedzi z waszej strony co do tego i polecanie jakiegos sklpeu na teraenie warszawy. A wracajac do repliki kupujaca taka ktoa ma np 380 fps wymieniajac w niej gumi sprezyne i na lepsze zwikszamy w ten sposb ilos fps ? dobrze mysle czy na jakiej to zasadzie sie opiera?
Avatar użytkownika
Lechu_eku
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 21:33
White Cross: ASG
Na starym Warriorze od: 0

Re: Witam wszystkich

Postprzez w1glles » 4 gru 2012, o 14:49

Tak te różne kupne "bebechy" wykonane są zwykle z lepszych materiałów niż te użyte w wersji podstawowej broni zwiększają nie tylko ilość fps ale i celność, szybkostrzelność, długość działania <-- wszystko zależy od tego CO wymieniasz.

Ja osobiście zawsze przed strzelanką smaruję lufę i trochę gearbox olejem i czyszczę broń po strzelance (kurz piach itd.) .

Co do ilości FPS wg mnie im więcej tym lepiej aczkolwiek wiem że nie jest miło na pewno dostać taką bułę.
Dlatego mi wystarczy 450 i nie potrzeba mi więcej.
Ten hk 416 ma na start około 420-430 fps więc nieźle :)

Większość strzelanek ma jakąś wyznaczoną granicę ilości FPS to trzeba wtedy doczytać ( ale na takim Sobotnim spotkanku to nawet nie wiem ile jest i czy wgl. jest limit ).

Sklepy :
http://asg.warszawa.pl/
http://www.bbmax.waw.pl/
http://demobil.com.pl/
http://www.taniemilitaria.pl

W Warszawie jest ich kilkanaście - osobiście bywam głównie w tych 4

Tu masz listę sklepów: http://wmasg.pl/pl/shops
w1glles
 
Posty: 20
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 15:54
Na starym Warriorze od: 0

Re: Witam wszystkich

Postprzez logan » 4 gru 2012, o 16:20

Są limity. Widać że regulaminu nie chciało Ci się czytać...
BLACKWATER OPERATOR LOGAN
Avatar użytkownika
logan
 
Posty: 143
Dołączył(a): 15 sie 2009, o 13:12
Lokalizacja: WWA
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Witam wszystkich

Postprzez w1glles » 4 gru 2012, o 16:48

logan napisał(a):Są limity. Widać że regulaminu nie chciało Ci się czytać...


Nie "nie chciało Ci się czytać" tylko regulamin walk powinien być gdzieś razem z regulaminem forum dopiero po pytaniu nowego kolegi zacząłem poszukiwać regulaminu naszych spotkań bo stwierdziłem że go nie czytałem.

I znalazłem: :)
4. Repliki i Amunicja - Zasady

4.1 Przy replikach o mocy powyżej 450 fps można strzelać tylko ogniem pojedynczym.

4.2 Z repliki o mocy powyżej 350 fps nie wolno strzelać w budynkach.

4.3 Maksymalna moc repliki podczas gry to 600 fps.

4.4 Wszystkie prędkości dotyczą pomiarów na kulkach 0,2 grama.

4.5 Nie wolno korzystać z kulek metalowych, metalizowanych oraz o wadze powyżej 0,36 grama, oraz kulek BBB Max 0.27g firmy Bioval.

4.6 Na dystansach bliskich nie strzelamy z replik, których prędkość wylotowa na kulkach 0.20 wynosi 440-450 fps'ów.
Trafienie można równie dobrze zasygnalizować, mówiąc danej osobie "Dostałeś". W miarę możliwości, należy strzelać w tułów.
w1glles
 
Posty: 20
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 15:54
Na starym Warriorze od: 0

Re: Witam wszystkich

Postprzez Schwarz » 5 gru 2012, o 00:02

Lechu_eku napisał(a):A wracajac do repliki kupujaca taka ktoa ma np 380 fps wymieniajac w niej gumi sprezyne i na lepsze zwikszamy w ten sposb ilos fps ? dobrze mysle czy na jakiej to zasadzie sie opiera?


To trochę bardziej złożone. Wstawiając mocniejszą sprężynę bardziej obciążasz pozostałe elementy od silnika, przez łożyska, zębatki po tłok i głowicę tłoka. W stocku trochę czasu ci taka modyfikacja podziała, ale jeśli nie wymienisz wszystkiego kompleksowo, to po kolei wszystko zacznie się sypać (czyt. będziesz mieć wydatki). Na początek lepiej spraw sobie niedrogiego chińczyka i pozostań przy stocku, co najwyżej zmieniając gumkę hop up. W ten sposób masz replikę na jakiś rok, a przez ten czas zdobędziesz doświadczenie i prawdopodobnie dopiero wtedy wybierzesz jakąś docelową replikę.

Co do spotkań, to musisz śledzić wątki na forum, inaczej się nie da ;)

P.S.
Taka prośba od administracji, czytaj swoje posty przed wysłaniem, bo ich lektura aż boli :wet:
Obrazek
Avatar użytkownika
Schwarz
Administrator
 
Posty: 2976
Dołączył(a): 18 sie 2009, o 20:03
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Obrona Narodowa.pl, F.R.O.G.
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Witam wszystkich

Postprzez cAmper » 6 gru 2012, o 21:53

Leszek, lat 27, najpierw kłania się gramatyka, masz sporo wolnego czasu warto się zapoznać, w kolejnym etapie przeczytaj regulamin to baza a potem dopiero rozważ pisanie tekstów na jakimkolwiek forum ok ? ... i wtedy pełen animuszu, werwy i wiary w swoje siły ruszaj do lasu, pobiegać i pograć w ASG.
cAmper
 

Re: Witam wszytkich

Postprzez Fenrir » 8 gru 2012, o 23:04

w1glles napisał(a):Co do repliki to myślę że ilu Airsoftowców tyle pomysłów i porad ja na przykład jako pierwszy karabinek sprawiłem sobie : M4 SIR (~~390fps)
i bardzo dobrze mi się nim gra mimo szeptów że nie nadaje się do CQB ( eee tam bzdura )




w1gilles - nie wynika z twojego posta czy brałeś udział w strzelance otwartej ogłaszanej na warriorze. Jeżeli zostaniesz zidentyfikowany z repliką przekraczającą 360 fps na CQB zostaniesz zabanowany. Tym razem bany będą dłuższe niż ostatni ban miesięczny. Będę wnosił o ban dożywotni.
Avatar użytkownika
Fenrir
.
 
Posty: 1349
Dołączył(a): 19 sie 2009, o 12:37
Lokalizacja: Wwa
White Cross: Fierce Crafty Stealth
Na starym Warriorze od: 0

Re: Witam wszystkich

Postprzez yamnick » 9 gru 2012, o 00:37

w1glles napisał(a):Ja osobiście zawsze przed strzelanką smaruję lufę i trochę gearbox olejem i czyszczę broń po strzelance (kurz piach itd.) .


Przed każdą strzelanką smarujesz lufę i gearbox olejem ? :shock: Pamiętaj tylko żeby był z pierwszego tłoczenia.

Rozumiem chęć pomocy nowemu, ale nie wciskaj ludziom takich bzdur.
Always remember the goodness of animals. You see, my dachshund is discreet and will never betray me — I cannot say that of any human being...

Wilhelm Canaris
Avatar użytkownika
yamnick
.
 
Posty: 1135
Dołączył(a): 18 sie 2009, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: 6-th
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Witam wszystkich

Postprzez w1glles » 9 gru 2012, o 15:46

uważasz to za bzdurę bo .. ? Nawet w sklepie mi to doradzali i nie widzę w tym nic złego ...
w1glles
 
Posty: 20
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 15:54
Na starym Warriorze od: 0

Re: Witam wszystkich

Postprzez pablito » 9 gru 2012, o 17:36

w jakim sklepie tak ci doradzili? w spożywczym?
nie smaruje się bo... nie ma takiej potrzeby, bo lufa łapie brud, który przyklei ci się do tego oleju, bo zmienia to parametry lotu kulki... i jeszcze pewnie kilka innych, więc naprawdę nie udzielaj takich "porad". a gearbox jak smarujesz przed strzelaniem? otwierasz za każdym razem? bo jeśli z zewnątrz to też nie bardzo rozumiem w jakim celu...

ed. w ramach sprostowania lufę wewnętrzną można przelecieć odrobiną oleju silikonowego, ale później należy wytrzeć do sucha, zbierze chusteczka papierowa lub ręcznik brud rozpuszczony przez olej, ale lufa ostatecznie musi być sucha.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Avatar użytkownika
pablito
 
Posty: 780
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 12:48
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: F.R.O.G.
Na starym Warriorze od: 0

Re: Witam wszystkich

Postprzez w1glles » 9 gru 2012, o 18:32

Ok dzięki za poradę aczkolwiek można było pominąć tą masę sarkazmu i drwiny
w1glles
 
Posty: 20
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 15:54
Na starym Warriorze od: 0

Re: Witam wszystkich

Postprzez pablito » 9 gru 2012, o 19:08

nie no, to były serio pytania, który sklep taki ci poradził i jak smarujesz gearbox.

co do sarkazmu no to już nic nie poradzę taka natura.
Avatar użytkownika
pablito
 
Posty: 780
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 12:48
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: F.R.O.G.
Na starym Warriorze od: 0

Re: Witam wszytkich

Postprzez w1glles » 9 gru 2012, o 20:00

Fenrir napisał(a):w1gilles - nie wynika z twojego posta czy brałeś udział w strzelance otwartej ogłaszanej na warriorze. Jeżeli zostaniesz zidentyfikowany z repliką przekraczającą 360 fps na CQB zostaniesz zabanowany. Tym razem bany będą dłuższe niż ostatni ban miesięczny. Będę wnosił o ban dożywotni.


1 Brałem udział w CQB w KillHouse na zakończeniu sezonu i organizatorzy nie mieli nic przeciw kiedy wniosłem M4 mówiąc że ma ponad 390 fps ( co więcej byli nawet tacy co mieli ponad 450 fps).
2 W przeciwieństwie do wielu zazwyczaj nawet z boczniaka nie strzelam do człowieka jeśli jest bliżej niż ~3 metry tylko wołam "pif paf zabity".
3 "mimo szeptów że nie nadaje się do CQB" chodziło mi np że ludzie mówią że jest za długi i niewygodnie nim manewrować.
4 Jeśli przeczytał byś dokładniej to zapewne byś już wiedział że posiadam już boczniaka więc raczej nie używam M4 w bliskim ogniu.
5 Możesz zacząć od czegoś milszego niż grożenie mi banem , mógłbym napisać wiele ale ugryzę się w język.
6 " nie wynika z twojego posta czy brałeś udział w strzelance otwartej ogłaszanej na warriorze" - nawet jeśli ? - co to zmienia ? ( PS nie grałem z Wami :* )

Fenrir - również życzę Ci powodzenia na polu walki.

Pablito tak mówili w - BBMAX.

Nie mam zamiaru nastawiać się negatywnie już przed spotkaniem do kogokolwiek z was więc dzięki za rozmowę i porady.
w1glles
 
Posty: 20
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 15:54
Na starym Warriorze od: 0

Re: Witam wszystkich

Postprzez Schwarz » 9 gru 2012, o 20:19

Fajnie się rozwija :mhm:
Obrazek
Avatar użytkownika
Schwarz
Administrator
 
Posty: 2976
Dołączył(a): 18 sie 2009, o 20:03
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Obrona Narodowa.pl, F.R.O.G.
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Witam wszystkich

Postprzez Devil » 9 gru 2012, o 21:20

Ja też już mam browar i chipsy :lol:

Przy okazji, na czwartkowych strzelankach organizowanych przez BOFH lub Fatah, w Kill Housie, Psychiatryku, czy paru innych miejscach, obowiązuje 350 fps +/- 10 fps
Czasem zdarza się, że ktoś ma troszkę więcej, w nowej replice, ale nie więcej niż przez jedną strzelankę. I zawsze jest to ktoś kogo znamy.

A co do długości replik; swego czasu na Legię przyjeżdżał kolega z M 14. I dawał radę. Ale miał 320 fps...
Strzelałem do hipsterów, zanim stali sie modni.
Avatar użytkownika
Devil
 
Posty: 876
Dołączył(a): 18 sie 2009, o 19:13
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: BOFH i wystarczy.
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Witam wszystkich

Postprzez w1glles » 9 gru 2012, o 21:31

Wiem że w tych miejscach jest max 360 fps ;) więc pytałem (02.12.12) czy muszę wypożyczyć Killhousowy G36/AK czy mogę latać ze swoim podkreślając że mam ~390 - powiedzieli że może być mój. :)
w1glles
 
Posty: 20
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 15:54
Na starym Warriorze od: 0

Re: Witam wszytkich

Postprzez Fenrir » 10 gru 2012, o 10:10

w1glles napisał(a):
Fenrir napisał(a):w1gilles - nie wynika z twojego posta czy brałeś udział w strzelance otwartej ogłaszanej na warriorze. Jeżeli zostaniesz zidentyfikowany z repliką przekraczającą 360 fps na CQB zostaniesz zabanowany. Tym razem bany będą dłuższe niż ostatni ban miesięczny. Będę wnosił o ban dożywotni.


1 Brałem udział w CQB w KillHouse na zakończeniu sezonu i organizatorzy nie mieli nic przeciw kiedy wniosłem M4 mówiąc że ma ponad 390 fps ( co więcej byli nawet tacy co mieli ponad 450 fps).
2 W przeciwieństwie do wielu zazwyczaj nawet z boczniaka nie strzelam do człowieka jeśli jest bliżej niż ~3 metry tylko wołam "pif paf zabity".
3 "mimo szeptów że nie nadaje się do CQB" chodziło mi np że ludzie mówią że jest za długi i niewygodnie nim manewrować.
4 Jeśli przeczytał byś dokładniej to zapewne byś już wiedział że posiadam już boczniaka więc raczej nie używam M4 w bliskim ogniu.
5 Możesz zacząć od czegoś milszego niż grożenie mi banem , mógłbym napisać wiele ale ugryzę się w język.
6 " nie wynika z twojego posta czy brałeś udział w strzelance otwartej ogłaszanej na warriorze" - nawet jeśli ? - co to zmienia ? ( PS nie grałem z Wami :* )

Fenrir - również życzę Ci powodzenia na polu walki.

Pablito tak mówili w - BBMAX.

Nie mam zamiaru nastawiać się negatywnie już przed spotkaniem do kogokolwiek z was więc dzięki za rozmowę i porady.



w1glles - powtórzę wyraźniej, bo widzę, że czegoś nie zrozumiałeś.

Przeczytaj uważnie Regulamin pkt. 4 ust 4.1
viewtopic.php?f=11&t=131

1) Jeżeli pojawisz się na jakiejkolwiek imprezie CQB organizowanej przez WW z repliką powyżej 350fps (niektórzy orgowie dopuszczają 360 fps) - zostaniesz zabanowany na tym forum, za ostre złamania zasad gier mazowieckich. Zostaniesz również zabanownay na udział w grach organizowanych zgodnie z zasadami WW (o ile się orientuję podobne limity obowiązują również na asg.qrde)
2) Imprezy CQB, w których bierzesz udział i strzelasz się z 390, 450 czy 500 fpsów z 3 metrów, 5 metrów czy 15 metrów - to twoja sprawa, o ile nie są to imprezy organizowane na zasadach opisanych powyżej. Nie interesuje mnie czy ktoś się skarżył, czy chwalił, że dostał z 390 fpsów, z 3 czy 10 metrów.
3) Na tym forum obowiązują pewne zasady. Widzę, ze jesteś tu nowy, więc proponuję - zapoznaj się z nimi i ich przestrzegaj.
4) Jeżeli nie masz na to ochoty - licz się z tym, że nie będziesz mile widziany.
Avatar użytkownika
Fenrir
.
 
Posty: 1349
Dołączył(a): 19 sie 2009, o 12:37
Lokalizacja: Wwa
White Cross: Fierce Crafty Stealth
Na starym Warriorze od: 0

Re: Witam wszytkich

Postprzez Kamil » 10 gru 2012, o 10:43

w1glles napisał(a):
1 Brałem udział w CQB w KillHouse na zakończeniu sezonu i organizatorzy nie mieli nic przeciw kiedy wniosłem M4 mówiąc że ma ponad 390 fps ( co więcej byli nawet tacy co mieli ponad 450 fps).


Kto to zorganizował? Będę wiedział gdzie się nie pokazywać.
Avatar użytkownika
Kamil
 
Posty: 1066
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 21:40
Lokalizacja: Warszawa-Targówek
White Cross: Aврора
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Witam wszystkich

Postprzez w1glles » 10 gru 2012, o 15:59

w1glles
 
Posty: 20
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 15:54
Na starym Warriorze od: 0

Re: Witam wszystkich

Postprzez Fenrir » 10 gru 2012, o 16:56

Zgodnie z aktualnym regulaminem asgw:
http://asgw.pl/announces/regulamin-strz ... t2939.html

5. Limit fps na dystansach CQB (poniżej 20 metrów) wynosi 450 fps. Zabrania się używania replik o mocy powyżej 600fps. Z replik mających powyżej 450 wolno strzelac tylko ogniem pojedynczym (semi).

w moim rozumieniu możesz używać takiej repliki w CQB na imprezach organizowanych przez SOIA.

Ja nie mam uwag - osobiście będę od tej pory unikał imprez CQB organizowanych przez SOIA.
Avatar użytkownika
Fenrir
.
 
Posty: 1349
Dołączył(a): 19 sie 2009, o 12:37
Lokalizacja: Wwa
White Cross: Fierce Crafty Stealth
Na starym Warriorze od: 0

Re: Witam wszystkich

Postprzez w1glles » 10 gru 2012, o 17:08

Fenrir - Dobra rozumiem, przeczytałem wasz regulamin (tak tutaj u WAS jeszcze jestem nowy ) i wcale nie mam zamiaru go łamać, wcześniej opisywałem jak grałem kiedyś. Więc zdaję sobie sprawę z konsekwencji i wcale nie chcę wylecieć z rozgrywek.
;)

Ale przy okazji pragnę spytać o słabszą sprężynę do takiego M4 żebym mógł zmniejszyć ilość fps do tych 360-350 jak wypadnie jakieś Warriorowe CQB --> http://www.taiwangun.com/karabiny-sztur ... -boyi.html
Ostatnio edytowano 10 gru 2012, o 17:10 przez w1glles, łącznie edytowano 1 raz
w1glles
 
Posty: 20
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 15:54
Na starym Warriorze od: 0

Re: Witam wszystkich

Postprzez Swierzy » 10 gru 2012, o 17:09

Fenri boli Cie, załóż maskie :mad:

;)
Napalm sticks to kids
Avatar użytkownika
Swierzy
.
 
Posty: 732
Dołączył(a): 24 sie 2009, o 09:49
Lokalizacja: Piaseczno / San Jose
White Cross: 10th Mtn
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Witam wszystkich

Postprzez Tato » 10 gru 2012, o 18:53

No nic, bez maski na Oil Rig nie ma co jechać, bo podejście do regulaminów bywa płynne...
BLACKWATER OPERATOR TATO
Obrazek
Avatar użytkownika
Tato
.
 
Posty: 2001
Dołączył(a): 21 sie 2009, o 21:35
Lokalizacja: Wawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 0

Re: Witam wszystkich

Postprzez w1glles » 10 gru 2012, o 19:05

No w Killhouse było jak .... na paintballu :D
w1glles
 
Posty: 20
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 15:54
Na starym Warriorze od: 0

Re: Witam wszystkich

Postprzez Fenrir » 10 gru 2012, o 21:12

Świerzy - maskę na CQB to ja noszę od dawna. Zbyt wiele widziałem wybitych zębów i kulek wyciąganych z nosa i brwi.
Osobiście powiem kolegom, którzy zaczynają z tym sportem - że wbić kulkę pod skórę można spokojnie z 2 metrów na tzw. stocku, czyli z repliki 350 fpsów. Podobnie wybić ząb.
Dlatego przy 450 na CQB to osobiście sugerowałbym już pełną zbroję. :|

Na Oil Rig będzie chronowanie replik.

Nawiasem mówiąc słyszałem ostatnio o kilku replikach ponad 600 oraz o nierzadkich przypadkach SAWów ponad 450 - które podobno pojawiają się na imprezach warriorowych.
Komunikat do ich właścicieli jest czytelny - jeśli chcą się strzelać według zasad WW to powinni się udać do serwisu. Downgrade sprężyny to nie majątek - a nie będzie przykrości.

btw. Jakiś czas temu (2-3 lata?) była na wmasgu historia z Pomorza - okulary z wymiennymi szybkami i źle zamocowana szybka. Efekt - kulka w oku. Nie śledziłem tematu, ale z opisów wyglądało na utratę oka.
Daję to pod rozwagę i chwilę zastanowienia.
Avatar użytkownika
Fenrir
.
 
Posty: 1349
Dołączył(a): 19 sie 2009, o 12:37
Lokalizacja: Wwa
White Cross: Fierce Crafty Stealth
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Dla nowych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości