Prożba o rozmowe w realu

Chcesz się przywitać lub o coś spytać? Tu nikt nie nakrzyczy.

Prożba o rozmowe w realu

Postprzez Pawel8019 » 7 sty 2013, o 00:57

Witam mam na imię Paweł i mam 32 lata. Chciałbym prosić o spotkanie z kimś życzliwym jeżeli to nie problem oczywiście. Chodzi mi o to że chciałbym zacząć się bawić w asg i mam trochę pytań z tym związanych. Oczywiście czytam dużo w necie ale moim zdaniem najlepsza jest normalna rozmowa. Czym więcej czytam czy oglądam na youtube tym mam większy mętlik w głowie. Jeżeli ktoś mógłby mi pomóc to byłbym wdzięczny i stawiam browar. :piwo: albo :piwo: :piwo: aha mieszkam na mokotowie ale oczywiście mogę podjechać gdzieś dalej. Pozdrawiam wszystkich airsoftowców. Czekam na kontakt.
Pawel8019
 
Posty: 13
Dołączył(a): 11 gru 2012, o 21:02
Na starym Warriorze od: 0

Re: Prożba o rozmowe w realu

Postprzez StarskiPL » 10 sty 2013, o 21:28

Najprościej będzie, jak przyjedziesz na jakąś strzelankę. Na pewno znajdzie się ktoś, z kim będziesz mógł pogadać. A przy okazji będziesz mógł obejrzeć sobie sprzęt, mundury etc.
Vivere militare est...
Obrazek
Avatar użytkownika
StarskiPL
 
Posty: 259
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 01:02
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: CORE
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Prożba o rozmowe w realu

Postprzez Tato » 11 sty 2013, o 02:09

Tez mi się wydaje że to jest najlepszy mozliwy pomysł. Poza tym asgowcy spotykają się w pubie Paradox w warszawie (ze szczególnym uwzględnienim wtorków) ale jak rozpoznasz ich od reszty po "cywilu"? :) Popieram Starskiego - przyjedź na strzelankę.
BLACKWATER OPERATOR TATO
Obrazek
Avatar użytkownika
Tato
.
 
Posty: 2001
Dołączył(a): 21 sie 2009, o 21:35
Lokalizacja: Wawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 0

Re: Prożba o rozmowe w realu

Postprzez Kamil » 15 sty 2013, o 15:50

Nasza ekipa spotyka się zazwyczaj w środy w BarRocku przy placu Konstytucji, jeśli chcesz wpaść to zapraszam.
Avatar użytkownika
Kamil
 
Posty: 1066
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 21:40
Lokalizacja: Warszawa-Targówek
White Cross: Aврора
Na starym Warriorze od: 2006


Powrót do Dla nowych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości