Przywitanie świeżaka.

Chcesz się przywitać lub o coś spytać? Tu nikt nie nakrzyczy.

Przywitanie świeżaka.

Postprzez chojnak » 21 lis 2013, o 10:19

Panie i Panowie,

Pozwólcie, że jako świeżak na forum (i ogólnie ASG) się przedstawię.
Mam na imię Jarek, ksywa chojnak. Lat 38 czyli wiek już raczej poważny, wiecie - żona, córka, dom, pies i koty ;)

W latach 90tych wraz z przyjaciółmi bawiliśmy się w elementy militarnego survivalu w zachodniopomorskim, później
z przyczyn osobistych i zawodowych (życie!) poszło to w zapomnienie a obecnie staramy się wrócić z powrotem do tego, co nas
niezwykle cieszy. W zachodniopomorskim tworzymy grupę przyjaciół zajmujących się survivalem, ASG i paintballem pod logiem
38ego Poligonu Lotniczego w Podborsku (tam właśnie w latach 90tych szlifowaliśmy swoje umiejętności, dla zainteresowanych - http://pl.wikipedia.org/wiki/Podborsko ).

Z mojej strony możecie liczyć na pozytywne i koleżeńskie podejście do ASG. Jako świeżak prędzej czy później pojawię się
na Waszych imprezach więc bądźcie z początku wyrozumiali, bo dopiero nabieram doświadczenia ... :owca:

Posiadam AK-74M ICS w leciutkim tuningu. Trochę umundurowania w UCP, demobilu w flecktarnie i oliwce Helikona. Żona się odgraża czasami, że mi
kiedyś potnie i popali 'te szmaty' :mrgreen: W przyszłości zamierzam nabyć umundurowanie w Pencott Green Zone, bo ten kamuflaż niezwykle
mi odpowiada.

Pozdrawiam, J.
< Człowiek w Cadpadzie/Pencott GZ >
Nikaraguańskie cygara, dobra whisky z lodem, długowłose owczarki niemieckie i zgrabne dziewczęta o czarującym uśmiechu sprawiają, że życie staje się odrobinę znośniejsze.
Avatar użytkownika
chojnak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 19 lis 2013, o 19:20
Lokalizacja: Żyrardów
White Cross: 38 Poligon Lotniczy Podborsko
Na starym Warriorze od: 0

Re: Przywitanie świeżaka.

Postprzez Goorock » 21 lis 2013, o 16:24

Witam, żony czasem takie są :) Nie zrozumiałem jednej rzeczy - mieszkasz w Żyrardowie czy w woj. zachpom.?
Avatar użytkownika
Goorock
 
Posty: 6146
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 18:44
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Czarny Kot
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Przywitanie świeżaka.

Postprzez Dalej » 21 lis 2013, o 16:43

Witaj.
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Przywitanie świeżaka.

Postprzez chojnak » 22 lis 2013, o 09:16

W Żyrardrowie.
W zachodniopomorskim niegdyś spędzałem wakacje, obecnie staram się tam bywać przynajmniej przez tydzień-dwa w roku w ramach krótkiego urlopu.

J.
< Człowiek w Cadpadzie/Pencott GZ >
Nikaraguańskie cygara, dobra whisky z lodem, długowłose owczarki niemieckie i zgrabne dziewczęta o czarującym uśmiechu sprawiają, że życie staje się odrobinę znośniejsze.
Avatar użytkownika
chojnak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 19 lis 2013, o 19:20
Lokalizacja: Żyrardów
White Cross: 38 Poligon Lotniczy Podborsko
Na starym Warriorze od: 0

Re: Przywitanie świeżaka.

Postprzez Dalej » 22 lis 2013, o 10:39

Skoro masz Pejsa, to zapraszamy też na:
:mad:
https://www.facebook.com/pages/Weekend- ... 4370418873 :3:
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Przywitanie świeżaka.

Postprzez chojnak » 22 lis 2013, o 13:22

Już zalajkowałem ;)
< Człowiek w Cadpadzie/Pencott GZ >
Nikaraguańskie cygara, dobra whisky z lodem, długowłose owczarki niemieckie i zgrabne dziewczęta o czarującym uśmiechu sprawiają, że życie staje się odrobinę znośniejsze.
Avatar użytkownika
chojnak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 19 lis 2013, o 19:20
Lokalizacja: Żyrardów
White Cross: 38 Poligon Lotniczy Podborsko
Na starym Warriorze od: 0

Re: Przywitanie świeżaka.

Postprzez cAmper » 22 lis 2013, o 20:24

Cześć Chojnak, najbardziej się zasłużysz aktywnie będąc graczem sobotnich, klasycznie odgrywanych gier tu i tam, jutro Okuniew :mp5: :mp5: :mp5: a potem zagłębisz się w arkana zaawansowanego asg...3 maj się i witam!
cAmper
 

Re: Przywitanie świeżaka.

Postprzez chojnak » 23 lis 2013, o 10:22

Niestety z sobót wolną mam co drugą, tej akurat nie. Małżonka pracuje do 16ej a ja pilnuję córki. Więc z :mp5: :mp5: :mp5: w tą sobotę nici.
< Człowiek w Cadpadzie/Pencott GZ >
Nikaraguańskie cygara, dobra whisky z lodem, długowłose owczarki niemieckie i zgrabne dziewczęta o czarującym uśmiechu sprawiają, że życie staje się odrobinę znośniejsze.
Avatar użytkownika
chojnak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 19 lis 2013, o 19:20
Lokalizacja: Żyrardów
White Cross: 38 Poligon Lotniczy Podborsko
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Dla nowych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości