Strzal w glowe do goscia bez kasku

Pisz o czym chcesz, jak przesadzisz to i tak wywalę. Żadnej polityki.

Strzal w glowe do goscia bez kasku

Postprzez Quine » 3 kwi 2017, o 22:34

Cos takiego widzialem ostatnio na jednym popularnym sajcie cqb. Bylo sporo nowych. Bez szpeju. Gimbusy dostaly okulary i maski. Zastanawiam sie, czy na tym sajcie mozna by swiezakom dawac jakies kaski obligatoryjnie? Panowie, troche troski o tych biednych klientow moze? Jak mozna dopuscic do gry cqb gimbusa w podkoszulku jeno... sorry. Kilku gimbusow dostalo postrzal w czolo i zastanawiam sie, komu zabraklo tu wyobrazni.
To be is to be a value of a variable.
Quine
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 lut 2017, o 23:23
Na starym Warriorze od: 0

Re: Strzal w glowe do goscia bez kasku

Postprzez Dalej » 4 kwi 2017, o 06:01

Bez rodziców?
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Strzal w glowe do goscia bez kasku

Postprzez Moses » 4 kwi 2017, o 08:42

Ale że co? aby do kogoś strzelać? PORĄBAŁO WAS?

Bezpieczniejsze było by ubranie się piżamki spotkanie z koleżankami i rzucanie w siebie puchowymi poduszkami. Pomyślcie o tym
Fighting since 2004
"O wiele lepiej pakować się w kłopoty z siedmioma prawdziwymi facetami niż z setką popierdoleńców" - Charles A. Beckwith; twórca 1st SFOD-D
www.alphadetachment.wordpress.com
Avatar użytkownika
Moses
 
Posty: 582
Dołączył(a): 26 paź 2009, o 08:52
Lokalizacja: Camp Falenica
White Cross: Alpha Detachment
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Strzal w glowe do goscia bez kasku

Postprzez Frenetico » 4 kwi 2017, o 15:05

Ja z tego miejsca chciałbym podziękować kolesiowi, który na jednym cqb zrobił mi banga jak wyłaziłem ze schodów na piętro. Mimo, że miałem hełmofon.
Można? Można.

Ale jeśli ktoś wyłazi na pole bitwy w samym t-shircie, to ja tego nie rozumiem. Może pierwszy raz, może nie wie co to dostać z 350 fps z dwuch metrów. Ja noszę koszulę i kamizelkę (mesh vest) - mimo, że wiem, że to dla mnie dodatkowe obciążenie.
Nikt nie wygrał wojny umierając za ojczyznę.Wojny wygrywa się zmuszając wroga, aby umarł za swoją
-gen Patton
Avatar użytkownika
Frenetico
 
Posty: 151
Dołączył(a): 24 paź 2015, o 20:56
White Cross: Siewcy Kompozytu
Na starym Warriorze od: 0

Re: Strzal w glowe do goscia bez kasku

Postprzez czarny56 » 1 cze 2017, o 16:08

Dla mnie to trochę inaczej wygląda. Uwaga poleje się hejt. Chłopaki, jesteśmy dorośli, są ograniczenia wiekowe dot. możliwości uczestnictwa w spotkaniach airsoftowych. Jeśli gość tłucze się w CQB bez stalkera, bez garnka, bez kominiary, dla mnie spoko, takie jego prawo, robi to na własną odpowiedzialność. Jeśli takie ryzyko kogoś kręci, mi to nie przeszkadza.

Jeżeli chodzi o kwestię osób małoletnich to odpowiedzialność za ich przygotowanie spada na opiekuna który aktualnie się zajmuje taką osobą, mi jako uczestnikowi takiej zabawy nic do tego. Natomiast wiedząc że w grze uczestniczą osoby nieletnie poważnie zastanawiam się nad udziałem ze względu na różne z tym związane powikłania.
Avatar użytkownika
czarny56
 
Posty: 23
Dołączył(a): 11 paź 2016, o 16:32
White Cross: 56 Kompania Specjalna
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do O wszystkim

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości