Problem z kolimatorem!

Pisz o czym chcesz, jak przesadzisz to i tak wywalę. Żadnej polityki.

Problem z kolimatorem!

Postprzez JimiHendrix » 2 lis 2009, o 21:53

Witam wszystkich.
Jestem tu nowy i nie wiem dokladnie czy dobrze umieszczam temat o malym problemie w kolimatorze.

Kupilem sobie PTW i odrazu zapakowalem kolimator typu ( http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2732 ) - dokladnie ten model.

Mam z nim taki problem ze pokrętełko od zmiany ON/OFF i mocy jasnosci sie poluzowal i nawet nie laczy juz bezposrednio tylko trzeba pzyciskac aby zadzialalo. Nie wiem jak mozna temu zaradzic, na poczatku myslalem ze po prostu da sie to jakos dokrecic ale nie za bardzo wiem jak.
Bardzo bym prosil o pomoc bo nie chce wysylac do sklepu, chyba ze jest to konieczne!

Prosze o jakies porady!
Dzieki!
JimiHendrix
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 20:45
Lokalizacja: Warszawa/Błonie
White Cross: Chwilowo brak1
Na starym Warriorze od: 0

Re: Problem z kolimatorem!

Postprzez JimiHendrix » 3 lis 2009, o 18:16

WIec jak... nikt nie jest mi w stanie pomoc?
JimiHendrix
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 20:45
Lokalizacja: Warszawa/Błonie
White Cross: Chwilowo brak1
Na starym Warriorze od: 0

Re: Problem z kolimatorem!

Postprzez Echelon4 » 3 lis 2009, o 22:57

Wyślij do sklepu. Jeśli nie umiesz nie majsterkuj.
Obrazek
Echelon4
 
Posty: 637
Dołączył(a): 3 sie 2009, o 19:25
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: PI
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Problem z kolimatorem!

Postprzez kenross » 3 lis 2009, o 22:59

Jeżeli jest to nówka sprzęt (czyli kupiłeś np tydzień temu) to ja bym jednak na twoim miejscu reklamował do sklepu (jeżeli rzeczywiście to nie jest kwestia dokręcenia czegoś) Ale sądzę że próbowałeś już coś z tym robić. Jak masz gwarancję na to ja bym odsyłał do sklepu. Sądzę też że tak przez forum będzie ciężko to naprawić (chyba że ktoś miał podobny problem i rozbierał już ten rodzaj koli) Najlepiej mieć w ręku i wtedy można ocenić jak to rozebrać i czy da się naprawić :D
Obrazek
Avatar użytkownika
kenross
 
Posty: 111
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 17:43
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: 4 US
Na starym Warriorze od: 2008


Powrót do O wszystkim

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości