Pogotowie powodziowe - wstyd - FLAME......

Pisz o czym chcesz, jak przesadzisz to i tak wywalę. Żadnej polityki.

Re: Pogotowie powodziowe - wstyd - FLAME......

Postprzez Mider » 20 maja 2010, o 09:46

Czas obalić Cara i wprowadzić demokrację.

Ja tylko żałuję, że ruch w tym temacie nie przekłada się na odzew w temacie pierwotnym :(
Kto mieczem wojuje zginie od miecza.
Kto miecza nie dobywa, lub z rąk go wypuszcza, zginie na krzyżu.
Bany na WW => ||||| (w tym urodzinowy)
Zanim powstał Internet, każdy wioskowy głupek siedział w swojej wiosce. [z sieci]
Avatar użytkownika
Mider
 
Posty: 1436
Dołączył(a): 25 paź 2009, o 00:35
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: MGPP/CSAR CG-1
Na starym Warriorze od: 0

Re: Pogotowie powodziowe - wstyd - FLAME......

Postprzez Xasistis » 20 maja 2010, o 10:00

Info Update:
Fala spodziewana jest w Warszawie dzisiaj o godzinie 1600.
Obecnie jest w okolicach Góry Kalwarii.

..tak gdyby ktoś na forum był tym jeszcze zaintresowany..
Rangers! Lead the way!
Avatar użytkownika
Xasistis
 
Posty: 937
Dołączył(a): 22 paź 2009, o 21:17
Lokalizacja: Rangerbertów
White Cross: Ranger Unit
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Pogotowie powodziowe - wstyd - FLAME......

Postprzez Tytus » 20 maja 2010, o 13:21

Mider nie dziw się - pieprzyć głupoty jest łatwo......... zasada nie pytaj co ogół zrobi dla Ciebie - tylko co Ty zrobisz dla ogółu już nie żyje. Nic na to nie poradzisz. I nie pytajcie mnie co ja zrobiłem bo to nie jest miejsce na przechwałki i przepychanki. Poprzeć dobry projekt jest ciężko lepiej jako Car dyskredytować wprowadzać zamordyzm. Wiesz Dalej czym się charakteryzował stary warrior - choc nikt nie był adminem - admin się nie wpieprzał w społeczeństwo a Ty i twoje zagrywki je dezintegruje. I w dupie mam bana czy innego banana bo Twoje zachowanie zniszczyło to co było kiedyś fajne i działało. Jest to smutne ale .................. chyba prawdziwe i ktos to wreszcie musial powiedzieć
www.camoshop.pl - t-shirt art&printing
NOWY NUMER JUŻ W KIOSKACH
http://www.special-ops.pl
http://www.ksiegarniamilitarna.com.pl
Avatar użytkownika
Tytus
 
Posty: 177
Dołączył(a): 26 paź 2009, o 14:16
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: PET/PSF
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Pogotowie powodziowe - wstyd - FLAME......

Postprzez Dalej » 20 maja 2010, o 13:36

Czy ja komuś blokuję inicjatywy?

Zadałem na samym początku proste pytanie o którym w tym całym flejmie wszyscy zapomnieli, nikt się przez sekundę nie zastanowił.

Czy Mider jest strażakiem? Policjantem? Pracownikiem UM lub członkiem Centrum Zarządzania Kryzysowego m.st. Warszawy?
Jeśli tak to serdecznie przepraszam.

Gdyby chodziło o kogo innego... Ale Mider ma długą historię lansowania projektów których głównym podłożem jest ciśnienie na szkło, no sorry taka jest prawda i wszyscy o tym wiecie.
Sytuacja jest faktycznie niefajna, ale pytam, kim jest Mider.
Mam mu podać swój tel. i co dalej? Mider jest cywilem jak my (prawie) wszyscy. Informacji żadnych nie podał.

Wspomina o sztabie kryzysowym, rozumiem że ma na myśli Centrum Zarządzania Kryzysowego m.st. Warszawy:

http://www.bip.warszawa.pl/Menu_podmiot ... efault.htm

http://www.um.warszawa.pl/v_syrenka/new ... 2311&kat=3

Od godziny nie mogę się tam dodzwonić, jeżeli komuś się uda, i faktycznie istnieje jakieś oficjalne i legalne centrum koordynujące zgłoszenia i pracę cywilnych ochotników to proszę o info, wtedy można nawet rozesłać newsletter.

Tytus:
Ja piszę jako user, nie jako admin. Co, mam się nie odzywać?
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Pogotowie powodziowe - wstyd - FLAME......

Postprzez Tato » 20 maja 2010, o 14:12

Oj Dalej, dajże spokój. Nie trzeba być Wielkim Strażakiem czy Sztabiarzem Kryzysowym żeby chciec pomóc w jakiejś sprawie społecznie. Zwłaszcza jeżeli ma się ku tej pomocy jakies inklinacje (przeszkolenia ratownicze, umiejętność władania saperką, grupę zdyscyplinowanych ludzi). Emocje i niechęc do Midera przesłaniają ci obiektywizm spojrzenia.
Spuśćmy juz zasłone miłosiernego milczenia w tym temacie, bo jak napisałem, myslałem że bedzie wesoło a jest smutno. I nawet kolejne klony Łukaszka przestały wprowadzać radość.
BLACKWATER OPERATOR TATO
Obrazek
Avatar użytkownika
Tato
.
 
Posty: 2001
Dołączył(a): 21 sie 2009, o 21:35
Lokalizacja: Wawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 0

Re: Pogotowie powodziowe - wstyd - FLAME......

Postprzez Tytus » 20 maja 2010, o 14:14

Powiedz mi - czytałem i tamten post jak i ten. Gdzie tu widzisz parcie na szkło? Chłopak wyskoczył z inicjatywą - wystarczy zebrać grupę osób pójść do najbliższej jednostki PSP i zgłosić chęć pomocy - każde ręce się przydadzą - ale nie lepiej siedzieć w domu i napierdalać nic znaczące posty (BRAWO)obywatelska postawa. Wiec slogan jaki Kraj tacy obywatele lepiej przerobić - Jacy Obywatele taki kraj. Nie żebym jakoś zapałał do Midera wielką miłością ale ma inicjatywę wiec chyba bardziej ktoś go powinien poprzeć a nie gnoić. A jeżeli nie piszesz jako admnin to powinieneś się zbanować sam bo....... Owca napisał jasno wycieczki osobiste sa zabronione przez regulamin więc?? Jak się do tego ustosunkujesz? Dla mnie osobiście obraza by było pytanie a KIM JEST XXX? Bo poddajesz pod dyskusje jego człowieczeństwo wiec jeżeli to robisz obrażasz go bo kim jest jak nie człowiekiem? (manipulacja - wiem ale jaka fajna)
www.camoshop.pl - t-shirt art&printing
NOWY NUMER JUŻ W KIOSKACH
http://www.special-ops.pl
http://www.ksiegarniamilitarna.com.pl
Avatar użytkownika
Tytus
 
Posty: 177
Dołączył(a): 26 paź 2009, o 14:16
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: PET/PSF
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Pogotowie powodziowe - wstyd - FLAME......

Postprzez Mider » 20 maja 2010, o 14:27

W ogłoszeniu sprecyzowałem sformułowanie sztab kryzysowy, żeby była jasność.
Kto mieczem wojuje zginie od miecza.
Kto miecza nie dobywa, lub z rąk go wypuszcza, zginie na krzyżu.
Bany na WW => ||||| (w tym urodzinowy)
Zanim powstał Internet, każdy wioskowy głupek siedział w swojej wiosce. [z sieci]
Avatar użytkownika
Mider
 
Posty: 1436
Dołączył(a): 25 paź 2009, o 00:35
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: MGPP/CSAR CG-1
Na starym Warriorze od: 0

Re: Pogotowie powodziowe - wstyd - FLAME......

Postprzez Izzy » 20 maja 2010, o 14:30

Dalej napisał(a):
Gdyby chodziło o kogo innego... Ale Mider ma długą historię lansowania projektów których głównym podłożem jest ciśnienie na szkło, no sorry taka jest prawda i wszyscy o tym wiecie.



I?
Ma ciśnienie na szkło i ukazuje w dobry sposób grupy ASG w świecie nie-asg. Ile na forum przelano łez, że grupy ASG są źle widziane przez resztę Bożego świata, że tacy popierdoleńcy z replikami biegają i ogólnie groźni są i należy zakazać itd...
A jak jakiś koleś ma parcie na szkło, pokazuje naszą społeczność w dobrym świetle, angażując ludzi w inicjatywy społeczne (pomoc na uroczystościach, pomoc pryz powodzi), a co gorzej, robi to z sukcesem (artykuł na Onet-cie, kontakty z org. pozarządowymi i państwowymi), to jest już k.. źle, bo gość się lansuję przecież...

Nie jestem jakimś miłośnikiem Midera, często go krytykuje, a on mnie, ale Twoje reakcje są bardzo emocjonalne.
Jak już ktoś słusznie zauważył, jako Admin, powinieneś sam sobie jako userowi nałożyć bana za pierwsze posty w tym wątku, gdzie ograniczyłeś się do nieeleganckich wycieczek osobistych w dodatku opartych na fałszywych informacjach, które oczerniały Midera i Morona.
God gave you a soul,
Your parents, a body,
Your country a rifle,
Keep all of them clean

http://www.facebook.com/Warsaw.Spartans
Avatar użytkownika
Izzy
 
Posty: 990
Dołączył(a): 22 paź 2009, o 16:59
Lokalizacja: Izzybelin
White Cross: Ranger Unit
Na starym Warriorze od: 0

Re: Pogotowie powodziowe - wstyd - FLAME......

Postprzez yamnick » 20 maja 2010, o 14:34

Dalej napisał(a):Ja piszę jako user, nie jako admin. Co, mam się nie odzywać?


Hmm... . Szczerze ? W tym wypadku zdecydowanie lepiej było by gdybyś się wcale nie odzywał

Jakkolwiek byś się nie tłumaczył w tej materii to nie jesteś "zwykłym userem" i bardziej niż inni powinieneś zważać na to co i jak piszesz. Nawet jak założysz sobie drugie konto dalej_zwykły_user (nawet wtedy mógłbyś siebie zbanować czasem) to nadal będziesz Carem i Bogiem tego forum, a jak to mówią "Nobless obliż"
Always remember the goodness of animals. You see, my dachshund is discreet and will never betray me — I cannot say that of any human being...

Wilhelm Canaris
Avatar użytkownika
yamnick
.
 
Posty: 1135
Dołączył(a): 18 sie 2009, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: 6-th
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Pogotowie powodziowe - wstyd - FLAME......

Postprzez Dalej » 20 maja 2010, o 15:15

kpr. Wiaderny napisał(a):Chłopak wyskoczył z inicjatywą - wystarczy zebrać grupę osób pójść do najbliższej jednostki PSP i zgłosić chęć pomocy
Tytus, to nie jest akcja zbierania śmieci w lesie czy segregacji odpadów. To zorganizowana, centralnie skoordynowana akcja tysięcy ludzi.
Więc CO KONKRETNIE mam poprzeć? Od wczoraj nie mogę się dowiedzieć.


każde ręce się przydadzą
Skąd wiesz? Pytałeś? Chwyć za słuchawkę i dzwoń!
Dodzwoniłem się do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej m. st. Warszawy:
http://warszawa-straz.kei.pl/nowa/index ... &Itemid=43
Miejskie Stanowisko Kierowania:
telefon: 022 59 67 998 fax: 022 596 79 00
Centrala:
telefon: 022 596 70 00


Pytałem się, czy jest jakaś komórka/centrum/sztab, gdzie mogą zgłaszać się cywilni obywatele chcący pomóc w walce z powodzią.

Strażak z całą odpowiedzialnością odpowiedział mi że Nie, nie ma takiego miejsca, nikt, czyli żaden organ władzy, nie zajmuje się organizowaniem cywilnych mieszkańców Warszawy do walki z powodzią.
Pytałem się jeszcze czy mam ewentualnie gdzieś jeszcze pytać i szukać, oni jako strażacy są pewnie najlepiej poinformowani ale może do urzędu miasta czy coś...
Usłyszałem że Nie ma takiej potrzeby, mogę spać spokojnie.
Ponad godzinę szukałem w necie jakichkolwiek śladów organizowania obywateli do ochrony Warszawy przed wodą.
Z tego co wyczytałem odnoszę raczej wrażenie że akurat Warszawa ludzi ze służb do walki z powodzią ma dosyć.


Więc co, polecisz z łopatą na wał?
Mider miał czas od wczoraj, a nie podał żadnych informacji, ani tu ani na forum Qrde, zamiast tego wykorzystuje sytuację do lansowania swojej demagogii,
tak jak robił to już wielokrotnie.

Dopóki nie zobaczę wiarygodnych informacji potwierdzających że Mider faktycznie jest członkiem lub podlega pod jakąś istniejącą rządową komórkę do walki z powodzą, będę nadal utrzymywał że próbuje wykorzystać tragedię do lansowania własnej osoby.


P.S.
yamnick napisał(a): to nadal będziesz Carem i Bogiem tego forum, a jak to mówią "Nobless obliż"
Nie! Na tym forum są wątki w których lansowane są na mój temat najgorsze obelgi, i ani nie są pousuwane ani ich autorzy pobanowani. I jest mechanizm kontroli nad moimi poczynaniami, który już zdał egzamin. Tyle w kwestii carowania. A temat rojalistów już przerabialiśmy - nie zamierzam pakować się w żadne arystokratyczne trykoty tylko dlatego że taką wizję "władzy" mają niektórzy, z całym szacunkiem.
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Pogotowie powodziowe - wstyd - FLAME......

Postprzez Mider » 20 maja 2010, o 15:54

Dalej napisał(a):Więc CO KONKRETNIE mam poprzeć? Od wczoraj nie mogę się dowiedzieć.

Niczego nie masz popierać. Ogłoszenie jest i starczy.

Dalej napisał(a):Pytałem się, czy jest jakaś komórka/centrum/sztab, gdzie mogą zgłaszać się cywilni obywatele chcący pomóc w walce z powodzią.

Po rozmowie telefonicznej, zgłoszenie zostało przesłane faxem do Służby Dyżurnej Oddziału Zarządzania Kryzysowego Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie. Więcej szczegółów może podać Moron, bo to on prowadził rozmowę i przesyłał fax.
Zgłoszenie dotyczyło zorganizowanej grupy i było wysłane przez stowarzyszenie.

Dalej napisał(a):Usłyszałem że Nie ma takiej potrzeby, mogę spać spokojnie.
Ponad godzinę szukałem w necie jakichkolwiek śladów organizowania obywateli do ochrony Warszawy przed wodą.
Z tego co wyczytałem odnoszę raczej wrażenie że akurat Warszawa na brak ludzi ze służb do walki z powodzią ma dosyć.


Mider napisał(a):Jeśli zajdzie taka potrzeba możemy zostać poproszeni o pomoc w dowolnym momencie czyli w piątek, sobotę czy niedzielę o dowolnej godzinie.

Z czego jasno wynika, że nie wychodzimy przed szereg i nie lecimy bez sensu, tylko czekamy w gotowości. Obyśmy się nie doczekali, bo jeśli się doczekamy, to będzie oznaczało, że jest naprawdę niedobrze. Nie będzie żadnej samowolki, bo takie działania mogą zaszkodzić. Nie będziemy potrzebni, to nie. Jak widać w cytacie, użyłem słów "jeśli" i zwrotu "możemy zostać poproszeni". Istotna jest wola pomocy i gotowość do jej niesienia. Pozostaje, o czym pisałem, mieć nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby.

Dalej napisał(a):P.S.
yamnick napisał(a): to nadal będziesz Carem i Bogiem tego forum, a jak to mówią "Nobless obliż"
Nie! Na tym forum są wątki w których lansowane są na mój temat najgorsze obelgi, i ani nie są pousuwane ani ich autorzy pobanowani.

Tak tak, nikt nie dostał bana, skądże :D (przepraszam za OT, ale nie mogłem się powstrzymać)
Kto mieczem wojuje zginie od miecza.
Kto miecza nie dobywa, lub z rąk go wypuszcza, zginie na krzyżu.
Bany na WW => ||||| (w tym urodzinowy)
Zanim powstał Internet, każdy wioskowy głupek siedział w swojej wiosce. [z sieci]
Avatar użytkownika
Mider
 
Posty: 1436
Dołączył(a): 25 paź 2009, o 00:35
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: MGPP/CSAR CG-1
Na starym Warriorze od: 0

Re: Pogotowie powodziowe - wstyd - FLAME......

Postprzez moron » 20 maja 2010, o 16:01

Dalej napisał(a):Tytus, to nie jest akcja zbierania śmieci w lesie czy segregacji odpadów. To zorganizowana, centralnie skoordynowana akcja tysięcy ludzi.
Więc CO KONKRETNIE mam poprzeć? Od wczoraj nie mogę się dowiedzieć.

Jedyna koordynacja jaka potrzeba do napelnianiia workow z piaskiem to nóg i rąk. Mider wyraznie napisal wczoraj:
Naszym zadaniem była by pomoc w łataniu wałów przeciw powodziowych czyli praca przy workach z piachem, oraz pomoc w ewakuacji ludzi.
Dodam od siebie ze byla mowa o starszych ludziach.

Dalej napisał(a):
każde ręce się przydadzą
Skąd wiesz? Pytałeś? Chwyć za słuchawkę i dzwoń!
Dodzwoniłem się do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej m. st. Warszawy:

Mialem powodz juz na osiedlu i podziekuje strazakom za orgaznizacje pracy...
Dalej napisał(a):Strażak z całą odpowiedzialnością odpowiedział mi że Nie, nie ma takiego miejsca, nikt, czyli żaden organ władzy, nie zajmuje się organizowaniem cywilnych mieszkańców Warszawy do walki z powodzią.
Pytałem się jeszcze czy mam ewentualnie gdzieś jeszcze pytać i szukać, oni jako strażacy są pewnie najlepiej poinformowani ale może do urzędu miasta czy coś...

Koordynacja centralna zajmuje się sztab kryzysowy który podlega pod Wojewodę, a nie urząd miasta (bynajmniej nie mówię, że urząd miasta nic nie robi bo robi).
Dalej napisał(a):Usłyszałem że Nie ma takiej potrzeby, mogę spać spokojnie.
Ponad godzinę szukałem w necie jakichkolwiek śladów organizowania obywateli do ochrony Warszawy przed wodą.
Z tego co wyczytałem odnoszę raczej wrażenie że akurat Warszawa ludzi ze służb do walki z powodzią ma dosyć.
Jak by brakowało to nie dyskutowalibyśmy z Tobą tylko kopali worki.

Dalej napisał(a):Więc co, polecisz z łopatą na wał?

Mider napisał:
Jeśli zajdzie taka potrzeba możemy zostać poproszeni o pomoc


Mider miał czas od wczoraj, a nie podał żadnych informacji, ani tu ani na forum Qrde,

Zadałeś jedno pytanie i na nie odpowiedziałem. Kolejne twoje wypowiedzi były (i dalej są) osobistymi wycieczkami. Nie zadałeś żadnego konkretnego pytania.

Dopóki nie zobaczę wiarygodnych informacji potwierdzających że Mider faktycznie jest członkiem lub podlega pod jakąś istniejącą rządową komórkę do walki z powodzą, będę nadal utrzymywał że próbuje wykorzystać tragedię do lansowania własnej osoby.
Ok, Mider to wysłannik KGB który ma tajna misje: zdyskredytować admina pewnego forum internetowego. Zadowolony? Ma jeszcze żółte papiery które uprawniają go do wyprowadzania psów i różowe które dają mu prawo przeprowadzania babć przez ulice na terenie całej UE. Niestety do kopania worków nie ma żadnych papierów więc jego tajna misja pewnie skończy się fiaskiem.
Avatar użytkownika
moron
 
Posty: 752
Dołączył(a): 26 paź 2009, o 17:06
Lokalizacja: Qrde
Na starym Warriorze od: 0

Re: Pogotowie powodziowe - wstyd - FLAME......

Postprzez Izzy » 20 maja 2010, o 17:29

Eee, Panowie, te dwa-trzy ostatnie posty, co są sensowne i na temat, to pchnijcie do tego wątku właściwego może?
God gave you a soul,
Your parents, a body,
Your country a rifle,
Keep all of them clean

http://www.facebook.com/Warsaw.Spartans
Avatar użytkownika
Izzy
 
Posty: 990
Dołączył(a): 22 paź 2009, o 16:59
Lokalizacja: Izzybelin
White Cross: Ranger Unit
Na starym Warriorze od: 0

Re: Pogotowie powodziowe - wstyd - FLAME......

Postprzez Dalej » 20 maja 2010, o 17:31

Dobrze, przenoszę i zamykam.

Wątek właściwy: viewtopic.php?f=53&t=2992
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Poprzednia strona

Powrót do O wszystkim

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości