Recenzje replik airsoftowych

Pisz o czym chcesz, jak przesadzisz to i tak wywalę. Żadnej polityki.

Recenzje replik airsoftowych

Postprzez Kmicic » 5 lis 2009, o 18:48

Witam wszystkich serdecznie. :) (jest to mój pierwszy post na forum więc chciałbym się przywitać). Piszę to tutaj aby nie zaśmiecać wątku z replikami. Otóż rozchodzi się o to że, mam dowolny dostęp do wszelkich chińskich replik airsoftowych pojawiających się na rynku Polskim. Aby ułatwić ludziom życie i być może pomóc zaoszczędzić pieniądze i nerwy postaram się pisać obszerne recenzje aktualnie posiadanych na stanie do przeglądu replik airsoftowych. Recenzje będą zawierały opisy osiągów, wykonania elementów zewnętrznych, elementów wewnętrznych, dodatkowych akcesoriów oraz wrażenia ze strzelania. Oczywiście wszystko będzie podparte zdjęciami replik rozebranych do ostatniej śrubki. Postaram się to zrobić w jakiś przystępny sposób. Także każdy kto będzie się przykładał do zakupu jakiejś repliki będzie miał pojęcie o tym co ona posiada "na pewno" w środku. Jak już mówiłem mam dostęp do większości replik chińskich także powolutku po zredagowaniu będą się pojawiać recenzje coraz to różniejszych modeli.

Pozdrawiam wszystkich kolegów airsoftowiczów. :)
Kmicic
 
Posty: 19
Dołączył(a): 5 lis 2009, o 18:18
Lokalizacja: Warszawa/Ożarów.Maz
White Cross: DS1405
Na starym Warriorze od: 0

Powrót do O wszystkim

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości