Testy balistyczne w celach dydaktycznych - prośba o pomoc

Pisz o czym chcesz, jak przesadzisz to i tak wywalę. Żadnej polityki.

Testy balistyczne w celach dydaktycznych - prośba o pomoc

Postprzez Kamil » 22 paź 2010, o 16:29

Mam taką sprawę. Przygotowuję prezentację z kryminalistyki dla studentów prawa, i w ramach tego potrzebuję wykonać testy balistyczne broni palnej strzelającej amunicją pistoletową, a jeśli będzie taka możliwość to i pośrednią czy karabinową. Najogólniej mówiąc, wraz z 2-3 osobami zamierzamy postrzelać do żelu balistycznego, tuszy wieprzowych (jedno jak i drugie załatwiamy sobie we własnym zakresie), sprawdzić trajektorie lotu, porównać otwory wlotowe i wylotowe przy zastosowaniu różnego rodzaju amunicji i co tam nam jeszcze przyjdzie do głowy. Wszystko to jest finansowane po części z funduszy koła naukowego, a w większości z własnej kieszeni. No i tutaj jest moja prośba - czy ktoś wie, gdzie można coś takiego przeprowadzić? Strzelnice komercyjne są po prostu za drogie i nie stać nas na to. Jakaś strzelnica wojskowa, policyjna? Kogo można o to zapytać, uśmiechnąć się, poprosić o udostępnienie? Jest tutaj parę osób, które już urządzało różnego rodzaju imprezy strzeleckie i liczę, że może ktoś z nich mógłby mi pomóc.
Ostatnio edytowano 22 paź 2010, o 16:59 przez Kamil, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Kamil
 
Posty: 1066
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 21:40
Lokalizacja: Warszawa-Targówek
White Cross: Aврора
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Testy balistyczne w celach dydaktycznych - prośba o pomo

Postprzez Dalej » 22 paź 2010, o 16:32

Poszedł PM.
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005


Powrót do O wszystkim

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości